Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Καλά ο Γκαλινάρι χειρότερα από τον Μπαρνιάνι θα πάει... KaizerSoze κατάλαβε το η Νεα Υορκη ποτέ δεν ορθοποδήσει... Ώρες - ώρες μου θυμίζει τον Άρη περασμένα μεγαλεία και βυθισμένη σε μια χρυσή μετριότητα, γκρίνια και κάποιες σπάνιες εκλάμψεις.

 

Μα ειναι τραγικο!!!Ειχαμε το καλυτερο ξεκινημα εδω και 3-4 χρονια και ξαφνικα δινουμε τον παικταρα τον Κροφορντ για το μετριο φοργουορντ Αλ Μπαντυ?(Χαριγκτον λεγεται αλλα εχω νευρα)

Για να παιζει δυο το λαμογιο, ο Γκουμας της Νεας Υορκης ο Ρομπινσον?

 

ΕΝΤΙΤ:

 

E OXI!!!Ε ΟΧΙ!!!ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ!!!

 

Μολις τωρα ειδα οτι χθες αλλαξαμε ΚΑΙ τον Ραντολφ(σας ταλεγα, δεν σας τα ελεγα) αν ειναι δυνατον!!!??? για να παρουμε ποιον???ΠΟΙΟΝ???Τον Τιμ Τομας που τον ειχαμε πριν 4 χρονια και τον διωξαμε!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ

 

Αποτελσμα?Καναμε μαγκες τους Μπακς 6/14 ματς εχουν οι αχρηστοι Μπακς, τα 2 με μας!!

 

ΥΓ. Εκτος αν παιζει κατι αλλο οπως να αδειαζουν χωρο για το καλοκαιρι ωστε να ημαστε οι υπικρατεστεροι για τον Βασιλια

 

υγ2. Edit στο edit, διαβασα τις ανακοινωσεις του προεδρου, και στις δυο ανταλλαγες λεει αυτολεξει "...για να ημαστε ανταγωνιστικοι φετος αλλα και για να εχουμε ευελιξια στο μελλον". Οποτε οκ, το πιασαμε, πουτσα φετος και το καλοκαιρι παμε για Τζεημς...Αντε να δουμε, ποσο υπομονη ακομα

Επεξ/σία από KaizerSoze
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1517

  • ilos

    1359

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Ο θεος ο Σακ οταν τον ρωτησαν για τον Οντεν που στην 1η τους κοντρα ο παλιος Σακ ειχε 19π 14ρ καπου εκει και ο κακομοιρης ο Οντεν 5π

"Είμαι ο σογκούν. Και μέχρι να φτάσεις στον σογκούν πρέπει να περάσεις αρκετούς νίντζα. Πρέπει πρώτα να περάσει τον Ντουάιτ Χάουαρντ και τον Γιάο Μινγκ και όταν το κάνει θα τον περιμένω..." είπε με τον δικό του μοναδικό τρόπο ο θηριώδης σέντερ του Φοίνιξ.

Ενταξει, πρεπει ναναι μεγαλο μπουρδελο το παλικαρι, θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πιστευετε οτι ο Χαουαρντ θα φτασει στην κορυφη των σεντερς?Δεν ξερω ρε γμτ μ'αυτον τον παιχτη.Απο φυσικα προσοντα ειναι απιστευτος αλλα απο τεχνικη καρτατιση δεν λεει και πολλα.Οσο τον εχω δει,αυτα μου εχει δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκεφτεις οτι ειναι 23 και όλο ανεβαινει ναι... Αλλά τόσο ολοκληρωτικός οσο ο Σακιλ δεν θα γινει ποτε ούτε φυσικα θα φτάσει ποτε το επίπεδο του Ντανκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Που το ξεθαψα θα μου πεις αλλα μετα απο αυτο

και γενικα οτι κανει ο ανθρωπος εδω και 2-3 χρονια η απορια μου ειναι...

μηπως απλα η πτωση του ενδιαφεροντος για το ΝΒΑ ειναι το μονο που μας κανει να μην τον εξισωνουμε με τον Τζορνταν?

Πιστευω οτι αν δει κανεις βιντεακια και στο τελος της καριερας του και τιτλους, θα δει οτι δεν υπαρχουν διαφορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω απο τους τωρινους ψηφιζω λεμπρον παντως.Το μονο που του λειπει για να μπει στην ελιτ ειναι ενας τιτλος.Συνδυαζει πλουσια σωματηκα προσωντα μαζι με μπασκετικη ευφειια.Στην αμυνα καλυτερος απο κομπι.Απο κοντα κ ο γουειντ.Χθες που εδειχνε ο σκαι τους σανς εκανε οργια ο νας...μιλαμε για ενα 35αρη που εκναε πανω κατω το γηπεδο σε 4 δευτερολεπτα ενω πασαρει οσο λιγοι...Για φετος βλεπω τελικους οτι ΠΑμε για το κομπι εναντιν Λε μπρον στους εκτος αν οι οι σανς η ακομα κ το νταλας με τον σαν αντονιο κ απο την ανατολη οι ματζικ με τους σελτικς το αποτρεψουν...Παντως βλεπω λεικερς εναντιων καβς...

