Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

By the way η Blizzard ανακοίνωσε ότι ενώνονται τα MLG,ESL,GSL για μια μεγαλύτερη διοργάνωση την WCS(που έγινε και πέρυσι αλλά ανεξάρτητα από τις άλλες) και πως φέτος το συνολικό χρηματικό έπαθλο θα είναι 1.6m $

 

http://www.gamespot.com/news/blizzard-unveils-revamped-16-million-2013-starcraft-ii-tournament-season-6406325

 

 

Πάρα πολύ καλά νέα και για τον E-Sports τομέα. 

 

Live τώρα WCS Korea(GSL) http://www.twitch.tv/wcs_gsl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

By the way η Blizzard ανακοίνωσε ότι ενώνονται τα MLG,ESL,GSL για μια μεγαλύτερη διοργάνωση την WCS(που έγινε και πέρυσι αλλά ανεξάρτητα από τις άλλες) και πως φέτος το συνολικό χρηματικό έπαθλο θα είναι 1.6m $

 

http://www.gamespot.com/news/blizzard-unveils-revamped-16-million-2013-starcraft-ii-tournament-season-6406325

 

 

Πάρα πολύ καλά νέα και για τον E-Sports τομέα. 

 

Live τώρα WCS Korea(GSL) http://www.twitch.tv/wcs_gsl

 

Yep πολύ καλά τα νέα, μεγάλα ποσά. Όλο και σοβαρεύει ο ηλεκτρονικός αθλητισμός. Αν δεν κάνω λάθος είχαν δώσει και σε dota2 (σε ένα promotional - αρχικό) τουρνουά γύρω στο 1,5m$?

 

Προσωπικά μ'αρέσει το όλο σκηνικό. Πραγματικά σε κάθε παιχνίδι βλέπεις κορυφαίους να δίνουν "παραστάσεις" αλλά από την άλλη έχω κάποιες επιφυλάξεις μήπως τα φράγκα αλλοτριώσουν τα παιχνίδια αν και μέχρι τώρα μόνο πιο διασκεδαστικά γίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εκανα format το pc και τωρα δεν μπορω να μπω στο account μου...μπαινω μεσα στο παινχιδι αλλα εκει που λεει να βαλω το name account το βαζω αλλα το connect δεν πατιεται και ουτε το κουτακι με τον κωσικο μου εμφανιζεται....ξερει κανεις τι παιζει???



οκ το βρηκα....ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σας έχει τύχει να σας κάνει promote από silver σε gold μέσα στη σαιζόν; To λέω γιατί στα τελευταία έξι παιχνίδια που κέρδισα ήμουν 1ος στο Silver αλλά μην πλακώνομαι τσάμπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να καταλαβω πως λειτουργει το θεμα με την θεση που εχεις στην καταταξη ... Ειμουν 11 ος bronze και εκανα μια νικη σε 3 vs 3 σε παιχνιδι που κρατησε 1 ωρα και 43 λεπτα και με πηγε 8ο silver.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβλημα το οποιο δεν ξερω τι σκατα γινεται και αν το εχει αλλος ...

Με το που μπηκα προχθες στην silver στο 3 vs 3 δεν μπορω να βρω group ....κανω επιλογη οπως παντα και με το που παταω PLAY Κανει searching συνεχως .... ποτε δεν βρισκει group οσο και αν περιμενω οσες φορες και αν προσπαθησω . Του εχει τυχει κανενος ; να κανω Leave ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως φταίει ο server που προσπαθείς να παίξεις, αν και περίεργο μου ακούγεται

 

γενικά πάντως, στα 3v3 και 4v4 μερικές φορές πρέπει να περιμένεις αρκετά λεπτά (στο WoL θυμάμαι και 10+ λεπτά), ειδικά αν δεν έχεις ήδη έτοιμο group

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ειναι η πρωτη φορα που συμβαινει δεν ξανα εγινε ποτε και παιζω 3 vs 3 εδω και 2 1/2 χρονια ... καποια flashia εχει φαει ... Θα κανω leave ladder μπας και στρωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια επειδη αυτο ειναι εντελως ΣΠΑΣΤΙΚΟ

στο 1 vs 1 εναντιον zerh χανω με το καλημερα ... μεχρι εγω να κανω barracks ο αλλος εχει στειλει τα μαλακισμενα τα μικρα και τα σπανε ολα .... τι σκατα κανω λαθος ; δεν προλαβαινω να κανω ΤΙΠΟΤΑ

 

Καμμια λυση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 2 supply depots και 1 barracks φράζεις την είσοδο στη βάση σου + marines = gg

επίσης θέλει πιο γρήγορες και αυτοματοποιημένες κινήσεις. όχι με το πάσο σου.

ξόδευε τα φράγκα κανοντας units και προσεχε το supply block

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...