Προς το περιεχόμενο

Άρης


bonomania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτό το Ιμπέ γιατί το πήραμε  ακόμα αναρωτιέμαι .... και ο 30φυλλάκος θέλει φάπες . Δεν πάμε πουθενά έτσι δυστυχώς ..

 

οταν ο προπονητης σου μετα τον αγωνα λεει οτι ειχατε αγχος κ οτι ειχε ΖΕΣΤΗ ε τοτε μην περιμενεις κ πολλα με αυτον στο τιμονι. πρωτη φορα ακουω δικιολογια οτι ειχε ζεστη. λες κ ο αρης ειναι απτη σουηδια κ οι του απολλων απτην αιγυπτο κ βρηκε τη ζεστη ως δικαιολογια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ο Χατζηνικολαου ειναι τραγικος,το ειχα γραψει με τον που τον πηρε ο Αρης.

Δεν περιμενα να τον δω στην ομαδα μου τον Ηρακλη περυσι αλλα το ειχε δειξει απο πριν.

Αμα δεν τον διωξει ο Αρης θα εχει προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρης-Καλλονη 0-1 ημιχρονο.
Απιστευτα κακη η εικονα του Αρη.Οχι απιστευτα δηλαδη,λαθος μου,καθως οτι πληρωνεις παιρνεις.Με Ελσνερ,Κυργια,Τσουμανη δεν πας πουθενα.Λιγος και ο Γιαννακης Παπαδοπουλος,και αυτος ο Καραγκουνης που πηραν δανεικο απο τον Ολυμπιακο δεν φαινεται να ειναι τιποτα σπουδαιο.
Σφιχτη μεσοαμυντικα η Καλλονη.Λεαντρο-Αναστασιαδης καθαριζουν τους κινδυνους.

Μην βγει κανεις να πει οτι ειμαι αντιΑριανος επειδη ειμαι Ηρακλης και γραφω κατα του Αρη εδω στην Ευβοια που μεγαλωσα τι αντιαριανος να ειμαι.Οτι βλεπω λεω. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πεφτουμε δηλαδη; 

Από πέρυσι έπρεπε να είχατε πέσει,αλλά ανοίξατε τα πόδια σας στο "αφεντικό" και σώσατε το τομάρι σας!

 

Κι όπως φαίνεται,τζάμπα η ρετσινιά!Απλά καθυστερήσατε το αναπόφευκτο...

 

Διώξαμε τον Σούλη για τον  Χατζηνικολαου. Ε ρε γελάνε και οι πέτρες με τα χάλια μας

Τότε μιλούσατε για τη φοβερή πορεία που έκανε με τον Ηρακλή,που με roster επιπέδου Γ' Εθνικής κόντεψε να τον ανεβάσει! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πεφτουμε δηλαδη; 

Κοιτα,αμα αλλαξεις προπονητη,γυρισει απο την τιμωρια χωρις προβληματα τραυματισμων ο Αγκανθο και κανεις και καμια μεταγραφη μπορεις να την σκαπουλαρεις.Αλλα αμα μεινεις, ετσι εισαι στα φαβορι για φουντο.

 

Ειμαι σιγουρος οτι ο Αρης εχει τον χειροτερο προπονητη στο πρωταθλημα.

Τα εγραφα για τον Χαντζηνικολαου απο οταν τον ειχα εγω στον Ηρακλη.

Επειδη με αυτο το υλικο δεν πας για τιποτα αλλο παρα μονο για την σωτηρια καλο θα ειναι οσο ειναι νωρις,να παρουν εκει στον Αρη πισω τον Σουλη Παπαδοπουλο που ειναι των ειδικων αποστολων.

Η Καλλονη σφιχτη ομαδα,δυσκολα της κανεις φαση,αλλα μεσοεπιθετικα δεν ειναι για πολλα.

 

Διουδης 4 φταιει στο πρωτο γκολ

καραγκουνης 3 αμα παιξει αυτος ποτε στον Ολυμπιακο γραψτε μου

Κυργιας 2 στοπερ επιπεδου φουτμπολ λιγκ

Πουλιδο 6 αξιοπρεπεης.Εφαγε μια μπουκα απο τον Λεοζινιο ,σε μια φαση που ο Καζακης εφτασε κοντα στο 0-2

Τσουμανης 3 Ανυρπακτος

Ελσνερ 3 που πηγαν και βρηκαν αυτον τον παικτη, απορω δηλαδη

Παπαδοπουλος 5 πολλες λαθος μεταβιβασεις

Τατος 5 στο πρωτο ημιχρονο κατι πηγε να κανει στο δευτερο εξαφανιστηκε

Ουντοτζι 6 προσπαθησε...με την ταχυτητα του δημιουργησε προβληματα στον Ποντανι στο πρωτο μερος,επεσε η αποδοση του στο δευτερο

Σταυροπουλος 6 Πολυ καλος στο τελευταιο εικοσαλεπτο δημιουργησε 3 φορες καταστασεις στην αμυνα της Καλλονης.

Μανιας 2 Χωρις Αγκανθο υπαρχει τεραστιο προβλημα στην επιθεση.Δεν δειχνει να μπορει να ανταπεξελθει στην κατηγορια.

 

Σιδερακης 8 εκανε δυο σπουδαιες αποκρουσεις στο πρωτο μερος και κρατησε το μηδεν

Χωριανοπουλος 6 βγηκε νικητης σε πολλες μονομαχιες αλλα νικηθηκε σε αλλες περιπτωσεις

Λεαντρο 8 εξαιρετικο ματς,τοσο στο ψηλο παιχνιδι οσο και χαμηλα

Αναστασιαδης 9 καθαριζε ολες τις φασεις, σκοραρε κιολας

Ποντανι 6 ειχε καποια προβληματα απεναντι στον Ουντοτζι στο πρωτο μερος,αλλα σε γενικες γραμμες ηταν καλος.Πολυ γρηγορος επισης.

Φαρια 7 δεσποζε στο χωρο του κεντρου,εκανε καλη δουλεια

Μαρσελο 6 ετρεξε πολυ

Λεοζινιο 7 δυο ασισιτ,ενω εδωσε και μια σεντρα παρε-βαλε στον Γκαζακη που εχασε το αχαστο.Αν ειχε και διαρκεια.

Μανουσος 6 διαθετει τεχνικη αλλα σημερα δεν ειχε ουσια

Γκαρσια 5 εξαφανισμενος σε ολο το ματς,σκοραρε οταν ολος ο Αρης ειχε ανεβει μπροστα

Γκαζακης 5 τιποτα ιδιαιτερο απλως εδωσε τις μαχες του

 

MVP Αναστασιαδης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα που βλέπω στον Άρη μια σκέψη έχω μόνο στο μυαλό...

ΠΟΣΑ ΘΑ ΦΑΤΕ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΦΕΤΟΣ????????? Πραγματικα ίσως ξεφύγει από την κλασική 4αρα φέτος...

 

Sent from my MT11i using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

 

Τι συμβαίνει ακριβώς με τους τόσους δανεικούς που έχετε απο τον ολυμπιακό; Σας αρέσει αυτή η κατάσταση;

Φέτος έχετε δύο, και πέρσι είχατε τρείς.

 

Οι οπαδοί του Άρη τι λένε για αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τι θες να πούμε? "Δεν έχουμε κανέναν σοβαρό παίκτη αλλά δεν θα δεχτούμε δανεικό από τον Ολυμπιακό για να μη  φάμε και καλά καζούρα . " ? Δεν υπάρχει περίπτωση. Ο θάνατος σου η ζωή μου είναι ο Άρης (και) φέτος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...