Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωπα ωπα... Τι server merges ειναι αυτα που βλεπω; Δεν πιστευω του τυπου us-eu merge γτ τοτε το κοβω το game επιτοπου. Παιζω τοσο καιρο lag-free στους eu και δεν εχω καμια ορεξη για lag spikes με τις @@ριες τους...

 

Όχι βεβαια.

 

EU με EU και US με US.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παλι καλα. Αλλα με αυτη την κινηση βλεπω ενα μικρο για μενα θεμα (ισως μεγαλυτερο για αλλους). Αμα εχεις elyos στον ενα server και asmodian στον αλλον, τοτε τι γινεται; Και καλα να εχεις στον αλλο μικρο char, αμα ειναι και οι 2 σε ιδια lvl θα ειναι προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα. Αλλα με αυτη την κινηση βλεπω ενα μικρο για μενα θεμα (ισως μεγαλυτερο για αλλους). Αμα εχεις elyos στον ενα server και asmodian στον αλλον, τοτε τι γινεται; Και καλα να εχεις στον αλλο μικρο char, αμα ειναι και οι 2 σε ιδια lvl θα ειναι προβλημα...

 

Δεν έχει ανακοινωθεί κάτι σχετικό ακόμα, αλλά υποθέτω πως θα σε αφήσουν να διαλέξεις έναν main και ο άλλος θα μεταφερθεί σε άλλο server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, άκουσα κάπου ότι μπορείς να παίξεις με free trial για λίγο.

Κατέβασα χθες το game και το εγκατέστησα και σκέφτομαι το free trial πριν αγοράσω credit κλπ.

 

Επίσης θέλω να ρωτήσω, το έχει κάνει αυτό κανείς ; Εννοώ να κατεβάσει το game και μετά να αγοράσει credit μέσω internet, με πιστωτική για παράδειγμα, γίνεται ;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spyrus Ευχαριστώ για την απάντηση, σχετικά με το free trial ξέρεις κάτι ;

 

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

 

Και κάτι άλλο, είδα κάπου πως ο χρόνος που κάνεις purchase μένει μέσα στο game αν δε παίζεις, αληθεύει για EUROPE ;

 

Αν έχει κάποιος link που κάνεις αγορά ΚΕΥ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spyrus Ευχαριστώ για την απάντηση, σχετικά με το free trial ξέρεις κάτι ;

 

---------- Post added at 22:20 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

 

Και κάτι άλλο, είδα κάπου πως ο χρόνος που κάνεις purchase μένει μέσα στο game αν δε παίζεις, αληθεύει για EUROPE ;

 

Αν έχει κάποιος link που κάνεις αγορά ΚΕΥ ;

 

αυτό με τον χρόνο δεν ισχύει, ίσχυε μόνο για το κινέζικο ΑΙΟΝ που παίζαμε πριν βγει το ευρωπαϊκό...όσο για CD KEY ρίξε μια ματιά στο επίσημο site της NcSoft

 

http://us.ncsoft.com/en/aion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενέρωμα... ούτε το free trial ισχύει, ούτε αυτό με το χρόνο, άντε αν δω αν θα βρώ κανένα τέτοιου είδους game που να μην θέλει τόσα φράγκα τάισμα για να παίξεις....

 

ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις και την βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενέρωμα... ούτε το free trial ισχύει, ούτε αυτό με το χρόνο, άντε αν δω αν θα βρώ κανένα τέτοιου είδους game που να μην θέλει τόσα φράγκα τάισμα για να παίξεις....

 

ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις και την βοήθεια

 

για τσάμπα κοίτα προς runes of magic, allods μεριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να σας ρωτήσω και εγω με την σειρά μου μια αποριουλα! Ξεκίνησα στον Τηλέμαχο solo καριέρα ως Asmo cleric και μου μπήκε η απορία μήπως έκανα βλακεία? Γιατι έμαθα εκ των ύστερων πως ο Τηλέμαχος ειναι ο χειρότερος server για Asmo αφου εδω οι Elyos τα σαρώνουν ολα! Και ερωτώ! Λετε να φτιάξουν τα πράγματα με το merge server και να ερθει λαος ή να παρω τα μπογαλάκια μου και να μετακομίσω στον Perento με το patch 1,9 που θα ανοίξει αυτή η δυνατότητα? Γιατι ακουσα και αυτο! Ότι όλες οι μεγάλες Legions οργανώνουν να την κάνουν για Perento γιατί στον Τηλέμαχο η πλειοψηφία κοιμάται και οι περιστέριδες οργώνουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβα προς το παρών και όταν γίνει το merge βλέπεις πως θα είναι τα πράγματα και κρίνεις αναλόγως. Μπορεί να πας τώρα στον Perento και μετά το merge να γίνει όπως ο Telemachus τώρα. Θα ξαναπληρώνεις αλλάγη server?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να σας ρωτήσω και εγω με την σειρά μου μια αποριουλα! Ξεκίνησα στον Τηλέμαχο solo καριέρα ως Asmo cleric και μου μπήκε η απορία μήπως έκανα βλακεία? Γιατι έμαθα εκ των ύστερων πως ο Τηλέμαχος ειναι ο χειρότερος server για Asmo αφου εδω οι Elyos τα σαρώνουν ολα! Και ερωτώ! Λετε να φτιάξουν τα πράγματα με το merge server και να ερθει λαος ή να παρω τα μπογαλάκια μου και να μετακομίσω στον Perento με το patch 1,9 που θα ανοίξει αυτή η δυνατότητα? Γιατι ακουσα και αυτο! Ότι όλες οι μεγάλες Legions οργανώνουν να την κάνουν για Perento γιατί στον Τηλέμαχο η πλειοψηφία κοιμάται και οι περιστέριδες οργώνουν!

 

Telemachus μέχρι και πριν 2 μέρες είχαμε τα 3 inner upper forts και όλη την lower. Οι Elyos δυστυχώς είχαν πολύ καιρό για να κάνουν gear up, πάντως από asmo μεριά γίνονται σοβαρές προσπάθειες με συνεργασίες των κορυφαίων legion για ένα καλό ξεκαθάρισμα. Αλλά όταν σε ένα siege οι άλλοι σου βαράνε 20 transforms τα πράγματα είναι δύσκολα. Προσεχώς εξελίξεις.

 

Έχει ο καιρός γυρίσματα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...