Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εννοώ!!! Βρίσκω σαφώς πιο ώριμη τη λογική "εμένα δε μου άρεσε, αλλά σε κάποιους αρέσει για λόγους που ενδεχομένως δεν κατανοώ", παρά την παιδική "είστε όλοι χαζοί που σας άρεσε, αφού δεν άρεσε σε μένα". :-) Ή κάτι βαρύδγουπες δηλώσεις του τύπου "η ταινία είναι μάπα" κτλ κτλ. Γενικά μου αρέσει όταν μπαίνει το υποκειμενικό στοιχείο. Νομίζω κουβεντιάζουμε καλύτερα έτσι.

 

Υποκειμενικά πάντα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το εννοώ!!! Βρίσκω σαφώς πιο ώριμη τη λογική "εμένα δε μου άρεσε, αλλά σε κάποιους αρέσει για λόγους που ενδεχομένως δεν κατανοώ", παρά την παιδική "είστε όλοι χαζοί που σας άρεσε, αφού δεν άρεσε σε μένα". :-) Ή κάτι βαρύδγουπες δηλώσεις του τύπου "η ταινία είναι μάπα" κτλ κτλ. Γενικά μου αρέσει όταν μπαίνει το υποκειμενικό στοιχείο. Νομίζω κουβεντιάζουμε καλύτερα έτσι.

 

Υποκειμενικά πάντα. :-)

 

Παντως πιστευω πως στην εκφραση : "η ταινια ειναι μαπα" ακολουθει το αυτονοητο "..κατα την αποψη μου "! Απλα παραλειπεται , γι'αυτο κ παρεξηγουνται οι περισσοτεροι πως κ καλα προσπαθουν να επιβαλλουν την αποψη τους και μπλα μπλα μπλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cargo..

Εμενα προσωπικα μου αρεσουν αυτου του style οι ταινιες..θα μπορουσαν να την κανουν&καλυτερη!Δε νομιζω να αρεσει σε πολλους..Αν σας αρεσε το dead space ( pc game ) εχετε πολλες πιθανοτητες να σας αρεσει&η ταινια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε για το Last Airbender γιατί έφαγε πολύ κράξιμο.

Προσωπικά ο M.N.S μου αρέσει.

Το Lady of the Water δεν πάλεψα μόνο. The Village και Happening γούσταρα σκηνοθεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Καλο, αλλα σαν να τελειωσε στην μεση :P

 

Μαλλον περιμενουμε κ δευτερο μερος :P !

 

κάτι μου λέει ότι είναι τριλογία :P

 

Για πείτε για το Last Airbender γιατί έφαγε πολύ κράξιμο.

 

δεν είπα ότι είναι καλή, απλά ότι είχε πλάκα :P

 

μέτρια στην καλύτερη των περιπτώσεων, θα μπορούσαν να είναι καλύτερη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...