Προς το περιεχόμενο

Ομοφυλοφιλία, οργασμοί και εγκυμοσύνη: μια αληθινή ιστορία.


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλικάρια μου, θα περάσουν πολλά φεγγάρια πριν η φύση περιμένει το κάθε ανθρωπάκι να ορίσει τι από αυτά που εκείνη δημιούργησε είναι φυσιολογικό.

 

Συμβαίνει. Είναι φυσιολογικό. Το να πετάνε οι ελέφαντες είναι αφύσικο.

 

Θα έλεγα ότι οι ομοφυλόφιλοι είναι αυτοί που έχουν μπερδευτεί και προσπαθούν να αλλάξουν αυτό που δημιούργησε η φύση. Δεν μπορώ να καταλάβω την μανία ορισμένων ανθρώπων να "διορθώνουν" τα σφάλματα της φύσης (αναφέρομαι σε ευρύτερα θέματα, ακόμα και τα τατουάζ με ενοχλούν πολύ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Θα έλεγα ότι οι ομοφυλόφιλοι είναι αυτοί που έχουν μπερδευτεί και προσπαθούν να αλλάξουν αυτό που δημιούργησε η φύση.

 

Δηλαδή, υπάρχει η Φύση (αυτή που εμείς αντιλαμβανόμαστε ως βολική φύση δηλαδή), και μια παράλληλη; Έξω από αυτή;

 

Κι εγώ νόμιζα ότι όλο είναι ένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού το είδες εσύ η "πραγματική" φύση να ταυτίζεται με αυτό που ο άνθρωπος έχει στο μυαλό του ως βολική φύση; Αν ίσχυε αυτό που λες δε θα υπήρχαν φυσικά ομοφυλόφιλοι, ούτε θα έβλεπε κανείς στον ύπνο του ότι πετάει.

 

Μάλλον κάτι άλλο θα θέλεις να πεις. Αν θέλεις, διευκρίνισε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα θα επρεπε να μεινει ασχολιαστο αυτο αλλα αν πιστευεις οτι κατα βαθος οι γυναικες γουσταρουν τα λεσβιακα βλεπεις πολλες τσοντες (με ο,τι συνεπαγεται αυτο)... απο τις αποψεις σου δεν μου κανει εντυπωση ουτε και αυτο..

 

Η δεν έχεις πάει Ιο και Αγία Νάπα;

 

Θέλω να δω πού βρήκες πως οι γυναίκες ολοκληρώνουν με το βιασμό.

 

Πως τότε γεννιούνται παιδιά βιαστών;Εδώ σε θέλω.Εκτός και αν γίνεται θαύμα.

 

θέλω να δω πού βρήκες πως οι γυναίκες έχουν προστάτη

 

δε με κατάλαβες .αν πιεστεί ο προστάτης ο άντρας ολοκληρώνει.Βέβαια αυτός δεν είναι ο οργασμός που επέλεξε η φύση για τον άντρα.είναι κάτι αφύσικο.Το ίδιο συμβαίνει και με το βιασμό.Η γυναίκα έχει οργασμό όχι από ψυχολογικά αίτια αλλά απο καθαρά σωματικά.Διεισδυση ενός αντικειμένου στον κόλπο.

 

Εξανίστασαι για την ομοφυλοφιλία, αλλά ο ίδιος τους προσάπτεις την κτηνοβασία.

 

Για κανε μου ετυμολογία της λέξης τραγωδία γιατί μετά έρχονται και παραστάσεις σε αγγεία.

 

Κάποιος είπε κάτι για ένα αλέκο.Μάλλον της ηλεκτρονικής υπάλληλος είναι και τρολαρει επίτηδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν μου βγαζεις απο το μυαλο οτι καποιο λακο εχει η φαβα!!! (αν μας δουλευεις shipwrecked .......) αν οχι απλα καλη συνεχεια στο threat δεν ειμαι ειδικος και δεν εχω σκοπω να ξανα-ποσταρω............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θέλω να δω πού βρήκες πως οι γυναίκες ολοκληρώνουν με το βιασμό.
Πως τότε γεννιούνται παιδιά βιαστών;Εδώ σε θέλω.Εκτός και αν γίνεται θαύμα.

...δεν χρειαζεται να εχει οργασμο για να μεινει εγκυος ρε φωστηρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι απολαυστικός. Εκεί που λέω δε μπορεί να τα κάνεις χειρότερα, καταφέρνεις νέο ρεκόρ.

