Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο και αν με πληγώνει, θα συμφωνήσω..και θα προσθέσω ότι υπάρχουν 3 superstars στην ομάδα, αλλά πάγκος μηδέν. Δεν νομίζω ότι η Βοστώνη μπορεί να το τραβήξει μέχρι τα play-off με τον ίδιο ρυθμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1358

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Δεν πειραζει ρε Νεα υορκη, οσο με πληγωνεις τοσο με πορωνεις. Δεν πειραζει, ολοι σας και μονος μου/μονοι μας

 

Φετος για αλλου ξεκινησαμε (τελικους περιφερειας) και αλλου μας παει (τελευταια θεση)

 

ΛΟΙΠΟΝ, ΤΟΜΑΣ ΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥΛΟ

 

ΔΕΝ λεω οτι αμα πηγαινα εγω προπονητης θα γαμαγαμε ΑΛΛΑ

 

1. ΔΕΝ εχουμε τοσο κακο υλικο οσο δειχνουν τα αποτελεσματα, εχουμε πολυ καλυτερο

2. Και σιγουρα εχουμε καλυτερη ομαδα απο περσυ αλλα με χειροτερα αποτελεσματα

 

ΑΡΑ

 

εγω προσωπικα δεν τα ριχνω στην ομαδα τα ριχνω στον Τομας. Η 1η μας 5αδα ενας-ενας ειναι απο καλοι εως πολυ καλοι παικτες. Αρα ειναι ισως απο τις λιγες φορες που υποστηριζω να παρει τον πουλο ο προπονητης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΞΥΠΝΑΜΕ ΡΕΕΕΕΕ

 

 

Φαπα στο ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ φαπα ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΙΟΥΤΖΕΡΣΕΥ!!!Παμε ρε ΝΥ (και χωρις Καρυ-Μαρμπερυ παρακαλω!!!)

 

Ας ειναι καλα ο Τζαμαλ και ο Ζακ που εχουν παρει τα πανω τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Καιζερ ακομα μαζοχιζεσαι με τη Νεα Υορκη; Παλι εκτος π.ο. θα μεινει... Αφου καθε χρονια μαζευει οτι προβληματικο υπαρχει στο ΝΒΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!!

|

|

|

|

|/

/

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ!ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑ

 

Νεα νικη επι των (πρωην) αηττητων Τζαζ. Δεν σε χαλασε πουσταρα Κιριλενκο ο Ζακ ο Ραντολφ που σε εβαλε στα καλαθια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα εχω να πω...ενα εχω να πω...

 

ΠΑΜΕ

 

 

ΜΩΡΗ

 

 

ΑΡΡΩΣΤΙΑ

 

 

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΠΑΜΕ!!!

Γεια σου Ντ'Αντονι μαγκα!!!

 

 

Μέμφις Γκρίζλις-Νιου Γιορκ Νικς: 103-132

 

Ο Μάικ Ντ' Αντόνι κατάφερε να βάλει από νωρίς τη σφραγίδα του στο παιχνίδι των Νικς. Η διαφορά στη νίκη επί των Γκρίζλις ήρθε από την περιφέρεια, καθώς η Νέα Υόρκη πέτυχε 19 τρίποντα (ρεκόρ ομάδας) με ποσοστό 56%.

 

Αυτός που έκλεψε την παράσταση ήταν ο Ουίλσον Τσάντλερ που έχασε μόλις ένα από τα 12 σουτ που επιχείρησε, σημειώνοντας ρεκόρ καριέρας με 27 πόντους.

 

Μέμφις Γκρίζλις: Γκέι 20, Άρθουρ 6, Γκασόλ 16, Μέιο 17, Κόνλεϊ 6, Λάουρι 9, Ουόρικ 6, Μίλισιτς 5, Ρος 8, Γιάριτς 6, Κρίτεντον 4.

 

Νιου Γιορκ Νικς: Ρίτσαρντσον 8, Τσάντλερ 27, Ράντολφ 18, Κρόφορντ 25, Ντουχόν 12, Λι 6, Ρόμπινσον 21, Ρόουζ 6, Κόλινς, Ρόμπερτσον 9.

 

12,1p MO ο πιτσιρικας ο Τσαντλερ, καλος φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλακα την παλευεις?

1-7 θα ημασταν περσυ με δουλευεις?

Για τελευταια θεση της Ανατολης μας ειχαν φετος και ο Ντ'Αντονι μας κανει να βαζουμε 130π

 

Και που εχουμε χασει?Μεσα στην Φιλαδελφεια(καλη ομαδα), μεσα στο Σαν Αντονιο(σερνεται φετος αλλα εχει καλη εδρα για τις ομαδες της Ανατολης) και μονη μαλακια η χαζοηττα εντος απο τους Μπακς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

E ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ!!!

ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

10 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!

Μολις παμε να κανουμε κατι καλο περνουμε μια μαλακια αποφαση και τα γαμαμε ολα

 

http://sport24.gr/html/ent/539/ent.262539.asp

 

Μια με τον Βαν Χορν, μια με τον Καμπυ, μια με τον Τομας, μολις παμε να σηκωσουμε κεφαλι παντα θα δωσουμε τον καλυτερο μας παικτη για ενα υπερτιμημενο 4αρακι

 

Ωραια, δωστε και τον Ραντολφ για να παρουμε, ξερω γω, τον Σαμ Κασελ πουναι 41 χρονων, δωστε και τον Καρυ μιας και δεν παιζουμε με ψηλο 5αρι να παρουμε τον Τσαρτσαρη και σαλτα και γ@#$$

 

Ναι μαλακες Νεουορκεζοι, σας χαλαγε ο Κροφορντ γιατι επαιζε στην θεση του Ρομπινσον του παλτου που απλα γεννηθηκε στην Νεα Υορκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο Γκαλινάρι χειρότερα από τον Μπαρνιάνι θα πάει... KaizerSoze κατάλαβε το η Νεα Υορκη ποτέ δεν ορθοποδήσει... Ώρες - ώρες μου θυμίζει τον Άρη περασμένα μεγαλεία και βυθισμένη σε μια χρυσή μετριότητα, γκρίνια και κάποιες σπάνιες εκλάμψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε μια σταθερή πρωταγωνιστική πορεία για αρκετά χρόνια... Πρωταθλήματα δεν πήρε αλλά πάντα ήταν από τις σκληροτράχιλες ομάδες και τις δύσκολες έδρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...