Προς το περιεχόμενο

Survivor


greekboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όποιος ΔΕΝ καίει σημαίες,ΠΡΕΠΕΙ να τις αγαπάει? Μήπως είναι απλά ένδειξη σεβασμού που εσύ ΔΕΝ δείχνεις,το ότι παρότι για μένα είναι ένα κομμάτι πανί, δεν το καίω,γιατί σέβομαι ότι κάτι σημαίνει για σένΑ?

 

Οχι ρε παιδί μου .Δε το λέω για σένα.Το λέω για καποιους ακαδημαικούς που λένε δεν τρέχει τπτ.Καλά κάνει και δε σημαίνει για σένα τπτ.Ομως αν για κάποους δε σήμανε κάτι εσύ πιαθνόν να ζούσες σήμερα στην Τουρκία σε κανά λευκό κελί γιατί οι τούρκοι ε δεν πολυπάνε τους απατριδες

 

Επίσης, τα 15-16 χρονών παιδιά,που βγήκαν στους δρόμους για τις καταλήψεις, είναι τα ίδια που βγήκαν για να πανηγυρίσουν το ευρωπαικό στο μπάσκετ, κλπ κλπ.

 

Και ποιο σου είπε ότι δε συμφωνώ με τα παιδιά.Και εγώ βγήκα στους δρόμους πέρσι Μαη _Ιούνη και θα ξαναβγώ και φέτος.Τι σχέση έχει το ένα και αυτό.

 

άλλο εκδήλωση αγάπης,κ άλλο να εφευρίσκουμε θεωρίες συνωμοσίας γιατί ο έλληνας έχασε από τον τούρκο! Αν αυτό είναι εκδήλωση αγάπης,είναι σίγουρα λανθάνουσα! Υπάρχουν τόσες άλλες κατάστασεις που χρειάζονται πραγματικά την αγάπη μας!

 

Απο εμένα δεν πιστεύω να είδες τπτ τέτοιο.

 

το να αποκαλείς ένα πολιτικό παραφράζοντας το όνομά του,με αλβανό (ΩΩΩΩ, ΤΙ ΒΡΙΣΙΑ),

 

Δεν εννούσα αυτό προσθεού.Απλά ήθελα να του δώσω ένα πιο ηρωικό τόνο στο άκουσμα του ονόματος του.

 

όσοι δεν είναι ελληνο-χριστιανο-ορθόδοξοι, πιστοί του παρασκευαιδη,κ του πολύδωρα,αλλά απλά πολίτες,μιας χώρας που προυπήρχε στο κάτω κάτω από σημαίες(!!!!) και θρησκείες,είναι αμέσως κατάπτυστοι

 

Εσείς ασχολέιστε συνέχεια με το Χριστόδουλο χωρίς να έχει εξουσία,Εσείς έχετε πρόβλημα με τον Πολύδωρα αντί να τα βάλετε με τους ασφαλίτες που καταστρέφουν τις πορείες κτλ.Λες και αμα πέσει ο Πολύδωρας όλα θα αλλάξουν.Μια κότα και μισή είανι κι αυτός δεν τον υποστηρίζω προστάτης του κράτους της δεξιάς

 

να καίτε βιβλία

Λες τις 7 φορές που κα΄ψανε βιβλία του Γεωργιάδη ε;

 

να διαδηλώνετε για ταυτότητες,

 

Ναι δικαίωμα να διαδηλώνω για ότι θέλω.Θα μου το απαγορέψεις;

 

να αντιδράτε όταν η νεολαία αντιδρά

 

Σου απάντησα νομίζω γι αυτό.

 

να σκυβεται το κεφάλι κ να τρώτε αμάσητα ότι σας δίνουν...Εγώ ευχαριστώ,αλλά δε θα παρω!

