Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1518

  • ilos

    1383

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κοντομάνικο tshirt των lakers του lbj ;

Έχω βρει μόνο σε χρώμα μαύρο-κίτρινο.Αναζητώ σε κίτρινο-μωβ.

Έχω βρει στο επίσημο ιστότοπο του nba αλλά με τελωνεία,φπα τα έξοδα πάνε 30-40+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, CallMeRp είπε

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κοντομάνικο tshirt των lakers του lbj ;

Έχω βρει μόνο σε χρώμα μαύρο-κίτρινο.Αναζητώ σε κίτρινο-μωβ.

Έχω βρει στο επίσημο ιστότοπο του nba αλλά με τελωνεία,φπα τα έξοδα πάνε 30-40+

Δες εδω μηπως στελνουν απο EU.  https://www.nbastore.eu

Επεξ/σία από Chrisxxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω πάρει κάμποσες μπλούζες από τα NBA stores, και από US και από το ευρωπαϊκό. Έχουν περάσει καναδυο χρόνια από τότε βέβαια οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι. Το δεύτερο ναι μεν έχει φθηνότερα μεταφορικά (σχεδόν τα μισά, συνήθως έδινα 10 ευρώ αντί για τα 20 του αμερικάνικου) αλλά πολύ μικρότερη ποικιλία. Για παράδειγμα το κλασικό μαύρο φουτεράκι του Γιάννη (που το λιβανίζω χρόνια) δεν το έχω δει ποτέ στο ευρωπαϊκό μαγαζί.

Προφανώς το EU δεν έχει τελωνεία και τα συναφή. Από το US δεν είχε τύχει ποτέ να πληρώσω τελωνείο αλλά επειδή τώρα τελευταία έχουν σφίξει τα πράγματα κανένας δεν μπορεί να είναι σίγουρος.

+1 για τα μαγαζιά πίσω από τους καταρράκτες της Έδεσσας! Εϊναι 2-3 συνεχόμενα αν θυμάμαι καλά δίπλα στις καφετέριες και έχουν πολύ πράμα.

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, nzeppos είπε

Έχω πάρει κάμποσες μπλούζες από τα NBA stores, και από US και από το ευρωπαϊκό. Έχουν περάσει καναδυο χρόνια από τότε βέβαια οπότε δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι. Το δεύτερο ναι μεν έχει φθηνότερα μεταφορικά (σχεδόν τα μισά, συνήθως έδινα 10 ευρώ αντί για τα 20 του αμερικάνικου) αλλά πολύ μικρότερη ποικιλία. Για παράδειγμα το κλασικό μαύρο φουτεράκι του Γιάννη (που το λιβανίζω χρόνια) δεν το έχω δει ποτέ στο ευρωπαϊκό μαγαζί.

Προφανώς το EU δεν έχει τελωνεία και τα συναφή. Από το US δεν είχε τύχει ποτέ να πληρώσω τελωνείο αλλά επειδή τώρα τελευταία έχουν σφίξει τα πράγματα κανένας δεν μπορεί να είναι σίγουρος.

+1 για τα μαγαζιά πίσω από τους καταρράκτες της Έδεσσας! Εϊναι 2-3 συνεχόμενα αν θυμάμαι καλά δίπλα στις καφετέριες και έχουν πολύ πράμα.

Σ ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lue παρελθόν από head coach.. πάντα το έλεγα ότι ήταν μυρωδιάς. Από τους πιο άχρηστους coaches. Χωρίς Lebron μόλις 6 παιχνίδια άντεξε.. 😂😂😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/10/2018 στις 5:24 ΜΜ, Rabican είπε

Lue παρελθόν από head coach.. πάντα το έλεγα ότι ήταν μυρωδιάς. Από τους πιο άχρηστους coaches. Χωρίς Lebron μόλις 6 παιχνίδια άντεξε.. 😂😂😂

Μετά από 6 αγώνες, οι Καβς είναι η μόνη ομάδα που δεν έχει σταυρώσει νίκη. Εύκολο να μαντέψεις τι θα ακολουθούσε μόλις την έκανε ο Λεμπρον.

