Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1519

  • ilos

    1444

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Αλήθεια πρώτη φορά βλέπετε NBA;

Γιατί ο Γουέστμπρουκ πάντα τις ίδιες παπαριές κάνει.

Τι σας κάνει να πιστεύετε ότι θα αλλάζε κάτι στους τελικούς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτό θα έλεγα. Ο west κλασσικός κυκλοθυμικός , παίζει καλύτερα όταν τρελένετε συνήθως :mrgreen: Η αστάθεια ειναι αυτό που τον χαρακτηρίζει. Αλλά είναι μπουκαδώρος και προσωπικά εμένα μαρέσει αυτό.

 

πωπω με δυσκολία κρατιέμαι ξύπνιος .τώρα ξύπνησα .με 3 ώρες ύπνο είμαι.Παμε Oclahoma City Γερά από το 1979 έχεις να το πάρεις..

 

Σήμερα πιαστήκαμε ανοργάνωτοι. Στο επόμενο θα έχει και προμήθιες. Ξηρούς καρπούς για energy και κανά redbull για full καφείνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) οντως ζορικη η ωρα, εγω δεν εχω κοιμηθει καθολου,

παρα μονο κανα μισαωρο το απογευμα,

να σας δω πως θα πατε για υπνο μετα (αν πατε...)

εγω ευελπιστω να την πεσω κανα 3ωρο

 

2) δεν βλεπουμε πρωτη φορα νβα σαφως,

αλλα με τα καραγκιοζιλικια του ο westbrook

καταστρεφει την ομαδα του, αυτο κανει καθε φορα,

ποτε δεν τον συμπαθησα

 

Στο επόμενο θα έχει και προμήθιες. Ξηρούς καρπούς για energy και κανά redbull για full καφείνη.

 

αχαχαχαχ, σωστοστ, αλλα αν θελουμε να παμε κ μετα για υπνο;

θα μπορουμε; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντερμπυ το ματς, αξιζει μαλλον το ξενυχτι,

το μαϊαμι νομιζω πως θα συμφωνησετε οτι εμφανιζεται καλυτερο του αναμενομενου,

δεν νομιζω να περιμενε κανεις το μαϊαμι να ειναι συνεχεια μπροστα απο το 1ο λεπτο :mad:

 

Μετά δύσκολα σε υπερένταση :)

 

αρα μαζι με τα ξηροκαρπια κ τα red bull βαλε κ κανα υπνωτικο για μετα :mrgreen:

 

ανεβηκε ο καριολακος ο westbrook κ μας εδωσε το 1ο προβαδισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστιοι παίκτες, είναι ευλογία να τους βλέπεις αυτούς τους δύο μαζί (Ντουράντ-Γουέστμπρουκ). Ά ρε μεγάλε Κέβιν, post game να μάθεις, και θα μας κάνεις να ξεχάσουμε τον MJ πολύ χαλαρά. Δεν μπορώ να πιστέψω με πόση ευκολία νίκησαν απόψε, μάλλον πάμε για πολύ εύκολη σειρά αν συνεχίσουν έτσι.

 

Υ.Γ: Θα πρέπει να φτιάξουν επιτέλους οι ομάδες της ανατολής σοβαρές ομάδες, για να σταματήσουμε να βλέπουμε αυτό το συνοθύλευμα κάθε χρόνο στους τελικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστια ευκαιρία να κερδίσουν εκτός οι Χίτ πάει στον βρόντο. Τους πήρε ο ύπνος στην 3η και τους καθάρισε ο Ντουράντ στην 4η. Το κοινό στην Οκλαχόμα παίζει να είναι ότι καλύτερο υπάρχει στο ΝΒΑ. Δύσκολα χάνεις με τέτοιο κοινό στην έδρα σου. 9-0 μέχρι στιγμής οι Thunder στα πλέι οφ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως ευκαιρια,

πιστευω να μπουν πιο δυνατα στο επομενο κ τσουπ 2-0,

ε θα παρουν κ κανα 2 ματσακια στην εδρα τους τα χιτακια κ

τα θαντερια στο σπιτι τους μετα θα πανηγυρισουν τον τιτλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τίποτα δεν τελείωσε ακόμη. Το πρώτο ματς σχεδόν πάντα το παίρνει ο γηπεδούχος.

 

γιατι, αμφιβαλεις οτι ειναι ανωτερη ομαδα η οκλα μηπως; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα, κ εμενα οταν αρχισε να παιρνει διαφορα η οκλα (στους 6 ηταν ή παραπανω, δεν θυμαμαι :mrgreen: ), γλαρωσα κ τα ξανανοιξα προς το τελος στους 9 κ ηθελε κανα λεπτο ακομα,

πηγε 11 κ τα κλεισα ολα, πηραν timeout αυτοι εντωμεταξυ κ εφυγαν για διαφημισεις,

καλα λεω ναι, σιγουρα που θα κατσω να δω timeout κ διαφημισεις με 1 λεπτο κ την διαφορα στους 11, αντε γεια ρε :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι, αμφιβαλεις οτι ειναι ανωτερη ομαδα η οκλα μηπως; :confused:

Είμαι σίγουρος ότι ο Λεμρπόν είναι συνολικά καλύτερος παίχτης από τον Ντουράντ, ότι ο Wade είναι πολύ καλύτερος παίχτης από τον Westbrook, ότι ο Bosh είναι καλύτερος παίχτης από τον Harden, ότι Σεφολόσα και Battier είναι πάνω κάτω ίδιοι παίχτες και πως οι Χίτ έχουν 2-3 παίχτες ακόμη να μπουμπουνάνε τρίποντα. Η οκλαχόμα είναι καλύτερη στην άμυνα κάτω από το καλάθι λόγω Ibaka αλλά γενικά άμυνα δεν πολυπαίζει. Έχει το αβαντάζ της έδρας που είναι τεράστιο. Επιθετικά έχει το αβαντάζ του Ντουράντ αλλά σε γενικές γραμμές θα γίνει μεγάλη μάχη όπως φαίνεται. Δεν παίζει και το πιο ομαδικό μπάσκετ η Οκλαχόμα ξέρω εγώ, η αποθέωση του iso είναι. Αν δεν της πάει καλά το παιχνίδι τον πίνει πολύ άνετα. Απλά πρέπει ο αντίπαλος να αντέξει τον τρελό ρυθμό που δίνει στο παιχνίδι η Οκλαχόμα. Οι γεροΣπέρς κατέρευσαν και δεν άντεξαν. Ε οι Χίτ δεν είναι γέροι. Εντάξει τους πήρε ο ύπνος χθές αλλά γιαυτό είναι στα 7 παιχνίδια οι σειρές. Αποκλείεται να τους ξαναπάρει τόσο πολύ ώρα ο ύπνος. Εγώ για 7 παιχνίδια την βλέπω τη σειρά και όχι μόνο για 7 παιχνίδια το βλέπω να τρώει 20-30 πόντους στο κεφάλι η Οκλαχόμα και στα 3 παιχνίδια στο Μαιάμι και να είναι 2-3 υπέρ των Χίτ στο 6ο παιχνίδι με φουλ ψυχολογία για τους Χιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...