Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι μην με παρεξηγησεις, ειναι πολυ καλο αυτο που κανεις. Μεταφερεις εννοιες αγνωστες στον απλο χρηστη και του μαθαινεις τι ειναι το καθετι :) 

 

Απλα εγω θα τελειωνα με ενα... "warning" οτι το DMZ (για παραδειγμα) στα home routers δεν ειναι πραγματικο DMZ, οποτε προσοχη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι μην με παρεξηγησεις, ειναι πολυ καλο αυτο που κανεις. Μεταφερεις εννοιες αγνωστες στον απλο χρηστη και του μαθαινεις τι ειναι το καθετι :)

 

Απλα εγω θα τελειωνα με ενα... "warning" οτι το DMZ (για παραδειγμα) στα home routers δεν ειναι πραγματικο DMZ, οποτε προσοχη. :)

 

Σωστός! :)

 

Ευχαριστώ για την διόρθωση! Αν θέλεις κάνε ενα subscribe ώστε να μου στέλνεις σχόλια/προτάσεις!

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός! :)

 

Ευχαριστώ για την διόρθωση! Αν θέλεις κάνε ενα subscribe ώστε να μου στέλνεις σχόλια/προτάσεις!

 

Ευχαριστώ!

 

Σωστη  :mad:

 

 

Και... σωστος εσυ. Αυτο δεν το σκεφτηκα :) 

Εκανα subscribe τωρα :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστη  :mad:

 

 

Και... σωστος εσυ. Αυτο δεν το σκεφτηκα :)

Εκανα subscribe τωρα :)

 

Το είδα το subscribe και σε μερσώ!

 

Σωστή;; Γυναίκα και ξέρει απο δίκτυα;; Μπράβο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κάποιος θα μπορούσε να πεί είναι λίγα 0.10 την ημέρα δεν αξίζει, το καλό με αυτές τις σελίδες είναι ότι σου δίνουν το δικαίωμα να νοικιάζεις εργαζόμενους (Referrals) απο τους οποίους παίρνεις και απο εκείνους 0.01 για καθε διαφήμιση. Παραδείγματος χάρη εχω 200 referrals και μέσο όρο κάνουν όλοι τους 8 κλικ την μέρα 0.01*8*200 μας κάνει 16 ευρώ την ημέρα με μία μόνο ώρα δουλειάς. 

 

Θέλετε να βγάζετε μέχρι και $3500 το μήνα με μία ώρα δουλειά την ημέρα?

 

post-272239-0-75958000-1376082570_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τον τρόπο που προσπαθείς δεν θα βγάλεις.

Ενα λεπτο, γιατι σπαμαρω, το θεμα ειναι να πουμε για τα μπλογκ που εχουμε ναι ή οχι?

Το αν βγαζω ή οχι δικο μου θεμα και ετσι πληροφοριακα, οχι θα βγαλω, εβγαλα ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα λεπτο, γιατι σπαμαρω, το θεμα ειναι να πουμε για τα μπλογκ που εχουμε ναι ή οχι?

Το αν βγαζω ή οχι δικο μου θεμα και ετσι πληροφοριακα, οχι θα βγαλω, εβγαλα ήδη.

Δηλαδη αν ειχα και εγω ενα warezαδικο θα το δεχοντουσαν εδώ? ειπαμε μπλογκ νορμαλ ομως και να σεβεσαι καποιους κανονες.. Και ετσι "πληροφοριακα" ποσα εβγαλες δηλαδη ρε φιλαρακο με αυτη τη μαγκιά? Τα δηλώνεις κιόλας ή μαυρα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Πελατης" εισαι απο μονος σου, δεν με χρειαζεσε εμενα, ετσι φαινεσαι απο αυτα που λες τουλαχιστον "φιλε". 

Οσο για τον αλλο που ειναι  και ο εξυπνος της παρεας, επειδη εισαι και μικρος μαθε κι αυτο, Ελλαδα ακομη δεν υπαρχει νομος για χρηματα απο το ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Πελατης" εισαι απο μονος σου, δεν με χρειαζεσε εμενα, ετσι φαινεσαι απο αυτα που λες τουλαχιστον "φιλε". 

Οσο για τον αλλο που ειναι  και ο εξυπνος της παρεας, επειδη εισαι και μικρος μαθε κι αυτο, Ελλαδα ακομη δεν υπαρχει νομος για χρηματα απο το ιντερνετ.

Λεανδρε θα σου πω κάτι που θα με καταλάβεις στο μέλλον.

«Κάποια μέρα θα συνειδητοποιήσεις πόσο πελατάκος ήσουν σε ανούσιες πυραμίδες τύπου neobux»

 

Ούτε το ρεύμα που καίει ο υπολογιστής σου δεν βγάζεις με τέτοιες απατες. Καλύτερα αφιέρωσε το χρόνο και το χρήμα σου να μάθεις κατι χρήσιμο, όπως μια γλώσσα προγραμματισμου ή μια ξένη γλώσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεανδρε θα σου πω κάτι που θα με καταλάβεις στο μέλλον.

«Κάποια μέρα θα συνειδητοποιήσεις πόσο πελατάκος ήσουν σε ανούσιες πυραμίδες τύπου neobux»

 

Ούτε το ρεύμα που καίει ο υπολογιστής σου δεν βγάζεις με τέτοιες απατες. Καλύτερα αφιέρωσε το χρόνο και το χρήμα σου να μάθεις κατι χρήσιμο, όπως μια γλώσσα προγραμματισμου ή μια ξένη γλώσσα.

Για να δεις οτι εισαι πολυ εκτος, ειμαι αποφοιτος πληροφορικης. Δεν θα σου κανω τη χαρη να ανεβασω φωτογραφια απο paypal απο πληρωμες απλα σου λεω οτι αν ησουν με την ιδεα οταν αρχισες το νεομπαξ ή οποιοδηποτε ptc και νομιζες οτι θα γινεις εκατομυριουχος εν μεσω μιας νυκτας και την πατησες δεν ειναι ολοι ιδιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενδιαφέρουν τα paypal receipts ακόμα κι αν συμπεριλάβεις όλα τα ποσά που εχεις ξοδέψει εσυ (π.χ. για αγορά refferals, κλπ κλπ). Είμαι σίγουρος οτι το ισοζύγιο είναι ψίχουλα σε σχέση με το χρόνο που ξόδεψες και το ρεύμα που έκαψες.

 

Αν είσαι απόφοιτος πληροφορικής χαραμίζεις τις γνώσεις σου σε κάτι ποταπό. Στήσε μια δική σου πυραμίδα από την αρχή, μόνο ετσι θα βγάλεις λεφτα (έστω και βρώμικα). Φτιάξε ένα site. Φτιάξε μια android εφαρμογή.

 

Όσο για το «δεν ειναι ολοι ιδιοι» είναι μια από τις κλασσικές απάντησεις πυραμιδατζήδων. Την έχω ακουσει πολλές φορές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αφου δεν ειναι πυραμιδα ρε παλλικαρι μου, το να ενοικιαζεις ατομα απο το σαιτ τι σχεση εχει  με πυραμιδα. Οσο για android/iphone εφαρμογες αλλα και ιστοσελιδες εχω δημιουργησει σε διαφορα προτζεκτ αλλα και στην δουλεια που απασχολουμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...