Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελευταιες ερωτησεις..

το easybytez.com ειναι αρκετα ακριβο σε σχεση με τα αλλα!

τo premiumcreator.com ποσο σερνεται;;Γιατι ετσι κι αλλιως εχω 5αρα γραμμη οποτε δε περιμενω τρελα νουμερα...

και στο alldebrid.com δεν βρισκω τιμες και ορια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε κουλούρι, δε μας λες τι έβαλες τελικά;

 

Στα ίδια έχω μπλεχτεί και εγώ:

Εasybytez φαίνεται καλό αλλά είναι ακριβό. Αlldebrid δεν δίνει τιμές και μοιάζει με ερασιτεχνικό. Premiumcreator έχει απίστευτες τιμές και φαίνεται σοβαρό αλλά λέτε ότι σέρνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε κουλούρι, δε μας λες τι έβαλες τελικά;

 

Στα ίδια έχω μπλεχτεί και εγώ:

Εasybytez φαίνεται καλό αλλά είναι ακριβό. Αlldebrid δεν δίνει τιμές και μοιάζει με ερασιτεχνικό. Premiumcreator έχει απίστευτες τιμές και φαίνεται σοβαρό αλλά λέτε ότι σέρνεται.

αδιια αφου τα περισσοτερα τα ανεβαζουν σε filesonic γαιτι δεν παηγαινετε εκει να τελειωνουμε?Απλα πραγματα.

Επεξ/σία από SOCRATIS1000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κουλούρι, δε μας λες τι έβαλες τελικά;

 

Στα ίδια έχω μπλεχτεί και εγώ:

Εasybytez φαίνεται καλό αλλά είναι ακριβό. Αlldebrid δεν δίνει τιμές και μοιάζει με ερασιτεχνικό. Premiumcreator έχει απίστευτες τιμές και φαίνεται σοβαρό αλλά λέτε ότι σέρνεται.

 

Κάνε ένα δοκιμαστικό λογαριασμό στο alldebrid (σου δίνει 2 μέρες δωρεάν) και θα δεις ολες τις λεπτομέρειες καθώς και τις πραγματικές του δυνατότητες.

 

Τα γράφω άλλη μια φορά:

 


  •  
  • Easybytez : το καλύτερο σύστημα διαχείρησης/αποθήκευσης των Links, αψογες ταχύτητες αλλά το ακριβότερο και με ημερήσιο όριο τα 15GB
  • Alldebrid : Άψογες ταχύτητες, πάρα πολλοί filehosters, πιο οικονομικό από το easyb αλλά λίγο παλιομοδίτικο το design και κάποια όρια για μερικούς hosters.
  • premiumcreator : Τιμή χώμα (πιο κάτω δεν πάει), αλλά εχει περιορισμούς στο τι πρόγραμμα θα χρησιμοποιήσεις και σε ώρες αιχμής ... καλύτερα να μην κατεβάζεις.

 

Ένα ειδικότερο σχόλιο για το PremiumCreator. Έχει τακτικά προβληματάκια που συνήθως διορθώνονται αλλά και αμα κάποιος το θέλει 24/7 και 100% διαθέσιμο καλύτερα να μην ψωνίσει. Εγώ το διατηρώ για καβάτζα.

 

χχχχχχ αδιια αφου τα περισσοτερα τα ανεβαζουν σε filesonic γαιτι δεν παηγαινετε εκει να τελειωνουμε?Απλα πραγματα.

Socrati εμείς μιλάμε για τηλεοράσεις και εσύ προτείνεις να πάρουμε ψυγείο. Προσωπικά δεν συμπαθώ τους trackers για πάρα πολλούς λόγους. Προτιμώ το απευθείας download τη στιγμή που το θέλω, στη μέγιστη δυνατή ταχύτητα της γραμμής μου και χωρίς να χρειάζεται να εξαρτώμαι από τις διαθέσεις του seeder ( που αναλογικά ελάχιστοι κάνουν seed). Δεν με νοιάζει αν πρέπει να πληρώνω 5-10 ευρώ το μήνα για να κατεβάζω τα πράγματα που θέλω. Μου κοστίζει φθηνότερα από το να αφήνω τον υπολογιστή ανοιχτό 24/7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε ένα δοκιμαστικό λογαριασμό στο alldebrid (σου δίνει 2 μέρες δωρεάν) και θα δεις ολες τις λεπτομέρειες καθώς και τις πραγματικές του δυνατότητες.

 

Τα γράφω άλλη μια φορά:

 


  •  
  • Easybytez : το καλύτερο σύστημα διαχείρησης/αποθήκευσης των Links, αψογες ταχύτητες αλλά το ακριβότερο και με ημερήσιο όριο τα 15GB
  • Alldebrid : Άψογες ταχύτητες, πάρα πολλοί filehosters, πιο οικονομικό από το easyb αλλά λίγο παλιομοδίτικο το design και κάποια όρια για μερικούς hosters.
  • premiumcreator : Τιμή χώμα (πιο κάτω δεν πάει), αλλά εχει περιορισμούς στο τι πρόγραμμα θα χρησιμοποιήσεις και σε ώρες αιχμής ... καλύτερα να μην κατεβάζεις.

