Προς το περιεχόμενο

Πόσων χρονών gamer είστε;


dre@mc@tcher

Πόσων χρονών gamer είστε;  

710 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πόσων χρονών gamer είστε;

    • 5-10
      189
    • 10-15
      296
    • 15-20
      536
    • 20-25
      634
    • 25-30
      495
    • 30-35
      327
    • 35-40
      140
    • 40-45
      56
    • 45-infinity
      34


Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 και πρωτο game sto spectrum 1984? matchday

οποιος δεν μπορει να παιξει ειναι για ταφο

Το παιχνιδι ενα απο τα ελαχιστα πραγματα που σε κανουν να ξενοιαζεις

 

Κι εγώ 36 και από τις 21-6-1984 με ZX-Spectrum.

 

Δεν σταμάτησα ποτέ, δεν πρόκειται να σταματήσω ποτέ.

Ένας λόγος είναι ότι και η αρραβωνιαστικιά μου είναι και αυτή μανιώδης gamer.

Οι συζυγικοί καυγάδες λύνονται και θα λύνονται στο Unreal Tournament.

Λυπάμαι πολύ τους συνομίλικους φίλους μου που οι κοπέλες / σύζυγοι τους έχουν μέχρι και απαγορεύσει να παίζουν. Εγώ δεν αντιμετωπίζω τέτοιο πρόβλημα!!!!!!!!!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 855
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

34 ετων , ξεκινησα το 1982 στον χωρο των games με εναν zx spectrum 48k.

 

PANAMA JOE , BABALIBA kai to the best gia mena!! {{ NETHER EARTH}}

ena game poli proigmeno gia tin epoxi tou!.

ton ZX Spectrum48k ton exo panta mazi mou meso emulator sto PSP mou!

(gia mas tous papoudes prepei na yparxei ena site re paidia me oles aytes tis kales anamnisis apo ta home computers tis tote epoxis),..

VIVA ZX!

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ μπορεί να είμαι λίγο μικρός σε σχέση με εσάς (19άρης) αλλά άρχισα στο νηπιαγωγίο, 4 ετών δηλαδή με ένα Νιdendo ενός φίλου και super Mario!!!!! Aυτό που φοβάμαι είναι μήπως στα 90 μου δεν θα έχω τόσο καλά αντανακλαστικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ 36 και από τις 21-6-1984 με ZX-Spectrum.

 

Δεν σταμάτησα ποτέ' date=' δεν πρόκειται να σταματήσω ποτέ.

Ένας λόγος είναι ότι και η αρραβωνιαστικιά μου είναι και αυτή μανιώδης gamer.

Οι συζυγικοί καυγάδες λύνονται και θα λύνονται στο Unreal Tournament.

Λυπάμαι πολύ τους συνομίλικους φίλους μου που οι κοπέλες / σύζυγοι τους έχουν μέχρι και απαγορεύσει να παίζουν. Εγώ δεν αντιμετωπίζω τέτοιο πρόβλημα!!!!!!!!!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote']

 

kai go den antimetopizo tetio provlima pia,sinithise outos i allos ,

dystixos eno tis arese se kapia fasi to LAN ,pezame WORMS! to varethike..isos epidei tin (ederna)>>?:mrgreen: isos itan lathos mou pou tin nikousa sinexeia,,ti na po.. tora asxoleite me to paidi,nikokyria,katinies,kai alles m@lakies. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι 19 οπου ναναι, ασχολουμε με games αρκετο καιρο η πρωτη μου επαφη ηταν με τα γνωστά ατάρι επεζα μαριο 2 και χαιρομουνα!μετα ζηταγα super nintendo ομως θελαν οι δικοι μου να με κανουν χακερ και μου πηραν used 80,000 χιλιαρικα (ταπα) εναν amstard pccd 1512 καπως ετσι με 8086 μεσα η απολυτη μλκ επεζα dig dug etc ;D οποτε το ξαναγυρησα στο αταρι ;P μετα ζηταγα αλλο pc χαζευα εναν p2 400mhz 36x creative cd rom ;P αλλα τελικα πηρα PSx εκει αρχησε το μεγαλο λιωσημο με resident evil 1 , 2 ,3 και 4

dino crissis , μετα χαλαρωσα με gran turismo 1,2 , crash banicoot εtc στα 15 αρχησα παλι να ζηταω pc και πηρα εναν p4 1.9ghz 40gb σκληρο(το λεγα στους φιλους μου που ειχαν κατι 7αρηδες και με δουλεύανε) mx440 και αρχησα να κολαω με τα pc και να φτανω τωρα στα 19 εχωντας αλλαξει μεσα σε ενα χρονο 4ς πλατφορμες και καπου 7 cpu nforce2 ,nforce3 , nforce4 , το ali 1657 (νομιζω αυτο που εχει η 939 dual sata2) και 945 με cpu 2700, sempron X64 2800+ , amd 64 3200+ , amd 64 3500+ , amd 64 3700+ , opty 144 & intel d805 καταλαβαινω τι θα πει gamer ;P συνεπως παιζω games απο τα 8 μου ;P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ouaou den perimena oti exoume toso megalo meso oro ilikias

ego eimai 27 . epeza apo poli mikros coin ups mia pou eixe o pateras mou magazi kai epeza oli mera tsampa .

protathlitis tha mporousa na eimai sto tetris pou me ena 50riko to epaiza kana 3oro (mia fora to midenisa ) kai vevea bouble klp

 

pantos teleytea mporo na po oti exo korestei . exo pc mono 3 xronia kai diskola vrisko paixnidi pou na me kendrizei afou ola moiazoun metaxi tous i me kati pou exo xanapaixei .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tetris στο GB!

Θεικό παιχνιδάκι, το καλύτερο Τετρις που έχει βγει πιστέυω.

 

Ένα από τα πρώτα μου παιχνίδια το 1990 που το έφερε η θεία μου από τον Καναδά! Τότε ήμουν 5 χρονών, και συνεχίζω να παίζω παιχνίδια στο πισί αν και σιγά-σιγά απ' ότι βλέπω αρχίζω να τα βαριέμαι..

 

Μήπως να αρχίσω να τα κόβω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...