Προς το περιεχόμενο

Ομοφυλοφιλία, οργασμοί και εγκυμοσύνη: μια αληθινή ιστορία.


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
omnishlash αρχίζω να πιστεύω ότι ξέρω περισσότερα από σένα στο θέμα "γυναίκες"...... Ελπίζω αυτό απλώς να σου ξέφυγε λόγω βιασύνης. Αν όχι, έλα να σου κάνω μερικά μαθηματάκια σχετικά...
για μαθηματακια τον θες ή για τιποτα αλλο?

:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βασικα μην αποπερνετε το παλικαρι. Μολις πριν λιγο καιρο εμαθε οτι....

 

 

 

 

οτι....

 

 

 

 

 

 

 

οτι....(δεν τολμω να το πω)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δ Ε Ν Υ Π Α Ρ Χ Ε Ι Π Ε Λ Α Ρ Γ Ο Σ :(:(

 

 

 

E, τωρα ας κανουμε σκοντο στο τι διαδεχτηκε τον πελαργο

 

 

 

ΥΓ. Σας παρακαλω ας μην γινει κουβεντα για τον *γκουχου*Αγιοβασιλη*γκουχου*, δεν υπαρχει λογος να τουρθουν ολα μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αλητες ολοι σας, μια βολτα βγηκα ο ερημος και μεχρι και split εγινε...

 

Περιττο να πω οτι γελαγα απο πριν γιατι ενας αγαπητος συν-φορουμακιας με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε την ατακα που θα κοσμει πλεον το siggy μου...

 

Omnislash ζηταω ειλικρινα συγνωμη που προσπαθησα να σου την πω/βαλω μυαλο/συζητησω μαζι σου... Δεν ειχα ιδεα φιλε μου...Πραγματικα ομως...

 

By the way, you do know the truth about Santa don't you?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξαφνικά σαν τον George Bush Τζουνιορ ετσι και εγώ, enlightenment !!

O Λιακο-ενημερωμένος οmniflash δεν ξέρει από μύδια!!

Είναι δυνατόν; Εδώ ξέρει (με πηγές πάντα) για τους τραγοεραστες και δεν ξέρει από ..... "μύδια";

 

Σοβαρά τώρα μου έρχεται στο μυαλό η εικόνα ενός φυσικού μου (ηλεκτρομαγνητισμό αν θυμάμαι καλά δίδασκε), που ήταν καμιά 38, ήταν αντικοινωνικός, (αμφιβάλλω αν χοροπήδηξε ποτέ :D ), του έτρεχαν τα σάλια με τις φοιτήτριες και ήξερε τα πάντα...

 

 

P.S. Καλή Χρονιά είπαμε;...

Καλή Χρονιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε φίλε, δεν μπορώ να πιστέψω ότι προσπαθούσα τόσες μέρες να κάνω σοβαρό διάλογο με άτομο που πιστεύει ότι η γυναίκα πρέπει να έρθει σε οργασμό για να μείνει έγκυος!

Και καθόμουν και ξαναδιάβαζα ξενοφώντα και πλούταρχο για να του βρω πηγές...

Εντάξει, είμαι μεγάλος στόκος κι εγώ...

 

ΥΓ: Κι εγώ όταν ήμουνα μικρός νόμιζα ότι οι γυναίκες κατουρούσαν απ' τον κώλο, αλλά στα 8 έμαθα την αλήθεια!

 

:mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ!

 

υγ: Πως έμαθες την αλήθεια? Σου έδωσε πηγές ο ομνιτέτοιος?

 

omnislash,o agpr συνεχεια σε ρωτάει κάποια πράγματα για τις πηγές σου,αλλά δε δείχνεις πρόθυμος να τις μοιραστείς μαζί μας...

αυτό μάλλον σε κάνει κοινό συκοφάντη(ή ψεύτη,ή ή ή ή)!,όπως κατηγορούσες κ εσύ ως τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως έμαθες την αλήθεια? Σου έδωσε πηγές ο ομνιτέτοιος?

 

Χμμ, με έβαλες σε σκέψεις τώρα...

Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει ποτέ γυναίκα να κατουράει και δεν έχω και καμμιά αξιόπιστη πηγή για την πληροφορία που κατέθεσα. Οπότε οφείλω να ανακαλέσω και να ζητήσω συγγνώμη από το γυναικείο φύλο, το οποίο ενδεχομένως να συκοφάντησα υπονοώντας ότι δεν κατουράνε από τον κώλο, μη παραθέτοντας παράλληλα αξιόπιστες πηγές...

Αν θέλουν οι συμφορουμίτισσες, παρακαλώ ταπεινά να με διαφωτίσουν επί του θέματος. Μήπως παθαίνετε οργασμό ΚΑΙ όταν κατουράτε (εκτός από όταν σας βιάζουνε); Πάντως όταν λούζεστε παθαίνετε σίγουρα, το είδα σε μία διαφήμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Πάντως όταν λούζεστε παθαίνετε σίγουρα, το είδα σε μία διαφήμιση...

 

Ορίστε, ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ τεκμηρίωση, το είπε και ο Δρ. Χέρμπαλ Έσενσες, του Πανεπιστημίου του Κλερόλ.

 

Σοβαρά (χμμ, ναι...) τώρα, μήπως να κλειδωθεί το thread, ή κοιτάτε όλοι να καβαντζώσετε καινούργια υπογραφή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζητησα κάτι ναι ή όχι???:razz: Εκτος αν πονταρεις οτι δεν ξερει Αγγλικα

 

Αγαπητε Kaizer η αληθεια ειναι οτι γελασα τοσο με το thread σου που δεν προσεξα την τελευταια γραμμη :smile:

Sorry για το clopyright:wink:

Αλλα ειναι και 19 χρονων απ'οτι λεει στο προφιλ του....καιρος να μαθει τις μεγαλες αληθειες της ζωης...:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...