Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1522

  • ilos

    1479

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για λυπηση οι Γουοριορς, κατεβασαν μολις 3 All-Stars κι εναν Finals MVP. Σπαραζει η καρδια μου να βλεπω τοσο αδεια την Team USA τους, σορρυ την ομαδα τους.

Επεξ/σία από ProponitisTouKanape
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

Τα προηγούμενα 2 χρόνια δεν λέγανε GSW won Cleveland Cavalier όμως.

Γιατι εκτος απο τον Ντελαβοβα υπηρχε και ο Λεμπρον!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Για λυπηση οι Γουοριορς, κατεβασαν μολις 3 All-Stars κι εναν Finals MVP. Σπαραζει η καρδια μου να βλεπω τοσο αδεια την Team USA τους, σορρυ την ομαδα τους.

Βασικα Green και Cousins δεν βγήκαν all star φέτος, αντίθετος Lowry και Kawhi βγήκαν. Αν είναι να τους μετράμε ακόμα και αν έχουν βγει παλαιότερα, τότε να κάνουμε το ίδιο και από τις δυο πλευρές. 

Είναι προφανές νομίζω ότι χθες ήταν πολύ καλύτερη ομάδα και σαν παίκτες και σαν ονόματα και σαν ομάδα γενικα οι Raptors και αξία νίκησαν. Μόνο ο Curry μπορούσε να κάνει κάτι επιθετικά από τους GS. 

 

ΥΓ: Συγνώμη αλλά οποίος θεωρεί πλεον τον Cousins all star και σαν παιχταρά και το αναφέρει σαν επιχείρημα, είτε δεν έχει ιδέα από μπάσκετ και δεν βλέπει παιχνίδια είτε το κάνει επίτηδες. Χθες ήταν ο χειρότερος παίκτης του ματς και όπως σε κάθε ματς κινούνταν λες και είναι 40 χρόνων, ο ορισμός της τρύπας στην άμυνα. Δεν έχει καμία σχέση με τον παίκτη πριν 2 χρονια. Ο Bogut πολύ καλύτερος του χθες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, 4saken είπε

Γιατι εκτος απο τον Ντελαβοβα υπηρχε και ο Λεμπρον!

Κι ο James Jones βεβαιως (εκτος απο περυσι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη πιο πίσω σελίδα είδα τη λέξη αντρίκεια, ενώ συμμετέχουν ευνούχοι σαν τον ΝτεΜάρκους & τον KD, αν και ακόμα να παίξει ο δεύτερος.

Να, αυτά δεν μπορώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pavlos1908 είπε

Βασικα Green και Cousins δεν βγήκαν all star φέτος, αντίθετος Lowry και Kawhi βγήκαν. Αν είναι να τους μετράμε ακόμα και αν έχουν βγει παλαιότερα, τότε να κάνουμε το ίδιο και από τις δυο πλευρές. 

Είναι προφανές νομίζω ότι χθες ήταν πολύ καλύτερη ομάδα και σαν παίκτες και σαν ονόματα και σαν ομάδα γενικα οι Raptors και αξία νίκησαν. Μόνο ο Curry μπορούσε να κάνει κάτι επιθετικά από τους GS. 

ΥΓ: Συγνώμη αλλά οποίος θεωρεί πλεον τον Cousins all star και σαν παιχταρά και το αναφέρει σαν επιχείρημα, είτε δεν έχει ιδέα από μπάσκετ και δεν βλέπει παιχνίδια είτε το κάνει επίτηδες. Χθες ήταν ο χειρότερος παίκτης του ματς και όπως σε κάθε ματς κινούνταν λες και είναι 40 χρόνων, ο ορισμός της τρύπας στην άμυνα. Δεν έχει καμία σχέση με τον παίκτη πριν 2 χρονια. Ο Bogut πολύ καλύτερος του χθες. 

Το αν τραβαει ή οχι ο Cousins λογω τραυματισμου ειναι αδιαφορο. Ειναι 4 φορες All-Star (και προσφατα) με μ.ο. καριερας πανω απο τους 20π. Ακόμα και φέτος που είναι το 4ο-5ο βιολι στην επιθεση κι επαιξε λιγα ματς, εγραψε πάνω απο 15π μ.ο. Κι ο Lowry στα μισα και βαλε παιχνιδια των playoffs ειναι χειροτερος κι απο Μαντζαρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ProponitisTouKanape είπε

Το αν τραβαει ή οχι ο Cousins λογω τραυματισμου ειναι αδιαφορο. Ειναι 4 φορες All-Star (και προσφατα) με μ.ο. καριερας πανω απο τους 20π. Ακόμα και φέτος που είναι το 4ο-5ο βιολι στην επιθεση κι επαιξε λιγα ματς, εγραψε πάνω απο 15π μ.ο. Κι ο Lowry στα μισα και βαλε παιχνιδια των playoffs ειναι χειροτερος κι απο Μαντζαρη. 

Έχεις δει κανένα ματς; Γνωρίζεις ότι έχει επανέλθει από ρηξη αχίλλειου και ρηξη τετρακεφαλου έτσι; 

 

Μην κοιτάτε μόνο στατιστικά, βλέπετε και το ματς που και που. Ο Cousins ήταν πολύ καλός μόνο στο δεύτερο ματς με Raptors, στα αλλα ειναι επιεικώς κακός. Δεν μετράνε μόνο τα στατιστικά σε ένα ματς για το αν κάποιος είναι καλός ή όχι. 

Εμένα κομβικός στο ματς μου φαίνεται ο Gasol μέχρι τώρα, αλλάζει όλη η ομάδα όταν παίζει αυτός. Που είναι και 3 φορές all star, τι, οχι;

Οι Warriors πλέον είναι ξεκάθαρα outsider, εγω θέλω να το πάρουν καθαρά λόγω Curry, αλλά έχει δυσκολέψει πάρα πολύ το πράγμα, έχουν και momentum και ψυχολογία μαζί τους πλέον οι Toronto. 

Επεξ/σία από pavlos1908
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Ο kd δε παίΖει επίτηδες; τι λέτε;

Μου εχει περασει και μενα απο το μυαλο, και για να ειμαι ειλικρινης, προτιμω να μην παιξει και ας χαθει το πρωταθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, naimore είπε

Warriors fans: This aint fair no klay and KD

Warriors fans in 2015: Injuries happen no excuse cavs fans

Καμία σχέση και καμία σύγκριση. Είναι γνωστό ότι οι Warriors για να έχουν αυτούς τους παίχτες 5άδα σημαίνει ότι όλοι οι υπόλοιποι είναι τραγικοί παίχτες που δε θα παίζαν πουθενά. Cook, Bell, Mckinnie, γερο-ιγκι και γερο-λιβινγκστον. Με αυτούς πάλευε στο πλάι του ο Curry ο οποίος παρεπιπτόντως ήταν πολύ άστοχος και παρ' όλα αυτά μια χαρά το κρατούσαν το ματς. Οι ράπτορς δεν είναι ομάδα που της αξίζει πρωτάθλημα. Οποιαδήποτε άλλη χρονιά να πήγαινε τελικούς τα τελευταία χρόνια θα έτρωγε σκούπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...