Προς το περιεχόμενο

Τι ευθύνες έχεις ξέρω γω;


ippo00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως αντιστοιχα και εμενα δε μου καθεται ομορφα το "σιγα τους πολλους κινδυνους"........ειδικα οταν ξερω οτι πιθανον να βρεθω και εγω σε μια αντιστοιχη θεση και να πρεπει να αποφασησω τι θα κανω......δεν ειναι καθολου γενικευμενο το "επικινδυνο πραγμα" μιας και το μονο που ειπα ειναι οτι υπαρχουν κινδυνοι........

 

οι καισαρικες ειναι αααααααααααλλο τεραστιο θεμα μην το πιασουμε και αυτο.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Έφερα ζάχερτόρτε και σοκολατάκια αλλά μόνο για γκομενάκια, εσύ στην απ' έξω σοσιαλιστή.

 

Δεν σε έχω ανάγκη ρε φτηνιάρη.

Είμαι γλυκός από μόνος μου.

 

Τώρα, όσον αφορά το θέμα, είναι πράγματι ζόρικο ψυχολογικά για την κοπέλα. Και το πριν, και το μετά της έκτρωσης.

Σε βαθμό που εμείς οι άντρες δεν μπορούμε να το αντιληφθούμε.

Το να την κοπανήσει κανείς, είναι και άνανδρο και πρακτικά ηλίθιο.

 

Και το λέει κάποιος που στα 17 του, του έλεγε η άλλη ότι ήθελε να κρατήσει το παιδί του. Και καταριόμουν το γεγονός ότι είμαι τόσο ερωτεύσιμος όσο τα ζάχερτόρτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δε δινει πολλα στοιχεια ο δημιουργος του τοπικ θα μεινω μονο στο στοιχειο της ηλικιας .

Αν κ οι δυο ειναι απο 20 κ πανω να κανουν μοκο κ να αντιμετωπισουν τις ευθυνες τους ( που οτι υποπτευομαι η κοπελα εχει τα κοτσια να τις δεχτει , ο τυπος θελει να το παιξει ''δε σε ειδα δε σε ξερω'' ) .

 

Κ αναρωτιεμαι αν απο τωρα εχει τετοια σταρχιδικη σταση κ ευθυνοφοβια ,πως θα αλλαξει αργοτερα ?

Ως δια μαγειας ?

 

Λουσι δεχεσαι προσφορες ατομων για εκεινο τον μελλοντικο παραδεισο σου ?

Αν ναι , προτεινω σαν πρωτο εθελοντη τον ''φιλο''(?) του δημιουργου του τοπικ ( να καθαριζει κ λιγο ο τοπος βρε αδερφε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ρε παιδια οποιος πηδαει και ειναι κατω των 20 μπορει να γκαστρωνει κοσμο και να εξαφανιζεται? δε μιλαω για τις ευθυνες της κοπελας τις οποιες φυσικα και εχει αλλα για την εξαφανιση του αντρα........ειναι αρκετα ωριμος δηλαδη για να πηδηξει αλλα ανωριμος για να αναλαβει ευθυνες? απαξ και την εκανες εχεις μεριδιο κι ας εισαι και 18 και 15.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θεωρω οτι η αντιστοιχια ευθυνης κ ωριμοτητας δεν ειναι ιδια σε ενα ατομο - κ των δυο φυλων - κατω των 20 κ ανω .

 

Δηλαδή με το που γίνει κάποιος 20 ετών, αυτομάτως έχει μεταμορφωθεί σε ένα υπεύθυνο άτομο;

 

