Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άντε, μπήκα και εγώ σήμερα. Σε ποιο server μπαίνετε όμως βρε παιδιά;

 

Εγώ αποφάσισα να μπαίνω πάντα στο other/pc, στο πρώτο δωμάτιο (αν δεν είναι γεμάτο).

 

Να το κανονίσουμε για να μπορούμε να βρισκόμαστε.

 

username : manuelk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 821
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

nzeppos γίνεται να παίξουν και πάνω απο τέσσερα άτομα σε έναν αγώνα πχ 3vs3?Και διαπίστωσα ότι δεν γίνεται να παίξω με αντίπαλο που να χρησιμοποιεί PS2.Γιατί γίνεται αυτό?

 

Πάντως αμα θέλει κανείς να παίξουμε και μαζί το όνομά μου είναι Zizouu10 αλλά όχι για πολύ γιατί γέμισα τα player files αφού δεν ήξερα ότι δεν μπορώ να τα διαγράψω :-x και έτσι μάλλον σε λίγες μέρες θα ξανακάνω register. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις απορίες σας σχετικά με τους αγώνες PC vs. PS2 απευθυνθείτε στον κύριο tsakona. Είναι αυτός που έχει εντρυφήσει στο θέμα, εγώ δεν έχω ιδέα.

 

Για τους 2vs2, 3vs3 κλπ αγώνες τώρα, να το πω αλλιώς για να γίνει κατανοητό. Μπορούν να συμμετάσχουν μέχρι και 4 διαφορετικά PC. Σε κάθε PC μπορούν να συμμετέχουν μέχρι 2 άτομα. Συνεπώς ο μέγιστος αριθμός παικτών είναι 8. Τώρα το αν θα παίζουν 4vs4, 6vs2 ή με κάποιο άλλο συνδυασμό είναι δικό τους θέμα...

 

Μερικά παραδείγματα... αν δείτε αγώνα 3vs3 πάει να πει ότι είτε συμμετέχουν 4 PC και στα 2 από αυτά υπάρχει και δεύτερος παίκτης, ή συμμετέχουν 3 PC και σε όλα συμμετέχουν 2 παίκτες. Γενικά αυτές οι καταστάσεις είναι μάλλον σπάνιες (και το lag μεγάλο). Προσωπικά μέχρι 3vs2 έχω παίξει. Δηλαδή 4 διαφορετικά PC και στο δικό μου ήμασταν 2 άτομα.

 

Το μεγαλύτερο πρόβλημα σε αυτές τις περιπτώσεις είναι οι...Γερμανοί. Ναι! Οι περισσότεροι εξ'αυτών χρησιμοποιούν κάτι ονόματα σιδηρόδρομους οπότε από 4-5 παίκτες και πάνω αρχίζει να μη φαίνεται η μπάλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

etsi akrivws einai... exw peksei kai 4vs4 ... ginotan xamos :D ...ntaks 2vs2 einai arketo!!

Gia PC vs PS2 ginete mono sta Common/Friendly lobbies..opou den metran ta stats.

Se kapoious servers uparxoun mono, nomizw sto Anyone/PC kai kana 2 akoma.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν δείτε αγώνα 3vs3 πάει να πει ότι είτε συμμετέχουν 4 PC και στα 2 από αυτά υπάρχει και δεύτερος παίκτης, ή συμμετέχουν 3 PC και σε όλα συμμετέχουν 2 παίκτες...

 

Βασικά μόνο η πρώτη περίπτωση παίζει... δε γίνεται ένας Guest να παίζει σε διαφορετική ομάδα από τον "πρώτο" παίχτη κάθε pc... με 3 pc μόνο λοιπόν θα είχαμε το πολύ πολύ ένα παιχνίδι 4vs2...

 

Πλάκα πλάκα, λόγω διακοπών το έκοψα το online, αλλά αν είναι να βρισκόμαστε από Ελλάδα και να παίζουμε, είναι καλύτερη φάση... όχι για το lag, αλλά γιατί οι περισσότεροι ξένοι που έχω πετύχει είναι λίγο ξενέρωτοι... όλο Good game! και βλακείες γράφουν...

 

Online gamertag: schumacher_

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μόνο η πρώτη περίπτωση παίζει... δε γίνεται ένας Guest να παίζει σε διαφορετική ομάδα από τον "πρώτο" παίχτη κάθε pc... με 3 pc μόνο λοιπόν θα είχαμε το πολύ πολύ ένα παιχνίδι 4vs2...

 

Σωστός. Από την πολύ γρίππη το σκεφτόμουν κάμποση ώρα αυτό με τον Guest και δεν μπορούσα να θυμηθώ τι ακριβώς γίνεται.

 

Συμβουλή: την επόμενη φορά που θα αισθανθείτε τη γρίππη στα 20 χιλιόμετρα, πάρτε πρώτα ό,τι αντιβιώσεις, χάπια, φάρμακα, μαντζούνια, antivirus έχετε και μετά το σκέφτεστε. Είναι και η τελευταία φορά που κάθομαι και ακούω τις π*π*ριές των γιατρών "υπομονή, περιμέντε να κάνει τον κύκλο του κλπ". Δώστε φάρμακα στο λαό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SOS!

 

Βρε παιδιά, μπορεί κανείς να φανταστεί πως γίνεται να αλλάξω το παλιό μου registration code μόνιμα, ώστε να μη μου το βγάζει κάθε φορά όταν πατάω network και να πρέπει να γράφω το καινούργιο μου; Είναι πολύ εκνευριστικό κάθε φορά να πρέπει να βάζω τον κωδικό από την αρχή (μα γιατί δεν τον κρατάει βρε KONAMI ανάθεμα σε!). Δε θέλω να κάνω απεγκατάσταση, γιατί θα πρέπει μετά να ξαναφορτώσω το super patch. Ποιο αρχείο μπορεί να έχει κάτι τέτοιο μέσα του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν δεν τα καταφέρεις από την registry, τότε εγκατέστησε ξανά το παιχνίδι με το νέο κωδικό.

 

Το registry κλειδί που σε ενδιαφέρει είναι στη διαδρομή \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KONAMIPES6\PES6, αυτό που λέει code.

 

edit: ώπα, sorry, τώρα είδα την υποσημείωση για τα περί απεγκατάστασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...