Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΧΘΕς οι warriors ηταν μετριοτατοι,περισσοτερο οι αλλοι αυτοκτονησαν,παγκο δεν εχουν καθολου,αμυνα περαν του green λιγα πραματα αν απουσιασει ο kd απο τα ματς με bucks θα τους σκορπισουμε με aggresive game...ναι κυριοι επισημη δηλωση στην χειροτερη μια ηττα να κανει ο giannis...απο τωρα το κατοχυρωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1520

  • ilos

    1469

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

1 ώρα πριν, rudigarcia222 είπε

ΧΘΕς οι warriors ηταν μετριοτατοι,περισσοτερο οι αλλοι αυτοκτονησαν,παγκο δεν εχουν καθολου,αμυνα περαν του green λιγα πραματα αν απουσιασει ο kd απο τα ματς με bucks θα τους σκορπισουμε με aggresive game...ναι κυριοι επισημη δηλωση στην χειροτερη μια ηττα να κανει ο giannis...απο τωρα το κατοχυρωνω

Ότι πιο αισιόδοξο έχω διαβάσει εδώ και 2,3 χρόνια φίλε μου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα μολις πριν λιγο σποιλερ απο suggested page στο facebook και δεν θα δω την ματσαρα.Εγω φταιω τα εχουμε πει...

Μια χαρα παγκο εχουν οι warriors!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γιάννης είναι ο batman. 

Robin συνήθως μπαίνει ο μιντλετον. Στο πρώτο ματς ήταν ότι λοπεζ σήμερα ο ιλιασοβα. 

Και τσουπ τσουπ εμφανίστηκε από το πουθενά και ο nightwing aka μπροκτον. 

Πολύ άνετη νίκη σε μια φάση τους ριχναν 30!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, jp77s είπε

Ότι πιο αισιόδοξο έχω διαβάσει εδώ και 2,3 χρόνια φίλε μου! 

Εγώ τα έλεγα πριν το χθεσινό καταιγισμό. Και να σας πω κάτι κάτι και χθες μέτριοι ήταν και δεν βγήκαν όλα τα σουτ. Μπορεί και καλύτερα. Οι warriors δεν έχουν παίξει με τόσο aggressive σκληρή ψηλή και lenghty ομάδα όπως όι μπακς. (και με μέτριο προς καλό σουτ από 6-7 παίκτε που λόγω των μπασιματων του Γιάννη και της διπλοτριπλης Άμυνας είναι και ελεύθερα). Μέχρι 4-1 τους δίνω το πολύ για το έτσι του πρωταθλητή να τους αφήσει μια νίκη ο μπαουλντενχοζερ. 

Ο σιακαμ είναι ελαστικό δυνατό τεσσάρι και χθες φαινόταν σαν πλειμεικερ. Μέχρι και ό μπλεντσο που είναι κοντός κάνει 100 κιλά deadlifts. Ένα άλλο πλεονέκτημα είναι ότι θα έχουμε πολλά ματς και όχι ένα. Ο Γιάννης μετά το πρώτο παιχνίδι που νιώθει τους αντιπάλους κάνει πολύ ψυχολογικό μπουλινκ. Παρατηρώ πολλές φορές όταν βρίσκεται στις αλλαγές μαρκάρισματων κοντά αποφεύγουν να πλησιάσουν σαν να υπάρχει κάτι κακό κάτι σκοτεινό κοντά στο καλάθι. Και όχι οι κοντοί ακόμα και παίκτε όπως ο MBI στην regular. Ο ντρειμοντ θα σκόρπισει όπως όλα τα πτώματα που έχει αφήσει μέχρι τώρα. Κανείς δεν εχει αντιμετωπίσει αντίπαλο στην καριέρα του σαν τον φετινό Γιάννη.

Γενικά βλέπω πολύ λεπτομέρεια στην ομάδα πράγματα που δεν φαίνονται σε αριθμούς. Να μιλήσω για Χιλ κονβικτον μπροκτον ιλιασοβα. Έχει γεμίσει με τον κούκοτς στο πάγκο. Χθες ο ιλιασο πήρε 3 επιθετικά φάουλ δύο μόνο από τον καβαι. Ο Γιάννης έπαιξε άμυνα στον λοουρι και τον ανάγκασε σε βήματα. Στο 4ο δεκάλεπτο με 15 πόντους πάνω και 5 λεπτά έκανε μπλονζον να σώσει χαμένη μπάλα που πήγαινε έξω. Και στην αναμππυμπουλα έκανε τον ίδιο μακροβούτι ο λοπεζ. Δεν έχω ξαναδείς σε ιδία φάση 2 ψηλούς 2 γομαρια να βουτάνε έτσι σαν τον Χριστοδούλου. Αποπνέει υγεία η ομάδα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ομάδα ρολάρει απίστευτα. Υπάρχουν 6-7 παίχτες που βάζουν 15-20 ανά παιχνίδι. Ακόμη και 1-2 να μην τραβάνε ένα βράδυ, υπάρχουν ακόμη τόσοι που θα κάνουν τη διαφορά.

Ο Γιάννης εχθές φαινόταν σαν να παίζει x0.2 των δυνατοτήτων του και όμως τα νούμερα του είναι εντυπωσιακά με μόνο 34 λεπτά συμμετοχής. Είναι αυτό που γράφει ο @rudigarcia222 παραπάνω, πρακτικά εχθές δεν έκανε κάτι τρομερό, αλλά τον φοβούνται, αρκεί η παρουσία του, αλλάζει όλο τον τρόπο παιχνιδιού της αντίπαλης ομάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...