Πλέον η Ανατολή είναι εφικτή και για Μπακς/Ράπτορς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ~mxls~ είπε

Μετά από 6 αγώνες, οι Καβς είναι η μόνη ομάδα που δεν έχει σταυρώσει νίκη. Εύκολο να μαντέψεις τι θα ακολουθούσε μόλις την έκανε ο Λεμπρον.

Πλέον η Ανατολή είναι εφικτή και για Μπακς/Ράπτορς.

Μη σου πω οτι ειναι πιο εφικτη για Bucks/Raptors σε σχεση με Philly!!

τα ιδια πιστευα και για τον Spoelstra, αλλα τουλαχιστον αυτος πηγε μερικες φορες σε playoffs μετα την αποχωρηση LBJ.

 

o Lue παντως ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ μυρωδιας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι με τις σαπιο-ομάδες τύπου Cavs, κάτι με τα τεράστια φετινά σκορ, έχει παίξει ταμείο φέτος με τα καταιγιστικά στοιχήματα των 0,10 ευρώ που παίζω νυχθημερόν. Αν ξέρετε κάνα εξειδικευμένο site για ΝΒΑ προτάσεις, παρακαλώ μοιραστείτε το. Κάποια παλιά που ήξερα είτε έκλεισαν είτε το γύρισαν σε συνδρομή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Spurs έφτασαν τις 4 νίκες όλες στο τελευταίο σουτ ή και με παράταση... Τα δε 2 ματς που έχασαν, τα έχασαν με διαφορά. Δυστυχώς η απουσία pg (ελέω τραυματισμών) και center (ελέω επιλογών) βγάζει μάτια, η άμυνα που ήταν το δυνατό τους σημείο, πλέον δεν υπάρχει (λογικό, μετά τη φυγή Leonard, Green και τον τραυματισμό Murray). Το θετικό είναι ότι ο DeRozan έχει προσαρμοστεί για τα καλά και αν μη τι άλλο δείχνει ότι το "κόμπλεξ¨του με τον LeBron έφυγε στο San Antonio. Αυτό θα φανεί βέβαια στα playoff αλλά δεν νομίζω ότι έχουν τύχη εκεί, ούτως ή άλλως. Άμα σφίξει ο Pop την άμυνα, θα μπούν σχετικά άνετα playoff, αλλά ως εκεί...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ιστορικό ρεκόρ αφιερωμένο στους "ειδικούς" του ΝΒΑ με τις "επιστημονικές" αναλύσεις τους:
http://www.gazzetta.gr/basketball/nba/article/1285758/apisteyto-o-soyter-tompson-ehei-12-sta-triponta-pic

Όλα τα λεφτά το προφητικό σχόλιο κάτω από το άρθρο:

Αναφορά σε κείμενο

Δεν «θεωρείται από τους καλύτερους σουτέρ στο ΝΒΑ.» Είναι ο δεύτερος καλύτερος σουτέρ τριών πόντων ever πίσω μόνο από τον καρι και μάλιστα χωρίς να έχουν και τόσο μεγάλη διαφορα. Είχε το ρεκόρ με τα περισσότερα τρίποντα σε μια σεζόν όλων των εποχών και μάλιστα και με καλύτερο ποσοστό από τον δεύτερο ρέι Αλλεν (278 τρίποντα ο κλει με 45%, 269 ο Άλλεν με 41%.). Την επόμενη χρόνια βέβαια ο καρι έσπασε το ρεκόρ, αφήνοντας τον κλει στη δεύτερη και τον ρει στην Τρίτη θέση. Σε κάθε περίπτωση το 12% δεν είναι παράξενο. Όταν τα προηγούμενα χρόνια ο τομπσον είχε κοντά στο 50% τι σήμαινε αυτό, ότι ένα έβαζε ένα εχανε εναλλαξ? Όχι βέβαια . Είχε μικρά σερί από 7-8 συνεχόμενα εύστοχα και αντίστοιχα 7-8 άστοχα, τα οποία σε βάθος χρόνου έδωσαν το 50%. Η μόνη διαφορα είναι ότι φέτος άρχισε με το άστοχο σερί, το οποίο μάλιστα κράτησε και λίγο παραπάνω. Θέμα χρόνου μέχρι να κάνει 3-4 συνεχόμενα ματσάκια με το κλασικό 7/9 τρίποντα που κάνει όταν έχει ρυθμό.

 

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...