Προς το περιεχόμενο

toshiba ή lenovo;


pctechgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τα 2 θα προτιμούσα τον πρωην IBM.

Πάντως αν μεγάλο ρόλο παίζει το service, γιατί δεν κοιτάς και Asus.

Έχω πάρει τον A6Ja και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Είναι άψογος.

Και δίνουν και 2 χρόνια παγκόσμια εγγύηση, όπου έρχονται και στο παίρνουν αυτοί το laptop. Εμπειρία από την ποιότητα του service, ευτυχώς δεν έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φιλε μου ηδη το toshiba a110-195 και σε πληροφορω οτι πεταει και εχει πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης. Εξαλλου ειδα 2 ταινιες dvd και ηταν αψογο αλλα και το κυριοτερο απο ολα δεν ζεσταθηκε με τιποτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα 2 θα προτιμούσα τον πρωην IBM.

Πάντως αν μεγάλο ρόλο παίζει το service, γιατί δεν κοιτάς και Asus.

Έχω πάρει τον A6Ja και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Είναι άψογος.

Και δίνουν και 2 χρόνια παγκόσμια εγγύηση, όπου έρχονται και στο παίρνουν αυτοί το laptop. Εμπειρία από την ποιότητα του service, ευτυχώς δεν έχω.

 

Η Asus φημίζεται για το άθλιο σέρβις της. Είσαι τυχερός που δεν το έχεις χρειαστεί...

Αυτός είναι ο λόγος που προσωπικά δεν τα κοιτάζω καν. Κρίμα, γιατί έχουν κάποια αξιόλογα κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Asus φημίζεται για το άθλιο σέρβις της. Είσαι τυχερός που δεν το έχεις χρειαστεί...

 

Είσαι σίγουρος ότι μιλάς για την Asus? Μήπως εννοείς την Acer?

Γιατί δεν έχω ακούσει κάτι αρνητικό για το service της Asus.

Ούτε και θετικό βέβαια.

Που σημαίνει μάλλον ότι είναι τόσο ποιοτικά μηχανήματα (για αυτό και το σύνηθες premium στην τιμή), που δεν χαλάνε.

Όπως λένε ότι καλός διαιτητής, είναι αυτός που δεν θυμάσαι το όνομά του μετά τον αγώνα.

 

Anyway, από τη στιγμή που χρήστες του Toshiba δηλώνουν πολύ ευχαριστημένοι από το μοντέλο που ρωτάει ο φίλος μας, εμένα δεν μου πέφτει λόγος να πάω αλλού την κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν τι έμαθα για τα asus,

είναι πιο ακριβά από τα Toshiba, έχουν πολύ καλό service, αλλά!!!

Αν πάθει κάτι που δεν το καλύπτει η εγγύηση (πχ σου πέφτει και σπάει η οθόνη) τότε πρέπει να φύγει για ιταλία. και για να πάει εκεί ποιός θα πληρώσει τα μεταφορικά!!! καλά μαντέψατε, ο χρήστης , και μιλάμε αν δεν κάνω λάθος για >100?, ενώ με τα toshiba το service είναι Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα + και μενα για τα Toshiba.

 

Να ρωτήσω κάτι άσχετο αυτά τα Asus laborgini πως λέγονται μετράνε καθόλου; έχουν όντος τόσο καλή ποιότητα κατασκεύης όσο ακούγεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ που θέλω να πάρω τώρα, κατέληξα στην toshiba.

το συγκεκριμένο μοντέλο που διάλεξες όμως, δεν φοράει

καλή κάρτα γραφικών. αν δεν σ' ενδιαφέρει καθόλου αυτό,

go for it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...