Προς το περιεχόμενο

Survivor


greekboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κράζουμε τους ...παλιότουρκους που είναι εθνικιστές,που πανηγύριζαν,που ..που...που χίλια δυο, αλλά :

Εφευρίσκουμε αδικίες εναντίον του έλληνα, βρίζουμε τους τούρκους που έλεγαν ( όχι ότι το πιστευαν κιόλας) ότι θα κερδίσουν για την τουρκία ,ενώ νιώθαμε (καλά,όχι εγώ) εθνικά υπερήφανοι που κάτι έλληνες δήλωναν τις ίδιες μπούρδες,και λοιπά και λοιπά....

Α ρε επίπεδο...να κριτικάρουμε ένα ολοκληρο λαό από ένα τηλεπαιχνίδι.

Τέλος πάντων,του εύχομαι του Τούρκου να χαρεί τα χρήματα που κέρδισε για πάρτη του,κ όχι για τη χώρα του βέβαια!!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Στην πραγματικότητα κέρδισε ο Σατανας! Δεν καταλάβατε οτι ο Ντέρια ήταν δεμονισμένος; Επρεπε να φωνάξουν τον εξορκιστή για να είναι δίκαιος ο αγώνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρη σελίδα στην ιστορία του έθνους. Θρήνος κι οδυρμός! Ήδη η Τούρκοι χρησιμοποιούν την εθνικής σημασίας νίκη, για να ενισχύσουν την ένταξή τους στην ΕΕ, ενώ ο Εθνικά Μπούτια κι ο Εθνικός Σταρ αποφάσισαν να κάνουν από κοινού απεργία πείνας από το ιμάμμ μπαϊλντί για να χτυπήσουν την οικονομία της γείτονος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαύρη σελίδα στην ιστορία του έθνους. Θρήνος κι οδυρμός!

Δε ντρέπεσαι λίγο?Το λ.α.ος κύρηξε 2ημερο πένθος για αυτήν την ήττα! Με ποιο δικαίωμα ειρωνεύεσαι την ήττα ενός ολόκληρου έθνους?

ενώ ο Εθνικά Μπούτια κι ο Εθνικός Σταρ αποφάσισαν να κάνουν από κοινού απεργία πείνας από το ιμάμμ μπαϊλντί για να χτυπήσουν την οικονομία της γείτονας..

 

κ εγώ το ίδιο...το κάνω όμως,για χτυπήσω την κοιλιά μου που όλο μεγαλώνει,πειράζει? (επίσης,ένας 2ος λόγος είναι ότι ...δε μου αρέσει το ιμάμ)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πλαίσια του barter economy, είδα για πρώτη (και τελευταία) φορά στη ζωή μου το Survivor χθες. Είχα κατέβει να σετάρω το καινούριο laptop ενός φίλου. Και για αντάλλαγμα, η γυναίκα του μου είχε φτιάξει ψαρονέφρι πικάντικο (τι ιμαμ και μαλακίες μου λέτε τώρα).

Συνουσιάστηκα στα γέλια, όταν στη διαδικασία των μπέναλτυ, η γυναίκα του φίλου μου δάγκωνε τα νύχια της από την αγωνία της για το καλό ελληνόπουλο. Κι ο φίλος μου κι εγώ, κάναμε καφροκριτική για την αγωνία του τερματοφύλακα, το βλέμμα κότας που έχει ο σουτέρ, και όλα αυτά που καταμαρτυρούν ότι θα μπει ή θα χαθεί ένα μπέναλτυ.

 

Γέλασα ακόμη περισσότερο, όταν άκουσα τις εκατέρωθεν παπαριές ότι πάλεψαν για το έθνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πραγματικότητα κέρδισε ο Σατανας! Δεν καταλάβατε οτι ο Ντέρια ήταν δεμονισμένος; Επρεπε να φωνάξουν τον εξορκιστή για να είναι δίκαιος ο αγώνας.

 

Να φωναξουμε την Λουκα για τον εξορκισμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τώρα δεν είναι τραγουδίστρια;

 

δεν ξέρω αν το'χει και επάγγελμα, αλλά χτες το βράδυ τραγουδούσε το "last christmas i gave you my heart" παρέα με τον τσαλίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Καταλαβαίνω τι έπαθες. Εγώ το ξεπέρασα ακούγοντας το "ντάνσινγκ θρου δε σνόου" από την Έφη Θώδη (προσοχή, μην το μπερδέψεις με το "γιου αρ τζαστ του γκουντ του μπη τρου" που έχει ακουστεί περισσότερο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύεις ότι πιάνει πράγματι η ομοιοπαθητική;

Και δεν είναι τσαρλατανισμός;

 

Δεν ξέρω ρε γαμώτο. Ήσουν από τους χρήστες που εκτιμούσα εδώ μέσα.

Τώρα με κατήντησες σαν το avatar σου, να κραυγάζω στη βεράντα.

Δώσε μου λίγο χρόνο να επαναπροσδιορίσω τη σχέση μας.

I will survive. Στα μπέναλτυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εντυπωσιαστηκα καθολου με το αποτελεσμα, το θεωρουσα αναμενομενο. γι' αυτο και δεν παρακολουθουσα το παιχνιδι...

πιστευω οτι ο φανατισμος και ο εθνικισμος θα κερδιζαν σε αυτο το παχνιδι. οι τουρκοι ηρθαν με το σκεπτικο της νικης απεναντι σε ενα εθνος και οχι μια ομαδα ανθρωπων...

η αισθηση ενος εθνους στην πλατη του εκανε τον Ντερια τοσο επιθετικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...