Προς το περιεχόμενο

Καμάκι: μια ελληνική ιστορία (;)


Archive(lena)

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εν μερη συμφωνω με την αποψη σου...

αλλα ειναι και δικαιωμα του καθενος μας να γραψει την αποψη του οσο ακραια και να φαινεται σε αλλους...

οπως και σε ολους τους λαους υπαρχουν οι "καλοι" και οι "κακοι"...

συνηθως οι "κακοι" (εγκληματιες κλπ) ειναι αυτοι που θα σχηματισουν ασχημες γνωμες και τον επερχομενο ρατσισμο...

 

Δεν με απασχολούν οι απόψεις στενόμυαλων ανθρώπων Magica. Ας λενε ό,τι θέλουν. Δικό τους το πρόβλημα, δική τους φυσικά και η ευθύνη...

Να φτιάξουν ενα θέμα πιο γενικευμένο όμως και να το συζητήσουν εκεί.

Όχι να κάνουμε παλμομέτρηση άμα τους θέλουμε εδώ ή όχι. Και απ' ότι είδα μέχρι στιγμής υπερισχύει ότι δεν τους θέλουμε. Ωραία. Αφού το έδειξαν οι στατιστικές πάρτ΄ένα φτυάρι κι ο καθένας ό,τι προλάβει. Προσωπικά περισσότερο μ' ενοχλούν οι άσχημοι (Έλληνες) τριαντάρηδες που πηγαίνουν από μπαράκι σε μπαράκι και χαζεύουν πιτσιρίκες. Ψηφίζω να τους απελάσουμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν με απασχολούν οι απόψεις στενόμυαλων ανθρώπων Magica. Ας λενε ό' date='τι θέλουν. Δικό τους το πρόβλημα, δική τους φυσικά και η ευθύνη...

Να φτιάξουν ενα θέμα πιο γενικευμένο όμως και να το συζητήσουν εκεί.

Όχι να κάνουμε παλμομέτρηση άμα τους θέλουμε εδώ ή όχι. Και απ' ότι είδα μέχρι στιγμής υπερισχύει ότι δεν τους θέλουμε. Ωραία. Αφού το έδειξαν οι στατιστικές πάρτ΄ένα φτυάρι κι ο καθένας ό,τι προλάβει. Προσωπικά περισσότερο μ' ενοχλούν οι άσχημοι (Έλληνες) τριαντάρηδες που πηγαίνουν από μπαράκι σε μπαράκι και χαζεύουν πιτσιρίκες. Ψηφίζω να τους απελάσουμε!!

[/quote']

 

και παλι σου λεω δικαιωμα ολων ειναι αυτο...

ναι οκ, ενα poll ειναι μονο το οποιο εχει αποτελασματα ελαχιστων ατομων του φορουμ, δε θα αρχισει και η μαζικη απελαση απο εδω...

ειναι απλα γνωμες, αρνητικες μεν και καπως μονοπλευρες, αλλα γνωμες που πρεπει να ακουστουν...

οσο για τους μπαροβιους ελληνες που χαζευουν σου δινω δικαιο...

αλλα η απελαση τους δε θα ηταν λυση... ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά περισσότερο μ' ενοχλούν οι άσχημοι (Έλληνες) τριαντάρηδες που πηγαίνουν από μπαράκι σε μπαράκι και χαζεύουν πιτσιρίκες. Ψηφίζω να τους απελάσουμε!!

 

Οι όμορφοι 30άρηδες είμαστε ασφαλείς; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λες με πιστοποίηση ή έτσι ισχυρίζεται η μαμά σου?

 

καλό αυτό. Μόλις μάθω πως γίνονται οι δημοσκοπήσεις θα κάνω κι εγώ μία...

 

Τριαντάρηδες σε κρίση λόγω αμαμίας που συχνάζουν σε μπαράκια και καρφώνονται προκλητικά και χυδαία σε ντεκολτέ και οπίσθια και κερνάνε μόνο μια γύρα σφηνάκια γιατί δεν έχουν λεφτά για δεύτερη:

1) Δε μ' ενοχλούν ιδιαίτερα.

2) Λέω ότι μ' ενοχλούν αλλά κατά βάθος μ' αρέσει.

3) Μ' ενοχλούν πολύ, δε μου αρέσει, δε θέλω σφηνάκια, να μου πληρώσουν το ποτό που μου χάλασαν θέλω.

4) Δε μ' ενοχλούν τα παραπάνω, μ' ενοχλεί που είναι όλο υποσχέσεις...

5) Μ' ενοχλούν υπερβολικά, ψηφίζω μαζική εξόντωση γιατί χαλάνε το prestige της χώρας στις τουρίστριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα το πρόβλημα είναι ότι η γύρα με τα σφηνάκια είναι μόνο μία;

 

το προβλημα είναι ότι υπάρχει γυρα. υποδηλώνει θράσος και προσπάθεια να σε θαμπώσουν. Γιατί ακόμα κι όταν ευγενικά αρνείσαι όχι απαραίτητα γιατί σε ενοχλούν αλλά γιατί μπορεί κάλλιστα να σιχαίνεσαι την τεκίλα, επιμένουν και το παίζουν θιγμένοι, ενώ στην πραγματικότητα το να κεράσουν σφηνάκια είναι το μόνο που μπορούν να κάνουν. Αισχρή μέθοδος για καμάκι. σα να σου λενε είσαι τόσο ωραία κοπέλα που μου ρχεται να σου πληρώσω το αλκοολ που θα ευθύνεται για το αυριανό σου hang over.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Μα σε μπαρ είσαι.

Τι θα σε κεράσουν αν όχι τεκίλα?

 

Δεν πρόκειται περί συνομωσίας για να σε μεθύσουν. Φτηνός τρόπος καμακιού ναι, αλλά δεν είναι και το πρώτο βήμα προς απόπειρα βιασμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μια φίλη μου λέει ότι αυτές είναι οι απόψεις αμάμητων φεμινιστριών, που το βασικό τους πρόβλημα είναι ότι δεν τους κάθονται αυτοί που γουστάρουν, αλλά άσχημοι.

 

Τι να πω, μπορεί να ξέρει καλύτερα, γυναίκα ούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως θυμήθηκα ένα περιστατικό που πήγε γνωστός μου να μιλήσει σε μία κοπελα σε ένα μπαρ,και όταν γύρισε από το ψιλο-"άκυρο" η κοπέλα της παρέας του ,του λέει με στυλ γκόμενας που ξέρει βρε αδελφε τι μετράει :

"μα και συ έτσι πας ρεεε;δίχως ένα σφηνάκι;;;που ζεις;"

 

λολ

 

 

/split btw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μια φίλη μου λέει ότι αυτές είναι οι απόψεις αμάμητων φεμινιστριών, που το βασικό τους πρόβλημα είναι ότι δεν τους κάθονται αυτοί που γουστάρουν, αλλά άσχημοι.

 

Τι να πω, μπορεί να ξέρει καλύτερα, γυναίκα ούσα.

 

χμ.παω να κανω θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...