Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντε να δούμε τι λένε και τα next gen mmo (και της ncsoft γιατί δεν τα έχω με την εταιρεία αλλά με το έκτρωμα που παρουσίασε για next gen), γιατί με τα τωρινά mmo δεν βλέπω φως..

Τί σε κάνει να νομίζεις ότι τα καινούργια θα σου προσφέρουν κάτι καλύτερο? Εσύ μιλάς για gameplay κάτι το οποίο είναι άσχετο με τον όρο next-gen. Βέβαια με αρκέτα "next-gen" παιχνίδια να είναι βαρετά και επαναλαμβανόμενα, αυτές οι 2 λέξεις από άσχετες θα γίνουν λέξεις που δεν θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις στην ίδια πρόταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειναι γεγονος παντως οτι καποια πραγματα ειναι απαραδεκτα ....εξωφρενικο χρημα ακομη και στους θανατους,ατελιωτο grinding στα τελευταια lv , αγορα χρηματων μεταλλιων απο ebay,δυσκολη η συλλογη ap για end lv item pvp, κατασταση bot..αλλα το 1.9 διωρθωνει κατα πολυ καποια πραγματα αλλα οχι .Το παιχνιδι θα το κρινουμε μετα το 1.9 και μετα απο 2 μηνες πιστευω αν συνεχισει ετσι με την τωρινη καταστση πολυς κοσμος θα φυγει

WOW παντως δεν ξαναγυρναω...ολα τα παιδaκια χαιρονται με τα epic item που μολις φαρμαραν απο badges...apla tragico

Στην τελικη μπρος γκεμος και πισω ρεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφτασα 7μήνες playing Aion το άφησα. Έκλεισα και το account με μάγο 40 lvl κατι αλλους 35 ο καθένας.. Βαρέθηκα απλά .. τους spammers , gold sellers , θα μου πείτε γιατί και στα άλλα δεν υπάρχουν? ε ναί υπάρχουν δυστηχώς .. και κυρίως βαρέθηκα τα 10χρ. που λέγανε ότι μακ@κία τους κ@βλ.. γενικά απο ότι καταλάβ. δεν προκ. να παίξω κανά Online :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σκεφτομαι να αρχισω το aion σε private server..

ξερεται κανεναν καλο ελληνικο σερβερ με κοσμο που να μην εχει donate, lag?

Επεξ/σία από VampireBlaster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
[email protected]

 

Θα ήθελα και εγώ ένα invite αν υπάρχει. Ευχαριστώ.

 

Sent.

 

Το 1.9 Patch έρχεται στις 2 Ιούνιου. Και τότε θα έχουμε και τα server merges. Επιτέλους:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα ωπα... Τι server merges ειναι αυτα που βλεπω; Δεν πιστευω του τυπου us-eu merge γτ τοτε το κοβω το game επιτοπου. Παιζω τοσο καιρο lag-free στους eu και δεν εχω καμια ορεξη για lag spikes με τις @@ριες τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...