Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά αυτό σκεφτόμουν και εγώ, κάτι δηλαδή που θα μπορούσε να βελτιώσει το φτωχό μέχρι στιγμής σενάριο είναι

 

 

H Kerrigan να αποδειχτεί πως επίτηδες πιάστηκε για να κάνει ζημιά από μέσα ή κάτι τέτοιο, που να δικαιολογεί πως τόσο άδοξα νικήθηκε η αρχηγός των Zerg.

 

 

και από τις πολύ λίγες αποστολές που ήταν πραγματικά καλές:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4IFmODM2bdg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου άρεσε πολύ κ αυτή:

 

http://www.youtube.com/watch?v=wM1Bx6l8Uek

 

+

 

http://www.youtube.com/watch?v=NTskLqvYVw8

 

+

 

 

 

 

+

 

http://www.youtube.com/watch?v=LQmJrLC_62E

 

βασικά αρκετές μου άρεσαν :-D

Επεξ/σία από Stavrakas13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες γνωρίζει κανείς τι scaling έχει το εν λόγω παιχνίδι με crossfire+Sli setups?

Έκανα μία έρευνα στο google αλλά το μόνο που βρήκα είναι benchmarks από εποχές beta και κάποια άλλα που είχαν unoptimized drivers.

Υπάρχει κανείς που να έχει προσωπικη εμπειρία and/or κάποια καλύτερη πηγή απο αυτές που βρήκα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Γμτ έκανα εγκατάσταση τα Win 8 και πήγα να περάσω το Starcraft 2 (το είχα κάνει εγκατάσταση όταν πρωτοβγήκε) και το DVD από μέσα άφαντο!!! Εν τω μεταξύ έχω πορωθεί τώρα και παίζω σχεδόν κάθε μέρα...

 

Έχει κανείς το reatail DVD να το κάνω ένα backup; Εννοείται το έχω αγορασμένο κανονικά... Απλά μου έμεινε το κουτί... Ελπίζω να μπορέσω να το εγκαταστήσω πάλι...

 

Αλήθεια, τί ranks είμαστε εδώ μέσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είστε fans του StarCraft 2, έχετε υπόψη ότι σύντομα θα μπορείτε να απολαύσετε ένα νέο mod από τα χεράκια της Blizzard. To StarCraft Master σας δίνει την ευκαιρία να τεστάρετε το ταλέντο σας σε 30 διαφορετικά challenges, που απαιτούν καλές γνώσεις και ικανότητες ελέγχου των δυνάμεών σας.Αναλυτικές λεπτομέρειες και εικόνες εδώ.

Το StarCraft Master αναμένεται να κάνει την εμφάνισή του στα Custom Games του StarCraft 2 μέσα στις επόμενες μέρες.

Nέο mod της Blizzard για το StarCraft 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα και γω το master, thx mchls γιατί δε το χα πάρει χαμπάρι.

Πώπω μαυτο το μοντ πάντως ξαναθυμήθηκα γιατί δεν παίζω και δεν πρόκειται να παίξω ποτέ sc2 mp "σοβαρα". Όλο αυτό το (για μένα) ανούσιο micro-management και η διαφορά μεταξύ σωστού και λάθους να κρίνεται σε ένα εύρος 10-100ms, 10-15 συνεχόμενων πράξεων. :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα!

 

Μου έστειλαν πρόσφατα mail από Blizzard ότι έκανα αίτηση ότι "ξέχασα το κωδικό μου". Το αγνόησα. Πήγα προχθές να μπω, και λέει το mail μου δεν υπάρχει. Προσπάθησα να κάνω εγώ ότι "ξέχασα το κωδικό μου" και μου βγάζει σφάλμα με το mail. Έστειλα mail στη blizzard στο [email protected] αν θυμάμαι καλά, γιατί δεν έβρισκα κάποιο άλλο. Έως τώρα, δεν απάντησαν όμως. Πάει; Χάθηκε το account μου; Τι άλλο να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος μου που είχε πρόβλημα με το acc του στο wow πήρε τηλ στην blizz στη Αγγλία και το κάνανε αμέσως. Δοκίμασε να πάρεις τηλ αν δεις ότι δεν απαντάνε. Νομίζω ότι είναι και τζάμπα μέσο skype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος μου που είχε πρόβλημα με το acc του στο wow πήρε τηλ στην blizz στη Αγγλία και το κάνανε αμέσως. Δοκίμασε να πάρεις τηλ αν δεις ότι δεν απαντάνε. Νομίζω ότι είναι και τζάμπα μέσο skype.

Να'σαι καλά. Θα δοκιμάσω!

 

Edit: Πήρα τηλ. στο πρώτο που βρήκα από Skype. Περίμενα κανένα 27λεπτο.(με είχε ενημερώσει βέβαια ο τηλεφωνητής ότι θα περιμένω τουλάχιστον 27 λεπτά και όντως, κράτησε ακριβώς τόσο) Το σήκωσε ένας. Του είπα το πρόβλημα και μου είπε ότι είναι για τα Αμερικανικα Accounts και ότι θα μου στείλει mail με πληροφορίες για επικοινωνία με το Ευρωπαϊκό κέντρο εξυπηρέτησης διότι αυτός δε μπορούσε να δει το Account μου. Πολύ καλό, όμως, θα έλεγα, κατά τα άλλα Support. Για να δούμε, θα βγει κάτι;

 

Βέβαια τώρα πρέπει να περιμένω έως αύριο διότι στην Ευρώπη είναι κλειστό το τμήμα εξυπηρέτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...