Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ψαχνω να βρω κανενα γνησιο cd-key με καμια 25 ευρώ το πολυ για να παιζω με το φιλαρακι μου που δεν το εχει αυτος. Ξερετε κανενα site να τα δινει τοσο? στο ebay που εψαξα βρήκα με τετοια τιμη αλλα ειναι used, δηλαδη πουλαει χρησιμοποιημένο battle.net account, δεν θελω τετοιο πραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανες κάτι ιδιαίτερο; Γιατί εμένα δεν με αφήνει να το παραγγείλω! Μου έχει απενεργοποιημένες τις επιλογές (αποστολή στον χώρο μου ή παραλαβή από το κατάστημα) στο καρότσι.

 

Edit: Εν τέλη ξεκόλλησε το σύστημα τους.

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και φθηνό το Zavvi. Ίσως σε ελάχιστα games. Πάντως αυτή τη στιγμή η πιο φθηνή τιμή είναι στο gameplay, 30 ευρώ με μεταφορικά.

Ετσι νόμιζα για το zavvi,γιατι εχω παρει κάποια games σε καλες τιμές.

Δεν το ήξερα το gameplay.Aλήθεια στέλνει Ελλάδα? Γιατι παω να κάνω λογαριασμο και στην επιλογή country δεν βγάζει καν την Ελλάδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω παραγγείλει αρκετές φορές. Τελευταίο φορά όμως ήταν τέλη Σεπτεμβρίου. Γενικότερα θα πρέπει να κοιτά αρκετά καταστήματα γιατί μερικές φορές η διαφορά στις τιμές είναι μεγάλη. Ενδεικτικά σου αναφέρω play.com, thehut.com και game.co.uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω παραγγείλει αρκετές φορές. Τελευταίο φορά όμως ήταν τέλη Σεπτεμβρίου. Γενικότερα θα πρέπει να κοιτά αρκετά καταστήματα γιατί μερικές φορές η διαφορά στις τιμές είναι μεγάλη. Ενδεικτικά σου αναφέρω play.com, thehut.com και game.co.uk

 

Τhanks! +1!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ερωτηση σχετικα με το multiplayer: εγω εχω αυθεντικο το παιχνιδι και ενδιαφερεται και ο αδελφος μου να το αγορασει για να παιζουμε μαζι multiplayer. Ο αδελφος μου μενει σε διαφορετικο σπιτι . Ο μονος τροπος ειναι μεσω Battlenet ; Ειναι αξιοπιστο οσο αφορα στα επιπεδα Lag; Αξιζει να το αγορασει ή θα βλαστημαμε;

Επισης , ειναι ευκολο να "βρεις" καποιον στο Battle net και να παιξεις με αυτον αποκλειστικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μόνο μέσω battlenet. Το lag αν έχετε καλές συνδέσεις είναι ανύπαρκτο. Μπορείς να τον βρεις πολύ εύκολα, αφού θα τον έχεις στη λίστα με τους φίλους σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κανενα site να πουλαει starcraft 2 keys κατω απο 30 ευρω υπαρχει? η προσφορα που ειχε ο κοτσοβολος τελειωσε και το φθηνοτερο που βρισκω ειναι με 35 ευρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...