 

Ένα ειδικότερο σχόλιο για το PremiumCreator. Έχει τακτικά προβληματάκια που συνήθως διορθώνονται αλλά και αμα κάποιος το θέλει 24/7 και 100% διαθέσιμο καλύτερα να μην ψωνίσει. Εγώ το διατηρώ για καβάτζα.

 

 

Socrati εμείς μιλάμε για τηλεοράσεις και εσύ προτείνεις να πάρουμε ψυγείο. Προσωπικά δεν συμπαθώ τους trackers για πάρα πολλούς λόγους. Προτιμώ το απευθείας download τη στιγμή που το θέλω, στη μέγιστη δυνατή ταχύτητα της γραμμής μου και χωρίς να χρειάζεται να εξαρτώμαι από τις διαθέσεις του seeder ( που αναλογικά ελάχιστοι κάνουν seed). Δεν με νοιάζει αν πρέπει να πληρώνω 5-10 ευρώ το μήνα για να κατεβάζω τα πράγματα που θέλω. Μου κοστίζει φθηνότερα από το να αφήνω τον υπολογιστή ανοιχτό 24/7.

Τον τρακερ που εβαλα τον εβαλα λαθος απο cpy paste.Αστο μην το ψαχνεις.Αυτο που ηθελα να πω ειναι γιατι δεν βαζεται filesonic ολοι που ειναι οτι πιο hot υπαρχει αυτη την στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Αυτο που ηθελα να πω ειναι γιατι δεν βαζεται filesonic ολοι που ειναι οτι πιο hot υπαρχει αυτη την στιγμη.

Μάλλον δεν έχεις κατανοήσει πλήρως για το τι ακριβώς συζητάμε στις τελευταίες σελίδες.

 

Προτιμάς να δώσεις 25 δολάρια και να εχεις premium ΜΟΝΟ σε filesonic για 90 μέρες

ή

προτιμάς να δώσεις 15-23 δολάρια και για το ίδιο διάστημα να έχεις premium KAI σε filesonic KAI σε fileserve KAI hotfile KAI KAI ... ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν έχεις κατανοήσει πλήρως για το τι ακριβώς συζητάμε στις τελευταίες σελίδες.

 

Προτιμάς να δώσεις 25 δολάρια και να εχεις premium ΜΟΝΟ σε filesonic για 90 μέρες

ή

προτιμάς να δώσεις 15-23 δολάρια και για το ίδιο διάστημα να έχεις premium KAI σε filesonic KAI σε fileserve KAI hotfile KAI KAI ... ;

Ναι αλλα με download 25 γιγα την μερα ετσι?Με ταχυτητες οχι τερμα[εχω δοκιμασει].

 

Μάλλον δεν έχεις κατανοήσει πλήρως για το τι ακριβώς συζητάμε στις τελευταίες σελίδες.

 

Προτιμάς να δώσεις 25 δολάρια και να εχεις premium ΜΟΝΟ σε filesonic για 90 μέρες

ή

προτιμάς να δώσεις 15-23 δολάρια και για το ίδιο διάστημα να έχεις premium KAI σε filesonic KAI σε fileserve KAI hotfile KAI KAI ... ;

Ναι αλλα με download 25 γιγα την μερα ετσι?Με ταχυτητες οχι τερμα[εχω δοκιμασει].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα με download 25 γιγα την μερα ετσι?Με ταχυτητες οχι τερμα[εχω δοκιμασει].

 

Θα ήταν χρήσιμο να αναφέρεις για ποια υπηρεσία/site λες και οχι να γενικοποιείς. Αν έχεις εμπειρία από συγκεκριμένο site μπορείς να συγκρίνεις τιμές/υπηρεσίες με το filesonic (ή όποιο άλλο) ώστε να υπάρχει μέτρο σύγκρισης και να προσφέρεις στη γνώση που υπάρχει σε αυτό το θέμα. Μη γενικοποιείς. Δεν βοηθάς τη συζήτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση γιατί έχω χάσει επεισόδεια,πλέον είναι με διάρκεια χρόνου ή με πόντους η συνδρομή στο RS.

Δηλαδή αν κάποιος πλακωθει σε μια βδομάδα μπορεί να εξαντλήση το πακέτο?

Σε ποιό σημείο φένεται στην σελίδα σου οι πόντοι που έχουν μείνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση και από μένα. Αυτοί που δεν έχουν paypal υπάρχει κάποιος τρόπος να αποκτήσουν prenium acount...; Δλδ κάποιος άλλος τρόπος πληρωμής...

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση και από μένα. Αυτοί που δεν έχουν paypal υπάρχει κάποιος τρόπος να αποκτήσουν prenium acount...; Δλδ κάποιος άλλος τρόπος πληρωμής...

 

Ευχαριστώ

Paysafe. Χωρις προσωπικα στοιχεια πας στα περιπτερα αγοραζεις 2-3 αποδειξεις paysafe των 10 ευρω και τις βαζεις στο rapidshare. Επισης πιστωτικες καρτες ΧΩΡΙς PAYPAL. αα, και το paypal τσαμπα ειναι αν θες να φτιαξεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...