Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποτε έπαιρνες ένα τηλέφωνο και σου έδιναν, αν θυμάμαι καλά, 2 μέρες δωρεάν να κατεβάζεις από rapidshare πληρώνοντας γύρω στα 4 ευρώ περίπου (χρεωνόταν στο τηλέφωνο). Τώρα πια όμως δεν έχει τη συγκεκριμένη επιλογή για την Ελλάδα. Ξέρει κανείς γιατί;

Δεν θέλω να αγοράσω συνδρομή ούτε για ένα μήνα που ξέρω ότι είναι λίγο παραπάνω από το κόστος του τηλεφώνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

enas filos mou mou zhtaei na tou bgalw ena premium apo thn pistwtikh mou..tou ebgala..mhpws ekana patata?mhpws den eprepe kai twra fainetao o kwdikos ths kartas?aaaaaaaaa

 

 

Κανενα προβλημα...Την χρεωση θα στην κανει το paypal που δεν εχει σχεση ....Εχω βγαλει 5-6 λογαριασμους σε φιλους που δεν εχουν καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι βρε, δεν πρόκειται να δει την πιστωτική σου,

δες κ προηγούμενα post,

με paypal πλήρωσες εξάλλου!

 

 

Χεχε...Ιδιο χρονο ποσταραμε γειτονα και με προλαβες στο φωτο φινις !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε έπαιρνες ένα τηλέφωνο και σου έδιναν, αν θυμάμαι καλά, 2 μέρες δωρεάν να κατεβάζεις από rapidshare πληρώνοντας γύρω στα 4 ευρώ περίπου (χρεωνόταν στο τηλέφωνο). Τώρα πια όμως δεν έχει τη συγκεκριμένη επιλογή για την Ελλάδα. Ξέρει κανείς γιατί;

Δεν θέλω να αγοράσω συνδρομή ούτε για ένα μήνα που ξέρω ότι είναι λίγο παραπάνω από το κόστος του τηλεφώνου.

 

Ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eseis pou exete to rapget gia download manager kai douleuei xwris rapget fix exete egkatasthsei ssl libraris?

 

 

Εγω εχω σχετο rapget 1.36 χωρις τιποτα αλλο εγκατεστημενο.Και κατεβαζει ασταματητα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια σχετική αναζήτηση δεν βρήκα τίποτα, όμως με κίνδυνο να γίνω κουραστικός θα ρωτήσω κάτι που παίζει να ξαναρωτήθηκε. Όσοι είμαστε ακόμα με το τζαμπαντάν rapidshare γιατι δεν έχει εκείνες τις σπαστικές αντίστροφες μετρήσεις?? Είχε ξεκινήσει το Πάσχα αν θυμάμαι καλά. Σκοπεύον να τις ξαναεπιστρέψουν κάποτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον παρακάτω λόγο:

23. May 2007 - More connectivity, more service

RapidShare has now 100 Gigabit of Internet bandwidth, which is completely dedicated to our customers. Because of this speed boost, we have decided to disable the download tickets again. We hope that we will be able to provide another 10 Gigabit of Internet bandwidth within next week.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

[*]Άλλες ρυθμίσεις:

Tools -> Οptions -> Μonitor:

Clipboard τικ σε Monitor και Confirmation.

Browser clicks τικ σε Internet Explorer και Notify on Flash.

Τώρα κάθε φορά που θα <<πετάς>> τα links στον FlashGet απλώς σερνοντάς τα ή με δεξί κλικ και copy θα σου βγάzει τα url έτοιμα για κατέβασμα

Στο πρώτο notification board που θα σου ανοίξει είναι τα url που θέλεις να κατεβάσεις

Αν συμφωνείς πάτα ok.

[/size]

 

Και μιας που είπαμε για το 1.73 μήπως έχει κανείς κάτι τέτοιο:

παίδες..εγώ δε μπορώ να το κάνω να δουλέψει ούτε με opera ούτε με internet explorer.. ό,τι και αν κάνω, κατεβάζει μόνο ένα αρχείο 4-5kb.. που είναι το λάθος..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξαφνικά απόψε θέλησα να ανεβάσω αρκετά αρχεία αυτόματα,και διαπίστωσα ότι δεν μπορώ από το site να το κάνω αν το συνολικό μέγεθος είναι μεγαλύτερο από 100mb!(απλά ελεεινό..)

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ανεβάσω πολλά αρχεία, χωρίς να βρίσκομαι πάνω από το pc για να βάζω το ένα μετά το άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασε με αυτό:

 

Official RAPIDSHARE Manager (Unleashed)

 

Official Download & Upload Tools

 

 

 

62d5v8y.jpg

 

2410245246ce87c4d4b42.JPG

 

 

 

This is the official rapidshare manager to be released later this year that can be used to download/upload files from rapidshare.com.

 

We have developed our own program that is now in its late beta testing.

 

The program allows premium users to download and upload files with a new size of 4000 MB per file.

 

Please note that the language can be changed in the programs options in

English or German.

 

At the moment we have no documentation to this program, please ask our support if you have any questions.

 

 

 

PLEASE NOTE :

 

You MUST have M$ .Net Framework preinstalled on PC for it to work !!!

 

 

 

 

 

 

43h9c04.gif

 

>
http://rapidshare.com/files/52138725/rs-manager.rar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...