Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μην είστε "κορόιδα" και ανανεώσετε rapidshare. Εδώ και 1-2 μήνες κατεβάζω free με φουλ ταχύτητα χωρίς ούτε ένα δευτερόλεπτο αναμονή. Βέβαια ένα αρχείο τη φορά αλλά σιγά το πρόβλημα τώρα. Να δίνω τόσα λεφτά για να κατεβάζω πολλά αρχεία μαζί δεν αξίζει. Επίσης εξαιρετικό για free και το megaupload αλλά έχει 45" αναμονή. Όλα τα άλλα απλώς απαράδεκτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια για να μην ανοιξω νεο τοπικ,ξερετε καποιο site-forum οπως πχ το warez-bb για να κατεβαζω ταινιες και σειρες αλλα να εχει μονο rs links γιατι εχω βαρεθει με το warez...δεν βρισκω σχεδον ποτε rs links...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Πως μπορώ να κάνω το alldebrid να δουλεύει κατευθείαν από IDM?

Καθυστερημένη η απαντηση μου αλλά ο jdownloader δουλεύει μια χαρα με alldebrid

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι απλά κάνεις ένα login στο site μετατρέπεις τα λινκ τα κάνεις copy ο jdownloader κάνει grab και κατεβάζεις . Δεν χρειάζεται να βάλεις κάπου στοιχεία του λογαριασμού σου.

Μη τη ψάχνετε παιδιά χρησιμοποιώ εδώ και ένα μήνα alldebrid και αν δεν αλλάξει κάτι ( φτου φτου ) για μένα η αναζήτηση έχει τελειώσει μια και καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθυστερημένη η απαντηση μου αλλά ο jdownloader δουλεύει μια χαρα με alldebrid

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι απλά κάνεις ένα login στο site μετατρέπεις τα λινκ τα κάνεις copy ο jdownloader κάνει grab και κατεβάζεις . Δεν χρειάζεται να βάλεις κάπου στοιχεία του λογαριασμού σου.

Μη τη ψάχνετε παιδιά χρησιμοποιώ εδώ και ένα μήνα alldebrid και αν δεν αλλάξει κάτι ( φτου φτου ) για μένα η αναζήτηση έχει τελειώσει μια και καλή.

 

1/ Τρέξτε το JDownloaderBETA.exe στο φάκελο εγκατάστασης (π.χ. στο C:\Program Files (x86)\JDownloader )

2/ Κάντε αναβάθμιση του jdownloader

3/ Καταχωρείστε το λογαριασμό σας alldebrid στο jdownloader user pass ειστε οκ

4/ Κάντε επανεκίννηση του JDownloader

5/ copy τα λινκς και τα παιρνει ο jd απευθειας ..(να τον εχετε ανοιχτο τον jd )

6/Καλά κατεβάσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1/ Τρέξτε το JDownloaderBETA.exe στο φάκελο εγκατάστασης (π.χ. στο C:\Program Files (x86)\JDownloader )

2/ Κάντε αναβάθμιση του jdownloader

3/ Καταχωρείστε το λογαριασμό σας alldebrid στο jdownloader user pass ειστε οκ

4/ Κάντε επανεκίννηση του JDownloader

5/ copy τα λινκς και τα παιρνει ο jd απευθειας ..(να τον εχετε ανοιχτο τον jd )

6/Καλά κατεβάσματα

 

 

Ευχαριστώ, έχω βγάλει εδώ και καιρό ton IDM, έβαλα Jdownloader και δουλεύει πολύ καλά.Το alldebrid είναι καταπληκτικό για 7 euro που έδωσα έχω ξεχάσει τα torrents.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! :-)

Υπάρχει περίπτωση να κατεβάζω σαν free user με κάποιο πρόγραμμα αρχεία;

Είναι μερικές.. δεκάδες αυτά που θέλω αλλά δεν μπορώ συνέχεια να ανοίγω tabs όταν τελειώνει κάποιο για να παω στο επόμενο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει τρόπος να ελέγχει το cryptload αν τα links που πάω να βάλω υπάρχουν ήδη σε αναμονή;

Όλα τα αποθηκεύω αφού τα κάνω copy/paste στο clipboard σε path c:/downloads/* όπου * το κάθενα αστεράκι το γράφω ξεχωριστά ! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...