Προς το περιεχόμενο

Αγορά στατικού ποδήλατου


tonypc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα όμως που η ρημάδα είναι από τις καλύτερες γυμναστικές' date=' όπως διατείνονται πολλοί. Ούτε κραδασμοί, ούτε άσκοπη καταπόνηση. Συν του ότι υποτίθεται ότι "θωρακίζεται" και ο οργανισμός απέναντι σε ιώσεις κτλ

Λέω να το δοκιμάσω τουλάχιστον. Ξέρω γω.

 

Απλά θα μου είναι δύσκολο το να συνηθίσω στην ιδέα ότι θα είμαι κάπου που θα βγάλω τα ρούχα μου, και δεν θα ακολουθήσει σεξ.[/quote']

 

Για το καρδιοαναπνευστικό (που είναι ίσως και το πιο σημαντικό τμήμα για τους κοινούς θνητούς σαν εμένα) είναι μαζί με το ποδήλατο αν δεν κάνω λάθος.

 

Πάντως, μπορεί να φαίνεται βαρετή η κολύμβηση, αλλά εμένα με ηρεμέι απίστευτα, δεν ακούς τίποτα (πέρα από το σώμα σου και το νερό) για μία ώρα. Παύει να υπάρχει κόσμος και η σωματική κόπωση είναι υπέρχα γλυκιά. Ένα μπάνιο μετά και έχω τρομερή διάθεση.

 

Α. Αν βγάλεις όλα τα ρούχα σου, παίζει να ακολουθήσει sex, αλλά όχι από αυτό που συνηθίζεις :Ρ.

 

To ποδήλατό μου δεν θυμάμαι τι χρώμα έχει, σκουριάζει και μαζεύει σκόνη γιατί προτιμώ την πισίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Πάντως, μπορεί να φαίνεται βαρετή η κολύμβηση, αλλά εμένα με ηρεμέι απίστευτα, δεν ακούς τίποτα (πέρα από το σώμα σου και το νερό) για μία ώρα. Παύει να υπάρχει κόσμος και η σωματική κόπωση είναι υπέρχα γλυκιά. Ένα μπάνιο μετά και έχω τρομερή διάθεση.

 

Πολύ ενδιαφέροντα αυτά που λες φίλε μου. Και με βάζεις στην πρίζα. Thanx για τη ντόπα.

 

 

Το ποδήλατό μου έχει ομορφότερο αναβάτη από το δικό σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, ξέρω τι πληρώνω τώρα από το πρωί που με κυνηγάς τριγύρω στο φόρουμ. Την αθώα μου κριτική στο avatar σου.

 

Αλλά δεν χρειάζεται να μου κάνεις τη ζωή ποδήλατο για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, ξέρω τι πληρώνω τώρα από το πρωί που με κυνηγάς τριγύρω στο φόρουμ. Την αθώα μου κριτική στο avatar σου.

 

Αλλά δεν χρειάζεται να μου κάνεις τη ζωή ποδήλατο για αυτό.

 

Οχι βρε χαζο. Απλα για να μην γινει βαρετη η ζωη σας, εσενα και του Λουσι. Οποτε μειωνω εσενα για να υπαρχει διαμαχη και να σε υπερασπιστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...