Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κυκλοφορει exclusive για ΠΣ3 το Assassin's Creed Ezzio Collection

Must buy για οποιον θελει τουλαχιστο 2 απο τα 3 (ACII, Brotherhood, Revelations)

Περιλαμβανει ολα τα dlc του ACII αλλα κανενα του Brotherhood η του Revelations.

http://blog.us.plays...-launch-on-ps3/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πειτε μου κανα γαματο παιχνιδακι για ps3 εκτος απο call και απο τα γνωστο fps games

κλασσικα εγω θα σου προτεινω το heavy rain (αν δεν το εχεις παιξει ειδη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα και να το επισκευασεις παλι με τα απο λιγο καιρο θα στο ξαναβγαλει.

το πηγε ενας κολητος μου σενα και καλα γνωστο και κλαιει ακομη το 50αρικο που του εδωσε. του το ξαναεβγαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα και να το επισκευασεις παλι με τα απο λιγο καιρο θα στο ξαναβγαλει.

το πηγε ενας κολητος μου σενα και καλα γνωστο και κλαιει ακομη το 50αρικο που του εδωσε. του το ξαναεβγαλε.

Συμφωνω.

2 επιλογες εχεις

1. μαθαινεις να το επισκευαζεις μονος σου μεχρι να το φτιαξεις 5-6-10 φορες εως οτου τα φτυσει εντελως η κονσολα.

2. το δινεις οπως ειναι στη sony και απ οσο εχω ακουσει με 120-140 ευρω σου δινουν αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν βαλω στο ps3 ssd οντως θα γινει πιο γρηγορο και τα loading times πιο γρηγορα? Αν ναι , υπαρχει κανενας ελληνικος οδηγος για πως να το κανεις , εψαξα λιγο στο google αλλα δεν βρηκα ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, μαλιστα καποτε ειχα διαβασει ενα συγκριτικο με SSD και με απλο και δεν ειχε διαφορα.

 

Δε παιζει μονο ο SSD ρολο, αλλα και το μηχανημα αν ο controller toy μπορει να εκμεταλλευτει τις νεες ταχυτητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...