Επεξ/σία από alexdelpiero
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο τους τωρινους ψηφιζω λεμπρον παντως.Το μονο που του λειπει για να μπει στην ελιτ ειναι ενας τιτλος.Συνδυαζει πλουσια σωματηκα προσωντα μαζι με μπασκετικη ευφειια.Στην αμυνα καλυτερος απο κομπι.Απο κοντα κ ο γουειντ.Χθες που εδειχνε ο σκαι τους σανς εκανε οργια ο νας...μιλαμε για ενα 35αρη που εκναε πανω κατω το γηπεδο σε 4 δευτερολεπτα ενω πασαρει οσο λιγοι...Για φετος βλεπω τελικους οτι ΠΑμε για το κομπι εναντιν Λε μπρον στους εκτος αν οι οι σανς η ακομα κ το νταλας με τον σαν αντονιο κ απο την ανατολη οι ματζικ με τους σελτικς το αποτρεψουν...Παντως βλεπω λεικερς εναντιων καβς...

 

Ο ΛεΜπρον απλα εχει ενα "ευρυτερο πακετο" λογω και υψους-δυναμης. Απο την αλλη κακα τα ψεματα, ο Κομπε εχει παρει τιτλους. Και μαλιστα σαν οδηγος. Και μαλιστα σαν ηγετης και χωρις τον Σακιλ.

Καιγω γουσταρω ΛεΜπρον γιατι θα ερθει Νεα Υορκη:-) και μαρεσουν οι παικτες που κανουν τα παντα στο παρκε αλλα οφειλω να ομολογησω οτι ο παικτης που εχει ερθει πιο κοντα στον ΜJ ΚΑΙ σε αποδοση ΚΑΙ σε αποτελεσμα ειναι ο Μπραιαντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rε ιεροσυλοι νεουορκεζοι σας αυτοπροταθηκε ο τρισμεγιστος κ εσεις τον απορριψαται κ καλα λογο χημειας.Που την ειδε τη χημεια ο μουστακιας αφου μπσκετ τουρλουμπουκι παιζει ετσι κ αλλιως...:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω οτι τον Λεμπρον τον βοηθαει απιστευτα η σωματικη του διαπλαση.

 

Ενω ο Κομπε ειναι πιο μπασκετικος/τεχνικος και αυτο το γουσταρω παραπανω.Οχι οτι του λειπει η εκρηκτικοτητα ενταξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rε ιεροσυλοι νεουορκεζοι σας αυτοπροταθηκε ο τρισμεγιστος κ εσεις τον απορριψαται κ καλα λογο χημειας.Που την ειδε τη χημεια ο μουστακιας αφου μπσκετ τουρλουμπουκι παιζει ετσι κ αλλιως...:lol::lol::lol:

 

Δεν θελουμε αλλους κοντοπιθαρους, υπερτιμημενους, κωλοτουμπες, wannabe αστερες που γαμανε την ομαδα. Εχουμε ηδη τον Νειτ Ρομπινσον(που εβαλε και αυτο-τριποντο)

Αν ο Wrong Answer γυρισει τον χρονο 10 χρονια πισω και μαθει μπασκετ τα ξαναλεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sτο μεταξυ ηταν το καλοκαιρι κ οι δυο στο μικροσκοπιο του κοους Γιαννακη:lol::lol:

Kαλα τωρα εισαι λιγο ισωπεδωτικος γιατι ο συγκεκριμενος ξερει κανταρια μπασκετ κ ειναι κ πολυ καλος αμυντικως.καμια σχεση μετον ρομπισνον.αλλα σε σας χαντακωθηκε κ κοτζαμ μαρμπουρι ο αιβερσον θα τη γλυτωνε...

Συγγνωμη αλλα αυτοτριποντο πως γινεται να μπει???

Αμα ξερει κανεις που γινεται κ αμα υπαρχει κανα eshp με ολους τους τελικους της δεκαετιας 90 κ οχι απλα στιγμιοτυπα να δωσει κανα λινκ αμα θελει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη αλλα αυτοτριποντο πως γινεται να μπει???

 

Ρε πριν 3-4 μερες το εβαλε ο θεος ο Ρομπινσον, στο ματς με τους Νετς. Και φυσικα δεν ξαναεπαιξε σε ολο το ματς:lol:

 

Ταλενταρα ο ΑΙ αλλα ειναι 34 και δεν γινεται νεοτερος. Ασε που πουτανιαζει οποια ομαδα παει. Αρκετα ρεμαλια εχουμε φετος.

Δεν υπαρχει λογος να χαλασουμε ενα σχεδιασμο 2ετιας που δωσαμε τους παικταραδες Κροφορντ-Ραντολφ για τον ΑΙ. Ο στοχος ειπαμε, Λεμπρον ή Ουειντ ή Μπος το καλοκαιρι ΝΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...