Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέχρι την Πεντέλη ακούγεται το γέλιο σου :lol:

 

Ε ναι, πλάκα μας κάνει ; Να πω ότι άνοιξε καινούργιο topic το καταλαβαίνω, αλλά να γράφει σε αυτό εδώ που λεει για την αναβάθμιση ε παει πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai exis apolito dikio. oso asxetos kai na ise den kaneis erothseis pou kanan ta paidia parapano. Paidakia diabazete kai kana arthro prin grapsete. Den mporoume na xanoume 1 ora parapano gia na diabazoume ta asxeta pou grafete. An ystera apo toso kairo pou exete DSL den exete katalabei oti allo DSL grammh kai allo prosbash (ISP),paroxos diladi,tote gyriste stin PSTN kai thn ISDN plz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kitakste gia osous exoun to paketo tis 1is ouniou gia na mpoume sto arxiko thema toy topic...

 

o ote kani tin anavathmisi tis grammis se 1024 ki emis tha exoume 768 apo tin forthnet sto ameso mellon, wrea? wrea!

 

afto simeni oti tha pianoume full ta 768 kai oxi kati mikrotero...

 

kai gia osous den katalavan ( logiko ine ) tora pou kai grammi kai sindesi ine 512, pianoume oxi 512, alla kati giro sta 470 +kati..ara 470+kati / 8 peripou 53+

 

ara mas simferi afto... se genikes grammes...

 

mas simferi diladi pio poli to 1024/1024 alla tespa... oti theloun ekini kanoun... tha to ipostoume...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το DSLcube της VIVODI στα 512 και σε γραμμη του ΟΤΕ(οχι στο δύκτιο της VIVODI). Χωρις να ζητήσω εγω κατι, εδω και λίγο καιρό το router μου γράφει: Data rate 1024 για download και 160 για upload. Κατι άκουσα ο,τι ο ΟΤΕ διπλασιασε το εύρος των γραμμών του, αλλα αν ισχύει κατι τέτοιο δε θα έπρεπε να εχω upload 256? Ξέρει κανεις/ια να με βοηθήσει για αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...