Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και εγω το σκεφτομουν στην αρχη να το μοιραστω με φιλο αλλα λεει παρακολουθουν τις ip και σου σπανε τα @@@@

βεβαια μετα απο 1 μερα χρησης καταλανα οτι ειναι ανουσιο να το μοιραζεσαι..εδω δε την παλευω μονος μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και εγω το σκεφτομουν στην αρχη να το μοιραστω με φιλο αλλα λεει παρακολουθουν τις ip και σου σπανε τα @@@@

 

Και πως το κάνουν αυτό;..μην πιστεύεις σε ότι σαχλαμάρες διαβάζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το σκεφτομουν στην αρχη να το μοιραστω με φιλο αλλα λεει παρακολουθουν τις ip και σου σπανε τα @@@@

βεβαια μετα απο 1 μερα χρησης καταλανα οτι ειναι ανουσιο να το μοιραζεσαι..εδω δε την παλευω μονος μου..

 

δεν ισχύει αυτό,εμείς είμαστε 3 που το μοιραζόμαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys...το νοημα σε αυτο που ειπα δεν ηταν για τις ip, αλλα στο οτι ειναι βλακεια να το μοιραζεσαι γιατι και μονο ένας μπορει να το λιώσει.εδώ δικο μου εχω και δε μου φτανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγα απο το σπιτι για 3 ωρες και ειχα αφησει Total Commander (file manager, τρεχει παντα όταν ειναι ανοιχτο το PC μου), Firefox, Flashget να κατεβαζει ασταματητα με περι τα 500 links στη σειρα για κατεβασμα....

Γυρναω και βρισκω ανοιχτο το PC αλλά κανένα προγραμμα δεν έτρεχε...

Το χειρότερο.... ανοιγω πάλι το Flashget και έχουν εξαφανιστεί τα 500 links καθως και οι φακελοι που είχα φτιάξει στο Flashget για οργανωση των αρχειων που κατεβαζει !!&@^%$@&$@@@@ Ειχε μονο τους συνηθισμενους 4 φακέλους που έχει απο τη μανα του, Software-Game-Driver-Mp3... Επίσης δεν υπάρχει πλεον το ιστορικο που κράταγε με τα κατεβασμένα,σβησμένα,.. αρχεια, αλλά και τα στατιστικά (πχ εχει κατεβασει 200GB, σε 7000 αρχεια)...

Σαν να το εγκατέστησα μόλις...

Τι φλασιά έφαγε??? Το έχει πάθει άλλος?? υπάρχει κανένας τρόπος ανακτησης?

Που να τα ξαναβρείς πάλι τόσα λινκ γαμώτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Flashget κρατάει τη βάση δεδομένων του, με τα αρχεία που έχει κατεβάσει, σε backup αρχεία. Αυτά θα τα βρεις στο φάκελο εγκατάστασής του, με το όνομα Default.bk1, Default.bk2, Default.bk3. Η "κανονική" βάση δεδομένων είναι το αρχείο Default.jcd, που φαίνεται ότι για κάποιο λόγο πειράχτηκε. Οπότε μπορείς να πάρεις το πιο πρόσφατο από τα 3 backup αρχεία, να το μετονομάσεις σε Default.jcd και στη συνέχεια να ανοίξεις το Flashget, που λογικά θα δει τα αρχεία που είχες πριν.

Αυτά στην έκδοση 1.73 που χρησιμοποιώ, δεν ξέρω τι γίνεται στις νεότερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο φίλε!!!

Μια ερώτηση έχω μονο!!!

Πως γίνετε να κανω λίστες με τα αρχεία που ανεβαζω.ειμαι remium μελος.Δηλαδη σε μια λίστα να ωαζω ταινίες, σε άλλη cd και σε

άλλη πχ προγράματα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς το pc σου φίλε MasterX έκανε restart και το flashget κράσαρε και η database του (default.jcd) έγινε corrupt!

δοκίμασε να κάνεις rename τα αρχεία Default.bk1 κλπ αόπως είπε κ ο φίλος παραπάνω μπας κ βρεις γιατρειά!

 

Μπραβο φίλε!!!

Μια ερώτηση έχω μονο!!!

Πως γίνετε να κανω λίστες με τα αρχεία που ανεβαζω.ειμαι remium μελος.Δηλαδη σε μια λίστα να ωαζω ταινίες, σε άλλη cd και σε

άλλη πχ προγράματα!!!

 

Τι τι θες τις λίστες; Κατεβαίνει κ το κάνεις ότι θες μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θες τις λίστες; Κατεβαίνει κ το κάνεις ότι θες μετά

 

Απλά γιατί οταν μπαίνω στον λογαριασμό μου γίνεται χαμός απο αρχεία.Στην ουσία θέλω να κάνω μια ωραία ταξινόμηση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diladi me liga logia erxete logariasmos sto spiti an gino melos sto rapid meso paypal?

 

τι λογαριασμό θες;

δεν έρχεται λογαριασμός, πληρώνεις μέσω paypal και στα παίρνουν από την πιστωτική/προπληρωμένη σου κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 ερωτήσεις για το Rapidshare!!

 

1) Πώς μπορώ να δημιουργήσω λίστες μέσα στο Rapidshare έτσι ώστε πχ. Να κάνω Upload τις ταινίες σε μία λίστα , και πχ τα προγράμματα σε μία άλλη.

Κάτι σαν αρχειοθέτηση ας πούμε.Να μην είναι όλα μαζεμένα γιατί γίνετε χαμός!

Είμαι premium μέλος

 

 

2) Πώς μπορώ να αλλάξω password στο Rapidshare σας premium μέλος?

 

 

Σας ευχαριστώ:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...