Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, Asevastos είπε

Ερώτηση για έναν που δε σκαμπάζει πολλά από Basket κ NBA: Ποιός θεωρείται ο καλύτερος center στο NBA αυτή τη στιγμή; Ήμουν με έναν Λιθουανό τις προάλλες(full anti-American) και μου έλεγε για τον (best center) Valanciunas, για κάτι μηχανήματα ΑΤΜ στα οποία έχουν τη πρωτιά και κάτι τέτοια. :P

Rudy Gobert, Joel Embidd, χαλαρα καλυτεροι απο Valanciounas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1520

  • ilos

    1464

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Ναι ρε παιδιά, ποιος Βαλαντσιούνας; Ο Τζορτζ Παπαδάκος στα καλά του ήταν δύο κλάσεις πιο πάνω. Ούτως ή άλλως δεν είναι πλέον η εποχή για τέτοιους ψηλούς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ο Gobert στην Γιούτα δε φαίνεται πολύ.... αν ο παίχτης δε προχωράει play off δεν προβάλλεται πολύ 

 

Βεβαια απο το 2017 και μετά τον έχουμε δει

Αν ο Μιτσελ κανει κανενα θαυμα πάλι 

11 ώρες πριν, CallMeRp είπε

Ηρθε κ ο Chandler ...για να δουμε!

εριξε σφαλιάρες στη μπάλα, σπρωξιες στους άλλους. ΝΟ φαουλ https://www.sport24.gr/Basket/USA/NBA/nikh-thriler-twn-leikers-epi-twn-goylvs-to-astamathtoy-rooyz.5357724.html

 

εχω αρχίσει να γουστάρω ροοζ ξανά.

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, coyote2 είπε

εχω αρχίσει να γουστάρω ροοζ ξανά.

Πολύ καλό παιχνίδι, κι αν δεν υπήρχε το non call στο τέλος πιθανότατα θα ήταν ο mvp του ματς...

Επεξ/σία από elio_1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ThReSh είπε

Ότι είναι προσβολή για τον Λιθουανό η σύγκριση με τον McGee 😛

α οκ!

 

κι ομως, αν δεις τα stats τους φετος.. θα καταλαβεις!! παιζω fantasy και πηγα και πηρα Valanciunas ενω μπορουσα να εχω παρει McGee!! και κοπαναω την κεφαλα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 hours ago, Asevastos said:

Ερώτηση για έναν που δε σκαμπάζει πολλά από Basket κ NBA: Ποιός θεωρείται ο καλύτερος center στο NBA αυτή τη στιγμή; Ήμουν με έναν Λιθουανό τις προάλλες(full anti-American) και μου έλεγε για τον (best center) Valanciunas, για κάτι μηχανήματα ΑΤΜ στα οποία έχουν τη πρωτιά και κάτι τέτοια. :P

Embiid, KAT, συνολικα λογω συγχρονου τροπου παιχνιδιου με καλο range (ΟΚ ο ΚΑΤ λιγο τρυπα αμυντικα ακομα, δε βοηθαει και η ομαδα βεβαια) , Gobert, DeAndre κυριως αμυντικα, rim protectors σε απλα ελληνικα, επιθεση λιγα πραγματα και ακινδυνοι εκτος των 4 μετρων. Ο λιθουανος αξιοπρεπης, ποτε δεν εκανε το step up ομως, δηλαδη να γινει παικτης 20-10.

Επεξ/σία από doctorkostis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Asevastos είπε

Οι DeMarcus Cousins & Anthony Davis δε μπορούν να θεωρηθούν Top;

Ο DeMarcus ερχεται απο χιαστο η κατι σχετικο και δεν ειναι και μικρος. Ο Davis σαφως θεωρειται στους 5 καλυτερους γενικα στο nba, το θεμα ειναι αν μπορει να θεωρηθει center.

Edit: ΚΑΤ εχω δει 5-6 ματς και ηταν απατα σε ολα. Ειδικα οπου υπηρχε δυνατο αντιπαλο σεντερ τον εκανε κουτο. Μονο κατι τριποντα χλατσωνε.

Επεξ/σία από Miracle Worker
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Giannis κάνει eurostep, γκρεμίζει τον Looney και φυσικά καρφώνει. Όλα τα λεφτά όμως είναι η έκφραση του Draymond που παρακολουθεί από τον πάγκο!😂😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή κάνουν πάρτι επικών διαστάσεων στο Όκλαντ οι Μπακς. Πρώτη φορά κάθομαι να τους δω φέτος και τρίβω τα μάτια μου. Τρομερή διαχείριση του Γιάννη και όλοι προσφέρουν από κάτι. Μεγάλο πράγμα να έχεις προπονητή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...