Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάλι μου δείχνει το παλιό...

θελεις αναβαθμιση νομιζω για να σου δειξει το καινουριο.

μπορει και οχι ομως, εγω μολις ειχα μπει στο store για να το δω μου εβγαλε ενα μηνυμα για να κατευασω ενα αρχιο καμπωσα Mega byte για να εγκαταστησω το καινουριο.

αν δεν το κατευαζα δεν με αφηνε να μπω στο store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το προτιμώ από το προηγούμενο, πάντως. Είναι σαν το 360 dashboard, απλώς με λιγότερες διαφημίσεις :P

Εγώ γι' αυτό το αντιπαθώ, γιατί έγινε σαν dashboard.

Για να καταλάβεις στο Χ360 έχω ακόμα το 13604, μόνο και μόνο για το Horizon θα κάνω update..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα ναι.

Γραφει οτι εχει HDMI εισοδο και υποστηριζει 1920 Χ1080

Τωρα βεβαια δε ξερω αν ειναι 1080i η 1080p

Δε χανεις κατι να ψαξεις να βρεις το συγκεκριμενο μανουαλ της οθονης και να δεις λεπτομερειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι θήκες από τις prepaid κάρτες κάνουν για παιχνίδι σαν ανταλλακτικό αν σπάσει καμία ?

 

playstation-network-card-ermoeglicht-bezahlen-ohne-kreditkarte-playstation-network-bild-sony-12865.jpg

και γιατι δεν πας σε ενα μαγαζι στην αγορα να τσιμπησεις μια θηκη Blue ray?δεν ειναι ακριβη, σιγουρα θα εχει κατω απο 1Ε λογικα.

στο λεω για να μην αγορασεις την psn card, εκτος και αν την χρειαζεσε τοτε αλλαζει το πραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι νομίζω πως οι θήκες των ps3 παιχνιδιών είναι ίδιες με αυτές των blu ray.

αν εννοεις οτι οι θηκες των παιχνιδιων του ps3 ειναι ιδιες με αυτες των blue ray ταινιων οχι δεν ειναι, αυτες των ταινιων ειναι χρωματος μπλε (οι περισσοτερες,λογικα θα υπαρχουνε και διαφανες) και ειναι πιο λεπτες, οι μισες δηλαδη σε παχος απο αυτες των παιχνιδιων.

νομιζω ομως οτι αλλα ρωτησε ο φιλος παραπανω.... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...