 

Τι καταπίνουμε δλδ αμασητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σκορδοκαϊλα μου για το event.....αλλα επειδη το ειδα (Για το γαμωτο δηλαδη) μου φανηκε εντελως αδιαφορος ο αμφικρατης.......εκοβε τα σκοινια και εμοιαζε λες και περιμενε κανα φραπεδακι ή εστω να μη χαλασει το μανικιουρ του.....εκανε προετοιμασια (γυμναστης γαρ) τοσο καιρο και τον εβαλε κατω και τον πατησε ενας αφρατουλης 50αρης αντρας.....μαστα....ε τι αλλο να πω....αλι σε μας τους αγυμναστους τους μη-γιογκι-πιλατες και την καταντια μας....αυτο παλι με τα πεναλτυ που δεν καταφερε να συνειδητοποιησει οτι η μπαλα πεφτει παντα δεξια και οτι οταν προσπαθησε ο τουρκος να κλωτσησει αριστερα βαραγε στο γαμο του καραγκιοζη με προβληματισε.....ποσο iq απαιτειται δηλαδη για κατι τετοιο.......τες παν με τις υγειες μας, περαστικα μας και συνιστω κρυα ντους και καθημερινη χρηση ασπιρινης για τους πιο πονεμενους..........

 

κατα ταλλα η αναγωγη ενος τετοιου παιχνιδιου σε εθνικιστικο ή εστω εθνικο θεμα ειναι τουλαχιστον αστειο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

se merikes sekides pou diabasa blepw oti o tourkos pisteue sthn nikh kai to htherle pio polu dhladh oloi ton uposthrizete.EIMASTE toso m@[email protected] OTAN ME THN M@L mas, paroun TO AIGAIo na leme oti oi tourkoi to pisteuan kai to hthelan pio polu apo emas.EGW sas lew oti TOUS tourkous DEN TOUS GOUSTARW KATHOLOU.AUTO TO HLITHIO THLEPAIXNIDI TO BALANE EPITIDES ME TOUS TOURKOUS,ALLIWS GIATI DEN TO BALANE ME TOUS GALLOus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρηστο...

1ον....ως νέος εδώ,θα μπορούσες να διαβάσεις τους κανόνες (κ να γράφεις ΕΛΛΗΝΙΚΑ)!

2ον τωρα... έχεις δίκιο ρε φίλε...Δεν καταλάβα ότι όταν ο τούρκος έβαζε πέναλτυ στον ΒΛΑΚΑ τον έλληνα που δεν μπορούσε να κατανοήσει ότι ο τούρκος ΔΕ μπορεί να ρίξει αριστερά,εκεινη ακριβώς την στιγμή, κινδύνευε η ακρόπολη να ξαναγίνει τούρκικη! Αν το ήξερα,σου μιλάω ειλικρινά, θα υποστήριζα τον έλληνα,ώστε να πάρουμε πίσω την αγιά σοφιά,να τελειώνουμε!

 

μ@λ@κια είναι να μη βλέπεις πέρα από τη μύτη σου!!!! Όσο μεγάλη μύτη κ αν έχει κάποιος (πινόκιο,σόρρυ)!

το παιχνίδι το έβαλαν με τους τούρκους,για να πιάσουν ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ όσους συνεχίζουν να βαυκαλίζονται ότι πράγματι "οι απέναντι είναι οι κακοί" k να πορωνόνται εξαιτίας αυτού! Γιατί αυτοί που φτιάχνουν τα παιχνίδια,είναι πολύ πιο εξύπνοι από αυτούς που τα βλέπουν...so simple!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

se merikes sekides pou diabasa blepw oti o tourkos pisteue sthn nikh kai to htherle pio polu dhladh oloi ton uposthrizete.EIMASTE toso m@[email protected] OTAN ME THN M@L mas, paroun TO AIGAIo na leme oti oi tourkoi to pisteuan kai to hthelan pio polu apo emas.EGW sas lew oti TOUS tourkous DEN TOUS GOUSTARW KATHOLOU.AUTO TO HLITHIO THLEPAIXNIDI TO BALANE EPITIDES ME TOUS TOURKOUS,ALLIWS GIATI DEN TO BALANE ME TOUS GALLOus?

 

Φίλε μου δυστυχώς έχεις ξεφύγει λίγο, δεν νομίζεις?

 

Και για να ξέρεις, η πόρωση σου αφαιρεί τη δυνατότητα να βρείς το δίκιό σου, αν και όπου υπάρχει αυτό.

 

Το ότι αναγνωρίσαμε την υπεροχή του Τούρκου έναντι του Έλληνα σε ένα χαζοπαίχνιδο, δεν σημαίνει ότι υποστηρίζουμε τη χώρα του, τα πιστεύω του ή οτιδήποτε άλλο.

