Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To Winning Eleven είναι εντελώς διαφορετικό απο το Pro Evolution αν και τα δύο η Konami τα βγάζει, ίσως αποφάσησε να τα ενώσει και εξού το Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού ακριβώς είδατε τις μεγάλες διαφορές μεταξύ PES και WE?

 

Όπως έχουμε πει κι άλλες φορές το WE:PES 2007 δεν είναι τίποτα άλλο παρά η αμερικάνικη έκδοση του PES6/WE10, πείτε τα όπως θέλετε, όλα τα ίδια είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exo ena problima...otan eixa to antigrameno dvd tou pro epaiza kanonika den kollage..tora me to authentiko otan pao na paixo me kapoion filo mou mesa sto paixnidi kollaei kai xekollaei sinexeia...ti lete na ftaei?

 

Ναι ειναι απο τα κουλα της υποθεσης Την ειχα παθει και εγω γιατι εχω το αυθεντικο.. Λογω του protection του παιχνιδιου το κανει.. Οποτε βαλε το crack απο gamecopyworld (fixed exe) και καθαρισες..;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη ξεθάβω το τοπικ του 5 ας ρωτήσω εδώ.

Ξαφνικά στο PES5 οτι στολη και να διαλέξω πριν τον αγώνα και οι 2 ομάδες έχουν μαυρες με αποτέλεσμα να μπερδεύομαι αρκετά.

Έχει τύχει σε κανέναν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε τύχει σε μένα, αλλά όχι σε δική μου εγκατάσταση, το είχα δει σε ένα φίλο. Οπότε δεν ξέρω ακριβώς τι έφταιγε, κατά 99% όμως ήταν θέμα kitserver, δηλαδή ο τύπος είχε εγκαταστήσει κανονικά κάποιο superpatch αλλά αργότερα φαίνεται το...μετάνιωσε και διέγραψε επιλεκτικά κάποια αρχεία ή τα αντικατέστησε με τα αυθεντικά. Και το παιχνίδι τα είδε όλα μαύρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ενω εγκαθιστώ το παιχνίδι, το τρέχω για να περαστεί το option files όπως λένε και οι οδηγίες του WEhellas GreekPatch, και μετα την εγκατάσταση του Kitserver (ναι, έχω δει τις οδηγίες..) δεν μπορώ να δώ τις ελληνικές ομάδες με τις φανέλες τους. Ο ΠΑΟ έχει φανέλα της Αιντχόφεν και ο Ολυμπιακός του Άγιαξ. (παρεμπιπτώντως άλλοι μιλάνε οτι συνήθως έχει ιταλικές φανέλες σε τέτοιο πρόβλημα). Ο Αγιαξ φυσικά έχει την φανέλα του Ολυμπιακου, η Φεγενορντ της ΑΕΚ, κτλ..

Επίσης.. Τα ονόματα των παικτών δεν έχουν αλλάξει.. Ούτε βλέπω ο Athenaikos να έχει αλλάξει στο κανονικό. Το σήμα του Παναθηναικού επίσης είναι το παλιο..

Δεν ξέρω τι φταίει με το patch. Έχει κανεις ιδέα?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...