Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλά κάτσε να μην είναι fake πρώτα :rolleyes:

άσε, όταν πριν μήνες είχε βγει και το είδα... και μετά είδα και τα official teaser που το επιβεβαιώνουν... Ξενέρα με Ξ κεφαλαίο :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατώ τις επιφυλάξεις μου για το αν είναι fake μόνο και μόνο επειδή:

 

 

Σκοτώνουν τον Arcturus στο τέλος. Δεν μου φαίνεται να γίνεται τόσο σύντομα. Kαι το ότι οι Zerg είναι free μου φάνηκε πολυ μετέωρο. Αν όντως Zergοποιείται η Kerrigan ξανά μου φαίνεται αμφίβολο το πως θα παρουσιάσουν πειστικά μια τέτοια εκδοχή.

 

 

 

Εκτός αν αυτό ειναι εναλλακτικό τέλος ναι μεν πεπερασμένο αλλά όχι canon όπως ήταν (WoL spoiler):

 

 

ο θανατος της Ariel αναλόγως το side mission

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

άσε, όταν πριν μήνες είχε βγει και το είδα... και μετά είδα και τα official teaser που το επιβεβαιώνουν... Ξενέρα με Ξ κεφαλαίο :-(

 

 

το ότι η Kerrigan έχει ακόμα το έλεγχο ναι, αλλά ότι θα ξαναλλάξει τελείως σε fugly queen of blades όχι...

 

 

 

έχουν βάλει και μουσική από Transformers, άσε που οι διάλογοι είναι υπερτραγικοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το ότι η Kerrigan έχει ακόμα το έλεγχο ναι, αλλά ότι θα ξαναλλάξει τελείως σε fugly queen of blades όχι...

 

 

 

έχουν βάλει και μουσική από Transformers, άσε που οι διάλογοι είναι υπερτραγικοί...

conept είναι, επίσης είθισται να μπαίνουν 3rd party soundtracks σε concepts

 

όπως είπα, δείτε τα Official teasers (ειδικά εκεί που οι zerg κάνουν ντου και έναν tank βαράει το ultralisk, δεν θυμάμαι πιο ακριβώς trailer είναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=SG_3R9BoVvg

 

δες 1:29 και πες μου αν βλέπεις ομοιότητες με το leaked...

 

επίσης 2:01 battle over tarsonis (πολύ πιθανόν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το είδα πριν μια ώρα περίπου πάλι, έχει κάποιες ομοιότητες όπως είπες αλλά δεν μου κάθεται για real και πάλι ή τουλάχιστον για final (σεναριακά ofc)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ήμουν blizzard και ήταν αυτό το τέλος (που διέρρευσε) θα το άλλαζα επίτηδες για να μην είναι ίδιο!

 

Δε φαίνεται στο official trailer ξανά kerrigan ως zerg καθαρόαιμη. Θα δείξει.

 

Σημασία έχει το ταξίδι, όχι ο προορισμός :) :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχουν πει για την Kerrigan, και αναφέρει και στο Starcraft Wiki, είναι πως έχει γίνει περισσότερο άνθρωπος από Zerg αλλά εξακολουθεί να έχει τον έλεγχο του Swarm. Επίσης δεν είναι πια τόσο συναισθηματικά νεκρή και αναμένεται διχασμένη ανάμεσα στο μίσος της για το Mengsk και την αγάπη της για το Raynor.

 

Πλάκα πλάκα ποτέ δεν κατάλαβα in game από πού βγήκε αυτή η βαθιά αγάπη, 6η ή 7η πίστα του Terran campaign την είχαν φάει τα hydralisks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έχουν πει για την Kerrigan, και αναφέρει και στο Starcraft Wiki, είναι πως έχει γίνει περισσότερο άνθρωπος από Zerg αλλά εξακολουθεί να έχει τον έλεγχο του Swarm. Επίσης δεν είναι πια τόσο συναισθηματικά νεκρή και αναμένεται διχασμένη ανάμεσα στο μίσος της για το Mengsk και την αγάπη της για το Raynor.

 

Πλάκα πλάκα ποτέ δεν κατάλαβα in game από πού βγήκε αυτή η βαθιά αγάπη, 6η ή 7η πίστα του Terran campaign την είχαν φάει τα hydralisks.

spoiler-free pls :mrgreen:

 

edit: επειδή δε το διάβασα λόγω των προηγούμενων ποστς αν δεν είναι spoiler sry! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spoiler-free pls :mrgreen:

 

edit: επειδή δε το διάβασα λόγω των προηγούμενων ποστς αν δεν είναι spoiler sry! :-D

δεν είναι spoiler, αυτό που λέει ο tobajara είναι εξώφθαλμο και από το official trailer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...