 

Απλώς δεν βλέπουμε με παρωπίδες.

 

Ο Έλληνας παίχτης είχε όλες τις ευκαιρίες να κερδίσει. Μόνος του τις έχασε.

 

Και πρίν ξαναπείς εθνικιστικές κοτσάνες, όπως αυτές που ανέφερες στο τελευταίο σου πόστ, ρίξε μιά ματιά στο προφίλ μου να δείς που μένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλλιθέα, Δημοσθένους 160, 5ος όροφος

 

Την τράβηξε κάποιος γνωστός.

Την παραθέτω, γιατί currently είναι το μόνο ανοιχτό εθνικιστικό τόπικ στο φόρουμ, και σκέφτηκα ότι κάποιος ελληνόψυχος θα θέλει να την κάνει άβαταρ.

post-24308-129062941175_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ όμως θα χρειαστώ τη βοήθεια του blueviper που έχει συναναστραφεί αρκετά με όλη αυτή την κάστα.

Πώς στο διάολο εξηγείται και όλοι οι ελληνόψυχοι είναι έτσι ανορθόγραφοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχει σημάσια η ορθογραφία βρε...Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΨΥΧΗ ΕΧΕΙ!

Εσύ σκοτώνεις(κατα αυτούς) την ελληνική αθάνατη ψυχή, εκείνοι την ελληνική γλώσσα!!!! τελικό σκορ? 1-1 !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πρίν ξαναπείς εθνικιστικές κοτσάνες, όπως αυτές που ανέφερες στο τελευταίο σου πόστ, ρίξε μιά ματιά στο προφίλ μου να δείς που μένω.

 

ε και λέει τπτ αυτό;Οσοι ψηφίζουν δηλαδή ΑΚΕΛ τι είναι;

 

Α ρε punky ωραία βγάζετε φωτογραφίες μόνοι σας ,μόνοι σας τα γράφετε,ωραίοι είστε.

 

Αναμείνατε στους δέκτες σας.

 

Αυτά είναι φλωριές.Βάλε 10 γκρίζους λύκους με 10 χρυσαυγίτες εκεί να δεις πόρωση.

 

AUTO TO HLITHIO THLEPAIXNIDI TO BALANE EPITIDES ME TOUS TOURKOUS,ALLIWS GIATI DEN TO BALANE ME TOUS GALLOus?

 

Σωστός.Απλά για να προωθήσουν την ελληνοτουρκική φιλιά.Η μάλλον τον ελληνικό ραγιαδισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε punky ωραία βγάζετε φωτογραφίες μόνοι σας ,μόνοι σας τα γράφετε,ωραίοι είστε.

 

LOL, ναι καλά. Κοιμήσου αγγελούδι μου.

Εγώ φταίω που είστε τόσοι εκφραστικοί στο συνάφι σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ όμως θα χρειαστώ τη βοήθεια του blueviper που έχει συναναστραφεί αρκετά με όλη αυτή την κάστα.

Πώς στο διάολο εξηγείται και όλοι οι ελληνόψυχοι είναι έτσι ανορθόγραφοι;

 

Απόλυτα φυσιολογικό. Όταν εξ απαλών ονύχων και καθημερινά δίνεις μάχες απέναντι στον εκάστοτε μισητό εχθρό, που άλλοτε ονοματίζεται Κουνελάκης, άλλοτε Λαζόπουλος κι άλλοτε άθεος, που καιρός για γράμματα. Με το τουφέκι παραμάσχαλα και στις βουνοκορφές, ανάβουν το καντήλι της επανάστασης απέναντι στους μειοδότες του έθνους...θυσίασαν την προσωπική τους καλλιέργεια στο βωμό της εθνικής παλιγγενεσίας!

 

Σεβασμός και βαθύτατη υπόκλιση στους ακρίτες που περιφρουρούν τα ιερά και όσιά μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόλυτα λογική η απάντηση.

Αλλά αυτό με τις βουνοκορφές, δεν το πολυπιστεύω.

Θυμάμαι τότε που ανέβηκε ο Κούβελας να απελευθερώσει την τηλεόραση ζωσμένος δυναμίτιδα, και μόνο κεραίες είχαν. Δεν πήρε το μάτι μου κανέναν από δαύτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...