Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια οταν το ps3 μου δεν διαβαζει καθολου τα discs παω για πεταμα, αλλαγμα του lazer reader ή αν παρω απο ebay ενα disc cleaner μπορει να το φτιαξει το προβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hoho σοβαρά; Το plus είναι που προσφέρει κάτι που αξίζει. Μη λέμε όμως 100 φορές τα ίδια πράγματα, μια γρήγορη αναζήτηση θα σου βγάλει πολλά posts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιχνιδια δηλαδη αποθηκευονται στον σκληρο δισκο και μετα απο την ληξη την συνδρομης δεν μπορεις να τα τρεξεις; με εχει μπeρδεψει αυτο με το plus. αν αγορασεις μεσω plus το παιχνιδι παραμενει μεσα στον σκληρο και μετα το περας της συνδρομης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιχνιδια δηλαδη αποθηκευονται στον σκληρο δισκο και μετα απο την ληξη την συνδρομης δεν μπορεις να τα τρεξεις; με εχει μπeρδεψει αυτο με το plus. αν αγορασεις μεσω plus το παιχνιδι παραμενει μεσα στον σκληρο και μετα το περας της συνδρομης;

τα παιχνίδια παραμένουν στον δίσκο απλά δεν μπορείς να τα τρέξεις

Επίσης απορώ αν γυρίσουμε την κονσόλα 1 έτος πίσω θα τρέχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιχνίδια παραμένουν στον δίσκο απλά δεν μπορείς να τα τρέξεις

Επίσης απορώ αν γυρίσουμε την κονσόλα 1 έτος πίσω θα τρέχουν;

Γίνεται τέτοιο πράγμα? Πάντως άκουσα πως αν τελειώσει η συνδρομή σου και δεν συν δεθείς καθόλου στο PSN θα μπορείς ακόμα να παίζεις τα παιχνίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για να έχεις τα δωρεάν παιχνίδια μέχρι το τέλος της συνδρομής του PSN, πρέπει απλώς να κάνεις purchase; Δηλαδή δεν χρειάζεται να τα κατεβάσεις;

 

Αν ισχύει το παραπάνω, όταν η Sony θα αφαιρέσει ένα παιχνίδι από τα δωρεάν, εγώ θα εξακολουθώ να μπορώ να το κατεβάσω;

 

 

ΥΓ. Βρήκα την απάντηση παρακάτω. Θα πρέπει να έχουν κατέβει στον δίσκο τουλάχιστον μια φορά. Σπ@σ@ρχίδικ0, αλλά εξαιρετικό όπως και να έχει.

Q: How long do I get to keep the games in the Instant Game Collection?

 

A: Games in the Instant Game Collection are free to download with a Plus membership. As long as you're a PlayStation Plus member, you'll always have access to any game you've downloaded in the collection, even if you've deleted a game from your hard drive previously.

 

Q: If a game rotates out of the collection, can I still download it free with my Plus membership?

 

A: If you did not download the game when it was in the collection, you will not be able to secure your free download. However, if you downloaded when it was in the collection, but it's no longer on your hard drive, you can visit the PlayStation Store and re-download it anytime, as long as you're a member.

 

Q: How many times can I download / re-download a game in the Instant Game Collection?

 

A: You can download a game as many times as you like, even if it's been deleted from your PS3 HDD, as long as you're a Plus member.

 

Q: What happens to the games I downloaded from the Instant Game Collection if I decide to not renew my membership?

 

A: You will not be able to access free games downloaded with Plus if you choose not to renew your membership. However, if you decide to re-activate your membership, you will once again be able to play all games downloaded from the Instant Game Collection.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για να έχεις τα δωρεάν παιχνίδια μέχρι το τέλος της συνδρομής του PSN, πρέπει απλώς να κάνεις purchase; Δηλαδή δεν χρειάζεται να τα κατεβάσεις;

 

Αν ισχύει το παραπάνω, όταν η Sony θα αφαιρέσει ένα παιχνίδι από τα δωρεάν, εγώ θα εξακολουθώ να μπορώ να το κατεβάσω;

 

 

ΥΓ. Βρήκα την απάντηση παρακάτω. Θα πρέπει να έχουν κατέβει στον δίσκο τουλάχιστον μια φορά. Σπ@σ@ρχίδικ0, αλλά εξαιρετικό όπως και να έχει.

Δεν νομίζω να ισχύει αυτό... αφού αν τα αγοράσεις προσθέτονται στο λογαριασμό σου οπότε μπορείς και να τα κατεβάσεις όποτε θες. Αυτό λέει η λογική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λέει η λογική αλλά όταν πας να τα κατεβάσεις κάνουν ένα activation. Εφόσον φύγουν από την λίστα με τα δωρεάν αυτό το activation δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα.

ρε παιδια να ρωτησω λιγο κατι.

προχθες μου ηρθε ο κωδικος για τον 1 μηνα plus που ειχα παρει μεσω facebook (αν θυμαμαι καλα με ενα like).

το θεμα ειναι επειδη δεν εχω ξανασχοληθει πως να τον εξαργυρωσω?

εγω πηγα στο store πατησα redeem code εγραψα τον κωδικο και μου εβγαλε ενα πακετο plus 90 ημερων ελεγε και στην τιμη 0Ε παταω συνεχισα κατι μου ειπε παρακατω οτι επρεπε να αποθυκευσω κατι, πατησα yes και μετα μου εβγαλε μια καρτελα για να συμπληρωσω τα στοιχεια μου, ηταν παρομοια με αυτη την φορμα που βγαζει οταν πας να εγγραφτεις στον psn εγραψα εγω εκει κατι μλκιες γτ βαριομουνα και μετα μου εβγαλε μια αλλη φορμα να συμπληρωσω κατι εναν αριθμο που θα τον εγραφε πανω μαλλον το χαρτι απο το plus και κατι τετοια, επειδη βιαζομουνα δεν εκατσα να σχολειθω.

ειναι αυτος ο τροπος ή πρεπει να κανω τιποτε αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...