Προς το περιεχόμενο

Τι ευθύνες έχεις ξέρω γω;


ippo00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Νομίζω ότι ο anark έχει δίκιο. Χαλαρά θα γίνει μια εξέταση και μετά τρέχα γύρευε. Εκτός αν σκάσει χρήμα για έκτρωση (αν το θέλει και η κοπέλα βέβαια).

 

Πάντως να τη γλιτώσει λίγο δύσκολο αρχηγέ. Προσέχουμε τι κάνουμε και αναλαμβάνουμε τις ευθύνες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ippo00, και μόνο που ρωτάει κάτι τέτοιο ο φίλος σου (??) δείχνει πόσο συμφεροντολόγος και εγωκεντρικός είναι και πόσο νοιάζεται για την κοπελιά του. Σα να μας λεει δλδ "αν υπάρχει περίπτωση να μη με πιάσουν τότε να τρέξω, αλλιώς να μείνω, αφού έτσι κι αλλιώς δεν τη γλιτώνω".

Μπράβο ρε, ωραία στάση. Τα συγχαρητήριά μου.

 

Να μην πω καμιά πιο βαριά κουβέντα πρωί-πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ippo00, και μόνο που ρωτάει κάτι τέτοιο ο φίλος σου (??) δείχνει πόσο συμφεροντολόγος και εγωκεντρικός είναι και πόσο νοιάζεται για την κοπελιά του. Σα να μας λεει δλδ "αν υπάρχει περίπτωση να μη με πιάσουν τότε να τρέξω, αλλιώς να μείνω, αφού έτσι κι αλλιώς δεν τη γλιτώνω".

Μπράβο ρε, ωραία στάση. Τα συγχαρητήριά μου.

 

Να μην πω καμιά πιο βαριά κουβέντα πρωί-πρωί.

 

Χμμ δεν το κόβω να είναι η κοπελιά του. Άφησε μιααααααα κοπέλα έγκυο είπε. Καλά, όχι ότι αυτό αλλάζει κάτι στην όλη στάση του, αλλά λέμε τώρα. Από εκεί και πέρα φαντάσου πως σκέφτεται ο κόσμος... :s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν γουσταρει ας την κανει...

μπορει η κοπελα να μην κανει τιποτα.

αλλα μετα μην τολμησει να ενδοιαφερθει για αυτο το παιδι, περισοτερη ζημια θα κανει θελοντας να το παιξει πατερας αργοτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν άντρας,θέλει-ς να κάνει σεξ,να ...να....να....

Αλλά όταν συμβαίνει η στραβή γυρνάει στην παιδική του ηλικία,όπου ελάχιστες υποχρεώσεις έχει,και κρύβεται πετυχημένα πίσω από το δάχτυλό του?

Αντρας δε σημαίνει μόνο ΠΗΔΑΩ...

Το λιγότερο που μπορεί να κάνει (ΑΝ,επαναλμβάνω ΑΝ) η κοπέλα θέλει να το ρίξει, είναι να συμπαρασταθεί οικονομικά κ ψυχικά! Αν αυτή η κοπέλα δεν είναι η κοπέλα του,τότε είναι 2πλά μ@λ@κ@ς που δεν είχε πάρει προφυλάξεις...

Κ τέλος πάντων,αν δε θέλει να μουτζώνει τον εαυτό σου στον καθρέφτη,γιατί κάποτε τα έκανε ΣΚΑΤΑ στη ζωη του,ας αναλάβει αυτή την ΠΟΛΥ δύσκολη υπόθεση μέχρι το τέλος της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να του δώσουμε δλδ ιδέες να γίνει παλιάνθρωπος :confused:

 

ΟΚ, ippo00 το Match Point το έχεις δει; Το μόνο που χρειάζεται λοιπόν είναι ένα δίκαννο και όλα τα προβλήματα θα λυθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο τεστ DNA, αν αποδειχθει η πατροτητα μπορει να απαιτησει αναγνωριση του παιδιου και ενδεχομενος μια καλη διατροφη...

αν εχει πεσει σε πιο "παραδοσιακο" σοι, μπορει να του σκασουν μυτη πατερας, αδερφοι, μπαρμπαδες με τα τουφεκια ανα χειρας απαιτοντας παντριες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αφηστε την κριτικη αν ξερει καποιος να απαντησει ας το κανει ( like anark) ετσι κι αλλιος εχει φαει αρκετο βρισιδη αυτος (φανταζομαι....)

 

Τι να ξέρει δλδ κάποιος ρε αρχηγέ μου; Τι να του πούμε; Πως να ξεφύγει από την κατάσταση που δημιούργησε με δική του ευθύνη επειδή είχε κα**ες μια μέρα και ήθελε να πηδήξει;

Αυτό που του λέμε είναι να αναλάβει τις ευθύνες του και αυτό πρέπει αν κάνει. Το σωστό δλδ. Τώρα αν αυτός είναι κανα παιδάκι μέσα στην τρελή χαρά, του στυλ... πω ρε μα@@@@ την πήδηξα χωρίς προφυλακτικό και την άφησα έγκυο. Τώρα πως την κάνουμε με ελαφρά;... ε έλεος δλδ.

Καλά δε βλέπω καν να απαντά και αυτός που άρχισε το θέμα. Και μόνο που ξεκινά ένα θέμα με "Ρε", λέει πολλά. :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...