Προς το περιεχόμενο

Αγορά στατικού ποδήλατου


tonypc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω ένα στατικό ποδήλατο και θα ήθελα να μου προτίνεται κάποιο μοντέλο ή εταιρία. Το ποσό που μπορώ να διαθέσω είναι το πολύ 500 euro. Επίσης τι πρέπει να προσέξω στα χαρακτηριστικά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μοντέλο ή τα σχετικά δεν ξέρω να σου πω,αλλά για να μην ζαλίσεις τους γύρω σου πάρε μαγνητικό.Επίσεις 500 μου φαίνονται πολλά με 300-350 παιρνεις κάτι καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κρεμαστρα θα καταληξει...

+1

 

Δώσε τα μισά λεφτά μωρέ και πάρε ένα κανονικό.

Να σε βαράει και ο αέρας έξω και να κάνεις κάμια βόλτα χωρίς να υπνωτίζεσαι από τα ντουβάρια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Δώσε τα μισά λεφτά μωρέ και πάρε ένα κανονικό.

Να σε βαράει και ο αέρας έξω και να κάνεις κάμια βόλτα χωρίς να υπνωτίζεσαι από τα ντουβάρια σου.

 

χαχαχ:mrgreen: :mrgreen:

τέσπα γιατί δεν πας σε ένα γυμναστήριο με 35€ και κάνεις ότι όργανο τραβάει η ορεξη σου. Βγάζεις περίπου 14 μήνες (μπορεί και πιο πολλά λόγω έκπτωσης εαν κάνεις μεγάλης διάρκειας συνδρομή) , αντί να δώσεις 500€ για ένα μόνο όργανο:(

 

ΥΓ πιστεύω θα βαρεθείς την ζωή σου αν κάνεις μόνο ένα όργανο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο offtopic, αλλά γενικά τα weider λένε;

 

Εγώ είμαι Γιάννενα και τον περισσότερο καιρό θα πηγαίνω σε αυτά εδώ.

 

Απορία1: Με τη συνδρομή που θα κάνω θα μπορώ να πηγαίνω και στα Weider στην Αθήνα όταν έχω διακοπές;

 

Απορία2: Αθήνα μένω Πολύδροσο, κοντά στο Χαλάνδρι. Τα πιο κοντινά Weider πού είναι;

 

Απορία3: Άκουσα από κάποια άτομα ότι τα Weider είναι γενικά καγκουρο-gym. Δε θα ήθελα να πάω κάπου και να αισθάνομαι άσχημα που δεν σηκώνω 200 κιλά πάγκο... Λέμε τώρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο offtopic, αλλά γενικά τα weider λένε;

 

Εγώ είμαι Γιάννενα και τον περισσότερο καιρό θα πηγαίνω σε αυτά εδώ.

 

Απορία1: Με τη συνδρομή που θα κάνω θα μπορώ να πηγαίνω και στα Weider στην Αθήνα όταν έχω διακοπές;

 

Απορία2: Αθήνα μένω Πολύδροσο, κοντά στο Χαλάνδρι. Τα πιο κοντινά Weider πού είναι;

 

Απορία3: Άκουσα από κάποια άτομα ότι τα Weider είναι γενικά καγκουρο-gym. Δε θα ήθελα να πάω κάπου και να αισθάνομαι άσχημα που δεν σηκώνω 200 κιλά πάγκο... Λέμε τώρα :)

 

αν πληρωσεις καποια ευρω παραπανω πας παντου.πριν ενα μηνα αμα επερνες συνδρομη ηταν δωρο το να πας οπου 8ες αλιιως το πληρωνεις καποια λεφτα παραπανω.

 

το πιο κοντικο στο πολυδροςο ειναι μελισσια και ηρακλειο.

 

μην αγχωνεσαι.8α δεις και μπρατσονια 8α δεις και χεφουσκωτους εχει τα παντα.και 20 χρονων και 80 χρονων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...