Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί ρε παιδες δεν θα δούμε μπάλα , μια χαρά έξυπνα παίζει η εθνική , τι να κάνει δηλαδή ; Θα μου πεις τι έξυπνη μπαλα να παίξει με τους άλλους τους χαραμοφάηδες από απέναντι ε; , ναι σωστό και αυτό, το κλοτσοσκούφι της χρονιάς υπο τις ιαχές του πολιτισμένου κόσμου που θα είναι στο γήπεδο , και που έδειξαν ταυτότητα για να προμηθευτούν το εισιτήριο !χαχαχα Ε ρε γλέντια ! Πολύ κόσμος ασχολείται σε επίπεδο συλλόγων, βλέπει ποδόσφαιρο , παει στο γήπεδο , μιλάει ποδοσφαιρικά , ξέρει όοοολο το παρασκήνιο των μεταγραφών της διοίκησης (του διπολισμού στην ΑΕΚΑΡΑ :P ) αλλά από ποδόσφαιρο δεν ξέρει την τύφλα του , άσε που έχουμε πήξει ποια και με τους εθνικιστές διακονιάρηδες.

Ευτυχώς που τραυματίστηκε και ο χαριστέας όμως ε; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Εγώ προσωπικά απολαμβάνω οποιονδήποτε αγώνα στο οποίο υποστηρίζω μια ομάδα. Δε με ενοχλούν καθόλου οι κλειστές άμυνες. Με ενοχλεί περισσότερο να βλέπω δύο ομάδες να μην ξέρουν να παίξουν άμυνα και να τελειώνει το παιχνίδι 4-3 από χαζομάρες των αμυντικών και ο εκφωνητής να λέει "τι φοβερό παιχνίδι είναι αυτό που βλέπουμε κυρίες και κύριοι! 7 γκολ μπήκανε! Ουάου!" ενώ σε κάτι άλλα που τελειώνουν 0-0 και είναι παιχνιδάρες (πχ Γερμανία - Αργεντινή) να σχολιάζουν "δε βλέπουμε καλό ποδόσφαιρο" κτλ κτλ. Εγώ μια χαρά απολαμβάνω τις καλοστημένες άμυνες που κλείνουν καλά τους διαδρόμους. Ότι είναι μέσα στους κανόνες του παιχνιδιού με ευχαριστεί (έτσι παίζεται άλλωστε το παιχνίδι, σαν μάχη στον πόλεμο, με πονηριές κτλ). Το μόνο που μπορεί να μου χαλάσει ένα παιχνίδι είναι η κακή διαιτησία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια χαρά απολαμβάνω τις καλοστημένες άμυνες που κλείνουν καλά τους διαδρόμους. Ότι είναι μέσα στους κανόνες του παιχνιδιού με ευχαριστεί (έτσι παίζεται άλλωστε το παιχνίδι, σαν μάχη στον πόλεμο, με πονηριές κτλ).

 

Μανωλη,please,μην αρχισεις παλι να λες για το οτι πηρε ο Ιταλια το Mundial με "ωραια αμυνα" κτλ,γιατι θα παιχθει flame:evil: :evil:

 

 

Προσωπικα θεωρω πολυ πιο θεαματικο,να βλεπω μια καλα οργανωμενη επιθεση,με συνδυασμους,τριπλες,σεντρες κτλ,παρα να βλεπω ενα ξερω γω ωραιο τακλιν,ή μια ταμπουρωμενη ομαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μανωλη,please,μην αρχισεις παλι να λες για το οτι πηρε ο Ιταλια το Mundial με "ωραια αμυνα" κτλ,γιατι θα παιχθει flame:evil: :evil:

 

Προσωπικα θεωρω πολυ πιο θεαματικο,να βλεπω μια καλα οργανωμενη επιθεση,με συνδυασμους,τριπλες,σεντρες κτλ,παρα να βλεπω ενα ξερω γω ωραιο τακλιν,ή μια ταμπουρωμενη ομαδα...

 

Ε, τότε μην αρχίζεις και εσύ να λες τη γνώμη σου για να μην έχουμε flame. Τι απόψεις είναι αυτές βρε; Να μην μιλάμε για να μη μας απαντήσει ο άλλος; Αν δε θέλεις flame, να μην πεις εσύ τη γνώμη σου, να μην έχουμε flame. Να λέω μόνο εγώ τη δικιά μου :)

 

Η Ιταλία που κολλάει με όλα αυτά; Εμένα αυτή είναι γενικότερα η άποψη μου. Κάνεις λάθος αν νομίζεις ότι το είπα μόνο εκείνη την περίοδο για να δικαιολογήσω ότι ήθελα να το πάρει η Ιταλία. Αυτό είναι άσχετο, έτσι σκέφτομαι 365 μέρες το χρόνο (στα δίσεκτα αλλάζω γνώμη για μια μέρα).

 

edit: που εδώ που τα λέμε η Ιταλία δεν έπαιξε κατά τη γνώμη μου αμυντικά στο παγκόσμιο, κανονικά έπαιξε όπως όλες οι ομάδες, αλλά η προκατάληψη βλέπεις... Αμυντικό λέγεται της Ελλάδας στο euro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικό μήνυμα απο omnislash

Αντε παρε το αγιασμένο γιαταγάνι σου , το φίλο σου Σταυραετό και πάρτε την Πόλιν .Διώξε πρώτα τους λαθρομεταναστες στη γειτονιά σου και άσε τα ιμπεριαλιστικά μηνύματα

 

...

 

Ιμπεριαλιστικά; Μάλλον έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου (πάλι). Είπε ο άνθρωπος κάτι από αυτά που λες;

 

Άμαν ρε παιδιά, όποιος πάει και κάνει ένα σχόλιο για το ματς πάτε και πέφτετε πάνω του να τον φάτε!Δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε με τους Τούρκους (δεκτόν), αλλά πείτε πως ο αγώνας τεστάρει τον ποδοσφαιρικό "εθνικισμό" μας, όπως θα έκανε και σε ένα ματς Γερμανίας-Γαλλίας.Πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε, έλεος δηλαδή..

 

edit : λάθος quote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμαν ρε παιδιά, όποιος πάει και κάνει ένα σχόλιο για το ματς πάτε και πέφτετε πάνω του να τον φάτε!Δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε με τους Τούρκους (δεκτόν), αλλά πείτε πως ο αγώνας τεστάρει τον ποδοσφαιρικό "εθνικισμό" μας, όπως θα έκανε και σε ένα ματς Γερμανίας-Γαλλίας.Πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε, έλεος δηλαδή..

 

Ωραία, και που διαφωνείς με αυτά που είπα εγώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-1 στο ημίχρονο, μαλακία μεγάλη της άμυνας στο γκολ. Ο Χαριστέας το τετ-α-τετ το πούλησε. Πως με εκνευρίζει αυτό το πράγμα, για μένα δε νοείται σοβαρό φορ που χάνει τα τετ-α-τετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τους μαλάκες απ' έξω να πλακώνονται, τον Νικοπολίδη με ηρωικές εξόδους και τον Τάκαρο να παίζει χειρότερα από ότι θα έπαιζα εγώ (ναι, τόσο χάλια), ε δε βλέπω άλλο. Για να δω αν θα μείνουμε στα 2 ή θα φάμε περισσότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...