 

Πως τότε γεννιούνται παιδιά βιαστών;Εδώ σε θέλω.Εκτός και αν γίνεται θαύμα.

 

Και από πότε η σύλληψη προϋποθέτει οργασμό;

Περιμένω ακόμα τις πηγές σου, πού βρήκες πως οι γυναίκες ολοκληρώνουν κατά το βιασμό. Η ερώτηση θα επανέρχεται μέχρι να τις παραθέσεις. Και όπως είσαι και εσύ: γρήγορα

 

 

 

 

Για κανε μου ετυμολογία της λέξης τραγωδία γιατί μετά έρχονται και παραστάσεις σε αγγεία.

 

Λέξη αβέβαιης ετυμολογίας. Πιθανές ετυμολογίες:

1) Ωδή τράγων, γιατί οι χορευτές ήταν μεταμφιεσμένοι σε τραγόμορφους σατύρους.

2) Επειδή αθλοθετούνταν τράγος ως βραβείο για τους νικητές

3) Τραγουδούσαν κατά τη θυσία τράγων

Για εξηγησέ μας πως η τραγωδία σχετίζεται ετυμολογικά με την κτηνοβασία :)

Για δείξε μας αγγεία που να συνδέουν την κτηνοβασία με τις διονυσιακές τελετές.

Και τέλος, για δείξε μας τις πηγές σου, πού είδες πως η διονυσιακή λατρεία σχετίζεται με την κτηνοβασία.

Γρήγορα, γιατί αλλιώς όσα καταλόγισες στον Arioch79 σου ταιριάζουν γάντι.

 

Κάποιος είπε κάτι για ένα αλέκο.Μάλλον της ηλεκτρονικής υπάλληλος είναι και τρολαρει επίτηδες

 

Ενδιαφέρουσα αυτοκριτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OMNISLASH

ΕΙΣΑΙ

Ο

ΘΕΟΣ

Ο

ΙΔΙΟΣ

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!

 

ρε συ lucifer, κάνε ένα split γιατί του το γαμήσαμε το thread του ανθρώπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε φίλε, δεν μπορώ να πιστέψω ότι προσπαθούσα τόσες μέρες να κάνω σοβαρό διάλογο με άτομο που πιστεύει ότι η γυναίκα πρέπει να έρθει σε οργασμό για να μείνει έγκυος!

Και καθόμουν και ξαναδιάβαζα ξενοφώντα και πλούταρχο για να του βρω πηγές...

Εντάξει, είμαι μεγάλος στόκος κι εγώ...

 

ΥΓ: Κι εγώ όταν ήμουνα μικρός νόμιζα ότι οι γυναίκες κατουρούσαν απ' τον κώλο, αλλά στα 8 έμαθα την αλήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω ρε φίλε, δεν μπορώ να πιστέψω ότι προσπαθούσα τόσες μέρες να κάνω σοβαρό διάλογο με άτομο που πιστεύει ότι η γυναίκα πρέπει να έρθει σε οργασμό για να μείνει έγκυος!
Μα από κει το κατάλαβες και συ?Παρακολουθούσα με ενδιαφέρον να δω πόσο ακόμα θα προσπαθείς να τον πείσεις..Έχεις τρελή υπομονή λέμε!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε συ, δεν είχα δει άλλα threads, και έχω κι εγώ μεγάλη επιμονή σε αυτά τα θέματα, δεν μπορώ να χωνέψω ότι ο άλλος δεν καταλαβαίνει από απλά λογικά επιχειρήματα. Τεσπά, τέλος, ο χαμένος χρόνος δεν ξαναγυρνά... Άτιμε omnislash, και θα είχα τερματήσει το Runaway 2 τώρα...

 

ΥΓ: Δίπλα από το ρητό "Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια", πρέπει να βάλουν τη φωτογραφία σου omnislash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι απολαυστικός. Εκεί που λέω δε μπορεί να τα κάνεις χειρότερα, καταφέρνεις νέο ρεκόρ...

...

...Ενδιαφέρουσα αυτοκριτική.

 

απλά:

 

pwnedfacekickjpgw300h31rh3.jpg

 

...και ζητώ ταπεινά συγγνώμη που πίστεψα έστω και για λίγο ότι το παληκάρι μπορεί να προβάλλει ένα άλλο επίπεδο, given time.

 

Πού είναι το μαστίγιό μου να αυτοεξαγνιστώ...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...