Το να είσαι υπεύθυνος είναι κάτι που μαθαίνεις από μικρό παιδί. Δεν θα στο μάθει το πάρτυ γενεθλίων σου στα 20 σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν εχουν αισθηση των ευθυνων που επιφερουν οι σεξουαλικες σχεσεις τοτε να μην τις κανουν.......με το ιδιο σκεπτικο δικαιολογουνται και αμα δεν χρησιμοποιουν προφυλακτικο μιας και δεν αντιλαμβανονται τις επιπτωσεις των πραξεων τους.........επισης δικαιολογουνται αμα τραβανε βιντεο με το κινητο τους την οποιαδηποτε γκομενιτσα εχουν στριμωξει (και αυτη με τη σειρα της καθεται) γιατι δεν συνειδητοποιουν οτι μπορει να τους βγαλει ο ευαγγελατος στα καναλια.........αμα ειναι να εχουμε τους εφηβους μεσα σε γυαλα τοτε να τους εχουμε σε ολους τους τομεις και να τους δινουμε το αλαθητο του παπα.......και εγω ημουνα 20 χρονων αλλα ειχα πληρη συναισθηση του τι εκανα και με ποιον.....ουτε θεωρω οτι το 20 ειδικα ειναι μια ηλικια σταθμος δηλαδη 19=ανωριμος 21=ωριμος.....να πουμε για στρατο αν θελετε, για δουλεια, για αυτοσυντηρηση να το καταλαβω........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριστινα δεν εγραψα πουθενα αυτοματως κ παρτυ γενεθλιων .

 

Αλλα θεωρω οτι στα 18 κ στα 17 που παει ακομα σχολειο κ ζει ακομα με χαρτζηλικι οι οπτικες του γωνιες ειναι διαφορετικες απο αυτες ενος 20χρονου .

 

Υπαρχει κ το μεσο διαστημα των 19 χρονων καθως κ η αρχη της επαγγελματικης κ φοιτιτικης ζωης για μια ομαλοποιηση μεταξυ του α σημειου κ του β

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ippo00 υπάρχουν 2 λύσεις

Λύση 1: Να το κάνεις να φανεί σαν αυτοκτονία (στυλ CIA, FBI )

Λυση 2: Μάζεψε τα πράγματα σου και εξαφανίσουν καμια Βραζιλία , Κούβα κτλ

 

Καλα ξεπερδέμετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήνη έκτρωση δεν είναι απλή δερματολογική εξέταση.Πάμε το βγάζουμε το σπυρί και ούτε που θυμόμαστε μετά τι έγινε.Η έκτρωση ισοδυναμεί με δολοφονία.Δολοφονείς μαι ψυχή που δε σου φταίει σε τπτ.ξέρετε πως νιώθει το έμβρυο όταν γίνεται η έκτρωση;Ευτυχώς έκανα κοπάνα όταν πριμ μερικά χρόνια το εδειχναν στα θρησκευτικά αλλά οι κοπέλες όλες είχαν πάθει ΣΟΚ.Θα θέλατε να βρισκόσασταν στη θέση του;

Τώρα αν είναι η ανήλικη η κοπέλα μέχρι και για βιασμό μπορεί να τον πάει μέσα.Χαλαρότατα.Εχουμε και την αμάρυνθο και έδεσε το πανηγύρι.Αν την αγαπάει πραγματικά καλό θα είναι να αναγνωρίσει την πατρότητα του παιδιού και να παντρευτούν.Αν ήταν αρπαχτή αναγνωρίζει την πατρότητα του παιδιού και μισά μισά η διατροφή.

ακούς εκεί έκτρωση το βρήκαμε φυγόπονοι όλοι.Ωραόι άντρες είστε.παιδιά το παλληκάρι μην το κατηγορούμε.Δεν είναι και λίγο πράγμα να του πεις ότι έγινες πατέρας χωρίς να το υπολογίζει

 

Και μια συμβουλή.Τραβηχτείτε πριν τελειώσετε(ακόμα και αν φοράτε κράνος).Την πρώτη φορά θα της κακοφανεί.Μετά θα το ζητάει η ίδια για το καλό και των δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δολοφονείς μαι ψυχή που δε σου φταίει σε τπτ.ξέρετε πως νιώθει το έμβρυο όταν γίνεται η έκτρωση;

 

Για αρχή απόδειξε την ύπαρξη ψυχής.

Κατόπιν, περιέγραψε πως ακριβώς ξέρεις πως νοιώθει ένα έμβρυο πριν το στείλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...