Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.plaisio.gr/Campaign/StarCraft-2-Special-Event.htm

 

Το byteme.gr κλείνει ένα χρόνο λειτουργίας και γιορτάζει με starcraft δωράκια. Περισσότερα εδώ. Είναι ένα site που αν μη τι άλλο αξίζει να γίνει bookmark σε κάθε gamer μιας και τα παιδιά εκεί κάνουν εκπληκτική δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

καλά αυτό για τα μεσάνυχτα είναι τραγικό, για κάποιο mmorpg να το καταλάβω που μπορεί να "βιάζεται" κάποιος να ανέβει γρήγορα lvl, αλλά για το SC2? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ μόλις έκανα παραγγελία για το CE από http://www.game.co.uk.

Ελπίζω να μην έχουμε τρεχάματα και ελπίζω να το τσιμπήσω πριν φύγω για διακοπές LOL!

Τώρα περιμένω για confirmation email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΟΥΠΣ! Δεν κοίταξα requirements!

Ε τι στο καλό wow full high παίζει, δεν μπορεί, θα παίζει και SCII

 

χμ....μόλις μου απάντησαν το εξής:

 

we do not ship items over 1kg internationally and we are therefore not able to fulfil your order, which has now been cancelled. No money has been taken from your account for this order.

 

αλλαγή πλεύσης!

Επεξ/σία από BlackScorpionX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα με Πλαίσιο σχετικά με τις προπαραγγελίες και μου είπανε πως η παράδοση από μέρους τους με τα μέχρι στιγμής δεδομένα θα γίνει την ημέρα κυκλοφορίας του τίτλου, στις 27 δηλαδή του μήνα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/Campaign/StarCraft-2-Special-Event.htm

 

Το byteme.gr κλείνει ένα χρόνο λειτουργίας και γιορτάζει με starcraft δωράκια. Περισσότερα εδώ. Είναι ένα site που αν μη τι άλλο αξίζει να γίνει bookmark σε κάθε gamer μιας και τα παιδιά εκεί κάνουν εκπληκτική δουλειά.

 

Χεχε, θενκς για την αναφορά και τα καλά λόγια monsieur :)

 

Πράγματι, 1 Collector's και 5 κανονικές εκδόσεις (συν συλλεκτικά μπλουζάκια για τους νικητές αλλά και τους... λιγότερο τυχερούς). Ο διαγωνισμός λήγει στις 26 του μήνα και ανήμερα της κυκλοφορίας του τίτλου, έξι άτομα δεν θα χρειαστεί να πάρουν σβάρνα τα μαγαζιά για να αγοράσουν το παιχνίδι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα με Πλαίσιο σχετικά με τις προπαραγγελίες και μου είπανε πως η παράδοση από μέρους τους με τα μέχρι στιγμής δεδομένα θα γίνει την ημέρα κυκλοφορίας του τίτλου, στις 27 δηλαδή του μήνα :-(

 

ωχ ωχ...μηπως καλυτερα να το παραλαβω απο το καταστημα τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ μόλις έκανα παραγγελία για το CE από http://www.game.co.uk.

Ελπίζω να μην έχουμε τρεχάματα και ελπίζω να το τσιμπήσω πριν φύγω για διακοπές LOL!

Τώρα περιμένω για confirmation email.

 

Τον πούλο:

 

Dear Customer,

 

 

 

Thank you for your Preorder for Starcraft 2: Wings of Liberty Collector’s Edition PC.

 

 

 

Unfortunately (as stated on our website (http://www.game.co.uk/help/Shipping.aspx), we do not ship items over 1kg internationally and we are therefore not able to fulfil your order, which has now been cancelled. No money has been taken from your account for this order.

 

 

 

However we can still fulfil an order for the standard edition of this game by clicking on the following link to our website - http://www.game.co.uk/Games/PC-Games-and-Downloads/Strategy-Real-Time/StarCraft-II-Wings-of-Liberty/~r331102/?s=starcraft

 

 

 

We appreciate there has been some confusion over this product and we apologise for any inconvenience or disappointment caused.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100.000.000 € λέει κόστισε η παραγωγή του αλλά ευελπιστούν να βγάλουν από 500.000.000 εώς 1 δις. Ακούς Γιωργάκη. Μήπως αντί για κόμμα και δντ να φτιάξεις κανά παιχνίδι?????

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε το blah τι έγινε και άλλαξες στάση? Εσύ δεν το έκραζες γιατί δεν σου είχαν στείλει ένα δέμα? Έχω να πάρω κανένα 6μηνο από εκεί αλλά μάλλον θα το τιμήσω λίαν συντόμως μιας και έχει κάτι τίτλους για το wii που δεν μπορώ να βρω αλλού σε τόσο yam yam τιμές.

 

Μου έδωσαν τα λεφτά μου πίσω, αλλά κατάλαβα ότι δε φταίει το Blah, αλλά το σπίτι μου.

 

Και από game.co.uk που παρήγγειλα τα ίδια είχα. Απλώς πλέον άλλαξα σπίτι και λέω μήπως έχω καλύτερη τύχη στη νέα μου διεύθυνση.

 

Πόσο μάλλον όταν εδώ βρίσκω τέτοιες τρελές ευκαιρίες

 

Από Blah πάντως δε συμφέρει, κοστίζει 85 + μεταφορικά, περίπου στη τιμή του Πλαισίου δηλαδή.

Από game που άξιζε η τιμή του, δε στέλνει δέμα άνω του κιλού, ε δεν μαμιόμαστε λέω εγώ?

Με βλέπω Πλαίσιο μεσάνυχτα Δευτέρας και εκείνη τη στιγμή θα αποφασίσω για CE ή για απλή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Collectors θα εχει κατι εξτρα για το παιχνιδι ? Πχ ειδικη μοναδα κτλ κτλ ? Η απλα τα χρωματα και κατι αλλα που διαβασα ?

 

Αν δεν εχει κατι σουπερ σπεσιαλ δεν αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ ωχ...μηπως καλυτερα να το παραλαβω απο το καταστημα τους...

 

Δεν μου χει κάνει ποτέ πουστιά το Πλαίσιο στις παραδόσεις. Εφόσον το έχεις προπαραγγείλει δεν νομίζω να υπάρχει λόγος ανησυχίας. Την Τρίτη θα το έχουμε όλοι μας.

 

Μου έδωσαν τα λεφτά μου πίσω, αλλά κατάλαβα ότι δε φταίει το Blah, αλλά το σπίτι μου.

 

Και από game.co.uk που παρήγγειλα τα ίδια είχα. Απλώς πλέον άλλαξα σπίτι και λέω μήπως έχω καλύτερη τύχη στη νέα μου διεύθυνση.

 

Εγώ στο έλεγα ότι τα εγγλεζάκια αποκλείεται να σου έτρωγαν τα λεφτά.

 

 

 

Πόσο μάλλον όταν εδώ βρίσκω τέτοιες τρελές ευκαιρίες

 

ΓΟΥΑΟΥ!!!! 119 και......3 (ελπίζω να το πιάσατε :P) 122 :mad:!!!! Πραγματικά κάτι τέτοια μαγαζάκια με εκνευρίζουν αφάνταστα.

 

Anyway για όποιον δεν βιάζεται το Πλαίσιο θα φέρει και άλλες Collectors αργότερα

 

63439760.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...