Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όταν πάρεις πακέτο rapids χωρίς να είσαι RapidPro

 

ανταλλάζεις 495 rapids με 150 gb για ένα μήνα.

όταν τελειώσει ο μήνας πρέπει πάλι να πάρεις rapids για να έχεις άλλον ένα μήνα με το RapidPro.

αν σου έμειναν 50 gb για παράδειγμα, δεν χάνονται,τα έχεις και τα χρησιμοποιείς όταν γίνεις πάλι RapidPro χρήστης.

Ελπίζω να βοήθησα!

 

 

Δηλαδή, ανταλλάζω τώρα τα rapids που έχω με 150gb τα οποία θα ισχύουν ένα μήνα επιπλέον??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή, ανταλλάζω τώρα τα rapids που έχω με 150gb τα οποία θα ισχύουν ένα μήνα επιπλέον??

 

σωστά συν τα άλλα που σου έχουν μείνει από πριν.

 

θα πας εκεί που λέει Extend RapidPro

και έχεις δυνατότητα για ένα χρόνο ή για 1 μήνα! εσύ φυσικά αφού έχεις 500 rapids πας για το μήνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παρομοια ερωτηση αλλα απλως για σιγουρια ρωταω! εχω 608 ραπιντς, ραπιντ προ ενεργοποιημενο εως αυριο απογευμα, τραφικ ακομα 462.000μπ! θα κανει ανανεωση για ενα μηνα απο μονο του ή πρεπει να πατησω εγω κατι? δεν εχω καταλαβει αν θα πρεπει να κανω ανανεωση συνδρομης η οχι...ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είναι ενεργοποιημένη η αυτόματη ανανέωση (γρανάζι στο κάτω μέρος της σελίδας -> Automatic extensions -> Automatic extension of RapidPro), θα πρέπει να το ανανεώσεις μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχει κανεις να μου στειλει 60 rapids που μου λειπουν για να συμπληρωσω μηνα?

αν δεν υπαρξει κανεις θα μου μεινουν 440 αχρηστα rapids που μπορω να τα δωσω σε οποιον τα χρειαζεται.....

to public id μου ειναι.......4DC69404AD2F08CD556DE2CE38FEEDAD

ευχαριστω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδιά..

 

Επειδή είμαι λιγο άσχετη με αυτα θέλω να σας ρωτήσω το εξής

 

Το αρχείο που θέλεις να κατεβάσεις το ψάχνεις μέσα απο τη σελίδα rapidshare ή το βρίσκεις απο το google ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το Google. Στη σελίδα του Rapidshare απλώς διαχειρίζεσαι το λογαριασμό σου, δεν υπάρχει μηχανή αναζήτησης ή κάτι παρεμφερές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

από δω και πέρα είναι unlimited ολα.

 

As a pioneer in One Click File Hosting, RapidShare has often ventured into unknown territory, to find the best product for its customers. Now it's time to properly clean up the inventor's workshop, because everything that just sucks finally has to go. Immediately and permanently, RapidPro price include all services indefinitely. This means:

 

* Your storage space: As of now, automatic file deletion will no longer exist. With RapidPro, your files are saved until you delete them yourself!

* Your Traffic: From now on, it is absolutely unlimited. TrafficShare included. It’s that easy!

* Your data transfer rate: We have polished up our software! Uploads, as well as downloads, have been successfully carried out at 500 MBit/s per stream!

* Your safety: Politics call for the complete monitoring of all internet users. We protect you with automatic SSL-encryption.

 

Have fun with the new RapidShare: Finally, everything is easy again!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η αλήθεια αυτην την περίοδο ειναι οτι εχω παρατηρήσει να μπαίνουν δυνατά πάλι τα links για rapidshare ωστόσο έχει χάσει μεγάλο μέρος της αγοράς, δυστηχώς δύσκολα τα πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...