Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά τώρα έχω άλλο πρόβλημα!

 

Προσπάθησα να κατεβάσω ένα αρχείο 100mb από το rapidshare με το getrιght που όπως διάβασα σε αυτό το topic δεν θέλει και πολλές ρυθμίσεις αλά το κατεβάζει κατευθείαν και μου κατεβάζει ένα αρχείο 5,6 kb αντί του κανονικού!

 

Προσπάθησα και με το flashget και πάλι τα ίδια. Κατεβάζει αυτό το αρχείο των 5,6kb.

 

Ξέρει κανείς τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χρειάζεται στις ρυθμίσεις του Premium Account σου στο site του Rapidshare να ενεργοποιήσεις την επιλογή Direct links ή direct downloads -λυπάμαι, δεν το θυμάμαι ακριβώς. Δεν είναι δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις βάλει στο getright (εγώ χρησιμοποιώ το flashget αλλά υποθέτω ότι το ίδιο θα είναι) τα premium rapidshare στοιχεία σου σαν default στις ιδιότητες?? Το άλλο που παίζει, είναι να έχεις ξεζουμίσει το 25GB/5μέρες όριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τώρα έχω άλλο πρόβλημα!

Προσπάθησα να κατεβάσω ένα αρχείο 100mb από το rapidshare με το getrιght που όπως διάβασα σε αυτό το topic δεν θέλει και πολλές ρυθμίσεις αλά το κατεβάζει κατευθείαν και μου κατεβάζει ένα αρχείο 5,6 kb αντί του κανονικού!

Προσπάθησα και με το flashget και πάλι τα ίδια. Κατεβάζει αυτό το αρχείο των 5,6kb.

Ξέρει κανείς τι παίζει?

Φίλε μου, κοίταξες μήπως τα link που προσπαθείς να κατεβάσεις είναι delete?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το flashget εμένα μου έκανε συνεχώς προβλήματα. Όποια έκδοση και αν δοκίμασα... Έβαλα IDM και ησύχασα. Το Rapget είναι πράγματι τόσο καλό;;; Και είναι και free νομίζω έτσι;;; Θα το δοκιμάσω αν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το flashget εμένα μου έκανε συνεχώς προβλήματα. Όποια έκδοση και αν δοκίμασα... Έβαλα IDM και ησύχασα. Το Rapget είναι πράγματι τόσο καλό;;; Και είναι και free νομίζω έτσι;;; Θα το δοκιμάσω αν είναι.

 

 

Και καλο και free ειναι φιλε μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη κολλάτε σε λεπτομέρειες...Διαφορά θα υπήρχε αν κάποιο πρόγραμμα κατέβαζε με περισσότερα kb από κάποιο άλλο...

Εφόσον αυτό δεν είναι εφικτό,όποιο και να βάλεις,τη δουλειά σου να κάνεις...

Εγώ είμαι κατευχαριστημένος με το flashget το οποίο το χω μάθει εδώ και πολλά χρόνια.

Τα άλλα μου φαίνονται δυσνόητα τα μενού και το περιβάλλον...

Αλλά είπαμε αυτά είναι λεπτομέρειες...

όποιο και να βάλετε γούστα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...