Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η τιμή του digital με του hard copy θα ειναι ίδια?

Αν ναι, τότε πέρα από την όρεξη του να το παίξει κανείς το λεπτό που βγαίνει, ποιος ο λόγος?

 

Εγώ δεν το θέλω με cd, κουτιά κτλ γιατί μου την δίνουν. Την ευκολία του "steam" στυλ την γουστάρω τρελά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποτέ στα χρονικά του gaming δεν υπήρξαν games με το βάθος και την ποιότητα του lore των παιχνιδιών της blizzard. Σε κάποιους απλά αρέσει το video. Αν όμως γνωρίζεις και το lore, τότε απλά κάθε frame του video προκαλεί ανατριχίλια...

 

Για όσους ενδιαφέρονται να μάθουν το lore του starcraft : http://us.starcraft2.com/features/storysofar.xml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ με γείωσαν πριν λίγες μέρες από το game.co.uk ότι η παραγγελία μου για το special edition ακυρώνεται επειδή είναι πάνω από 1 κιλό, σήμερα μου στέλνουν email ότι προχωράει κανονικά η παραγγελια και θα γίνει χρέωση στην κάρτα μου. wtf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν τηλέφωνο από πλαίσιο και μου στέλνουν τον κολέκτορα στις 27 του μήνα στα 80ευρώ. Να πω την αλήθεια όμως πιο πολύ για συλλεκτικούς λόγους το πήρα. Δεν είμαι και τόσο φανατικός του starcraft lore. Προτιμώ το lore του warhammer 40k που είναι αρκετά πιο σκοτεινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ενώ με γείωσαν πριν λίγες μέρες από το game.co.uk ότι η παραγγελία μου για το special edition ακυρώνεται επειδή είναι πάνω από 1 κιλό, σήμερα μου στέλνουν email ότι προχωράει κανονικά η παραγγελια και θα γίνει χρέωση στην κάρτα μου. wtf?

 

Και μένα τα ίδια και τους έστειλα mail πίσω και νομίζω πως έβγαλα άκρη. Στο τέλος μου απάντησαν:

 

"Hi ,

 

Thank you for your email.

 

 

 

Sadly we will not ship this item over sea due to the weight of the item. If any orders exceed the 1kg weight limit, we will not dispatch this item and will cancel the order. This policy is clearly stated in our Terms and Conditions and the shipping information section, see the link below;

 

 

 

http://www.game.co.uk/Help/shipping.aspx#ukdelivery

 

I’m very sorry for the disappointment caused.

 

Regards,

 

Charlotte H

 

The Team at GAME"

 

Βέβαια δε μου είπαν ότι ξέρεις κάναμε μ@@@@ία, συγνώμη, λάθος και δε θα σας χρεώσουμε σε καμία περίπτωση... θα κοιτάξω και τις χρεώσεις στην κάρτα αλλά τα email θα τα κρατήσω!

Μάλλον ήταν κανένα αυτοματοποιημένο email για τα pre-orders και το έστειλαν καταλάθος...

Άντε να δούμε...

 

EDIT: Α! Είδα και το βίντεο που έβαλε κάποιος πιο πάνω... τι να πω...ό,τι και να πω είναι λίγο!

Πέρα από την πλάκα, πρέπει να το κάνουν ταινία έτσι όπως κάνουν και τα trailer, όχι με κανονικούς ηθοποιούς και φλωριές, με υπολογιστή! Κάνουν απίστευτη δουλειά. Μπράβο τους.

Επεξ/σία από BlackScorpionX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το starcraft που βγαίνει τώρα είναι patch του starcraft του 1998 με antialiasing, soften edges και rotate camera???

short anwer: yes + και η συνέχεια του Campaign

 

NEEEEEEEEEEEXT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...