Προς το περιεχόμενο

Linksys WAG354G firmware :-(((


caveneo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
kala ama bgei akri foufoutie pesto mou.giati kai alloi exoun to router sou kai den exoun auto to provlima.afou ine annex a to annex a tha baleis ti mas to lene gia kainourio.eblepa otan gia ta disconection elegan oti fteei to port forward.bebea pou na xeroun to mpaxalo tis ellados alla leme.ego pantos epidi grafeis oti exeis annexb den xero an to annex firmware tha pexei.an pezei opos lene tote giati sto site dinoun allo gia annex a kai allo gia annex b??

telika evgala akrh.. phga kai phra ena USR 910 kai vrhka thn ygeia mou :P oute disconnects oute tipota...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 1.0.11 πάντως δουλεύει πολύ καλά μέχρι στιγμής. Με 5 υπολογιστές συνδεδεμένους ταυτόχρονα μαζί και όλα πάνε πολύ γρήγορα. Πριν στις σελίδες έτρωγε κόλλημα συνέχεια.Άντε να δούμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι για το v2?

 

Αν καποιος μπορει, ας βαλει ενα λινκ.Tnx.

 

auto pou leei o filos pio pano ine gia to wag200g an thimame sosta.tora gia to v2 pou iparxoun firmware den xero.i forthnet exei gia to version 1.gia to wag 200 g einai to 1.01.01 to teleuteo sto site tis forthnet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία. Εμένα πάνω δεξιά γράφει: "Firmware Version: 1.01.11". Ποιά έκδοση έχω, V1 ή V2;

Στην έκδοση 1.0.11 μου βγάζει στην αρχική σελίδα ένα "DSL Modulation" το έχει στο "Multimode".

Πρέπει να το αλλάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ξέρεις αν κάποιος έχει περάσει το v2 Annex B; Γιατί προσπάθησα χθες το βράδι αλλά δεν τα κατάφερα. Πήγαινε μέχρι το 70-75% και μετά ξαναξεκινούσε από την αρχή ενώ μετά από 10επανεκιννήσεις έβγαλε upgrade failed. Είδα και στο forum που τα "ανέβασε" το παιδί που τα έφτιαξε ότι dεν έχει δοκιμαστεί επιτυχώς από κάποιον με Annex B v2 εν αντιθέσει με τις άλλες 3 περιπτώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...