Προς το περιεχόμενο

Ομοφυλοφιλία, οργασμοί και εγκυμοσύνη: μια αληθινή ιστορία.


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλικάρια μου, θα περάσουν πολλά φεγγάρια πριν η φύση περιμένει το κάθε ανθρωπάκι να ορίσει τι από αυτά που εκείνη δημιούργησε είναι φυσιολογικό.

 

Συμβαίνει. Είναι φυσιολογικό. Το να πετάνε οι ελέφαντες είναι αφύσικο.

 

+1

 

Επίσης έχει υπερχρησιμοποιηθεί η φράση "λάθος της φύσης".

 

Μάλλον πολλά από αυτά τα "λάθη" προκύπτουν από τα δικά μας taboo, αλλά είναι δύσκολο να το ξεχωρίσεις όταν τα taboo αυτά έχουν κολλήσει στο πετσί σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτος που εβαλε αυτο τον τιτλο στο thread ειναι Θεος...

Απλα respect!

 

Omnislash, εισαι κορυφαιος! Ακους εκει για να μεινει εγκυος πρεπει να εχει οργασμο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ζητώ συγγνώμη και επανορθώνω.Ναι δε χρειάζεται να έχει οργασμό μια γυναίκα για να μέινει έγκυος..Οι χαρακτηρισμοί παντως επιστρέφονται εις διπλούν:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε, δεν το σώζεις τώρα...

Άνοιξε καινούργιο account καλύτερα. Χώρια που δεν σε κράζουμε μόνο για αυτό. Για δοκίμασε να απαντήσεις στα posts του agpr...

(για να γελάσουμε κι άλλο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

 

Μάλλον πολλά από αυτά τα "λάθη" προκύπτουν από τα δικά μας taboo, αλλά είναι δύσκολο να το ξεχωρίσεις όταν τα taboo αυτά έχουν κολλήσει στο πετσί σου...

 

Τι να πω ρε παιδιά εγώ νόμιζα ότι όποιος είναι γκευ είναι ανώμαλος, τι να πώ εδώ βλέπω ότι πολύ πιστεύουν ότι είναι ομαλος απλά "λίγο" διαφορετικός.

 

Ισως να έχω εγώ άδικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πως τότε γεννιούνται παιδιά βιαστών;Εδώ σε θέλω.Εκτός και αν γίνεται θαύμα.

 

 

 

 

omnishlash αρχίζω να πιστεύω ότι ξέρω περισσότερα από σένα στο θέμα "γυναίκες"...... Ελπίζω αυτό απλώς να σου ξέφυγε λόγω βιασύνης. Αν όχι, έλα να σου κάνω μερικά μαθηματάκια σχετικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδιά εγώ νόμιζα ότι όποιος είναι γκευ είναι ανώμαλος, τι να πώ εδώ βλέπω ότι πολύ πιστεύουν ότι είναι ομαλος απλά "λίγο" διαφορετικός.

 

Ισως να έχω εγώ άδικο

 

Εντάξει εσύ και ο Spy τους παρομοιάσατε με τους τυφλούς σαν ανωμαλία. Επειδή είναι ακριβώς το ίδιο handicap. Μερικές φορές μιλάτε χωρίς να σκέφτεστε, αυτό λέω μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως να έχω εγώ άδικο

 

Να κι ένας ανοιχτόμυαλος άνθρωπος.

Κοίτα, αν το δεις καθαρά υδραυλικά, η φύση έβαλε συγκεκριμένες εισόδους και εξόδους στον άνθρωπο. Από την άλλη όμως του έδωσε (σε μερικούς τουλάχιστον) ορμές που είναι αντίθετες με την "αρχιτεκτονική" του. Τώρα γιατί γίνεται αυτό, δεν ξέρω.

Εγώ σου λέω όμως να αφήσουμε λίγο στην άκρη τους ομοφυλόφιλους και να σκεφτούμε το πρωκτικό σεξ (ενδιαφέρον, ε;). Κι αυτό είναι ανώμαλο θεωρητικά. Πώς τότε έρχονται οι γυναίκες σε οργασμό με πρωκτικό;

Χαίρε βάθος αμέτρητο δηλαδή...

 

Κάπου είχα διαβάσει ότι και οι άντρες και οι γυναίκες έχουν σημείο g στον πωπό. Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο ισχύει αυτό. Άσε που η πηγή δεν ήταν και τόσο αξιόπιστη. Νομίζω ότι ήταν ένα περιοδικό σε φάση Cosmopolitan...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδιά εγώ νόμιζα ότι όποιος είναι γκευ είναι ανώμαλος, τι να πώ εδώ βλέπω ότι πολύ πιστεύουν ότι είναι ομαλος απλά "λίγο" διαφορετικός.

 

Ισως να έχω εγώ άδικο

 

Και γω παλια νομιζα οτι αν ζεις στην Τουμπα και εισαι γαβρος εισαι ανωμαλος, μεχρι που εγινα φιλος μ'εναν τετοιο ανωμαλο και απο τοτε λεω δικια του ειναι η ζωη ας την κανει οτι θελει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα, αν το δεις καθαρά υδραυλικά,

 

Η κουβέντα περνάει σε νέο επίπεδο. :-P

 

[...] Ισως να έχω εγώ άδικο

 

Αν αποσυμπλέξουμε το σεξ από την αναπαραγωγή, είναι πολύ δύσκολο να ορίσουμε το ομαλό και το ανώμαλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν μου βγαζεις απο το μυαλο οτι καποιο λακο εχει η φαβα!!! (αν μας δουλευεις shipwrecked .......) αν οχι απλα καλη συνεχεια στο threat δεν ειμαι ειδικος και δεν εχω σκοπω να ξανα-ποσταρω............

 

Loooool! Τι λάκο να χει μωρέ η φάβα; Λες να ξύπνησα ένα πρώι και να αποφασίσα να γράφω στα φόρουμ ότι τον παίρνω λάχανο; (Δεν τον παίρνω για να λύσω την απορία μερικών, αλλά αυτό δεν έχει ΚΑΜΙΙΙΙΑΑΑΑ σημασία!!!!) Οπότε δεν κάνω τίποτα με τον (_|_) μου, άλλα αν μου άρεσε θα μπορούσα κάλλιστα να κάνω, χώρις κανέναν ηθικό φραγμό. Συγγνώμη αν γίνομαι χυδαίος, δεν θέλω να προσβάλω κανέναν, απλά θέλω να γελάσουμε λίγο μιας και μάλλον πολύ σοβαρέψαμε και το έχουμε ανάγκη.

'Α!! Επίσης θα ήθελα να δηλώσω ότι οι κραγμένες που θέλουν να το παίξουν απελευθερωμένες κάριες δεν αρέσουν ούτε σε μένα, αλλά ποιος μου δίνει το δικαιωμά να τις κρίνω; (Πάω και εγώ για ban μου φαίνεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ειλικρινα ρε Omni που στο καλό ξέρεις ότι η βιασμένη ολοκληρώνει. Εδώ πέρα και συναινετικά την πηδάς και μπορεί να προσποιήται (επειδή για κάποιο αδιόρατο λόγο νομίζει πως μας ενδιαφέρει).

 

Πάντως γενικώς ο omniflash έχει δίκιο. Αφου καταρχάς, προκειμένου να πηδηχτεί η γκόμενα δεν πρέπει να της σηκωθεί. Και αν δεν γουστάρει πως να της σηκωθεί; Ε; ΤΟΜΠΟΛΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...