Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα αυτό και τρελάθηκα (Σε HD παντα) -> http://www.youtube.com/watch?v=Wfso6-Vpmpg

Επιτελους αν ειναι ετσι συμφερει με την ωρα γιατι απο το να μην εμπαινες καποιες μερες πρηρωνες τσαμπα..Αντε σιγα σιγα να παρατησω το wow...ελπιζω στην εκθρονιζει του wow απο το aion γιατι να παρει ενα μαθημα η blizzard του εστι φαντασια (RPG αλλα FinalFantasy)...αντε γιατι το wow εγινε πολυ κουραστικο (Το παρατησα,τα καταφερα,ειμαι καλα ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημερα ,,,

Πιστευω οτι με τις ωρες παιχνιδιου θα βολεψει παρα πολυ κοσμο που λογω δουλειας και οικογενειακων υποχρεωσεων χανει οχι απλως ωρες αλλα και μερες που τις πληρωνει τζαμπα.Βεβαια αν βαλει και σαν επιλογη και το πακετο της μηνιαιας χρεωσης για αυτους που παιζουν πολλες ωρες θα ειναι το καλητερο και ολοι θα ειναι ευχαριστημενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα ,,,

Πιστευω οτι με τις ωρες παιχνιδιου θα βολεψει παρα πολυ κοσμο που λογω δουλειας και οικογενειακων υποχρεωσεων χανει οχι απλως ωρες αλλα και μερες που τις πληρωνει τζαμπα.Βεβαια αν βαλει και σαν επιλογη και το πακετο της μηνιαιας χρεωσης για αυτους που παιζουν πολλες ωρες θα ειναι το καλητερο και ολοι θα ειναι ευχαριστημενοι.

Το ιδανικό είναι να έχεις την επιλογη και για μηνιαίο πακέτο και για χρέωση με την ώρα, απ όσο ξέρω θα έχουμε και τα 2 στην ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδανικό είναι να έχεις την επιλογη και για μηνιαίο πακέτο και για χρέωση με την ώρα, απ όσο ξέρω θα έχουμε και τα 2 στην ευρώπη.

 

Όντως γιατι υπάρχουν και παλικάρια που βλέπεις καίγονται για 24ωρα σερι ;)

Η μ@λ@κι@ είναι οτι θα έρθει μετα το καλοκαίρι στην νέα σεζον που εστι απόλυτα λιγότερη επιτυχία.:mad::mad:

Μα καλά δεν το σκέφτηκαν η κορεάτες :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως μην ετοιμάζεστε για 8ωρα σερί αφού μετά από 3-4 ώρες αν δεν ξεκουράσεις τον χαρακτήρα σου βγαίνοντας offline, αρχίζεις και κερδίζεις το μισό XP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως μην ετοιμάζεστε για 8ωρα σερί αφού μετά από 3-4 ώρες αν δεν ξεκουράσεις τον χαρακτήρα σου βγαίνοντας offline, αρχίζεις και κερδίζεις το μισό XP

 

Αυτά ισχύουν στην Κίνα μόνο george, όπου πρέπει να δηλώσεις ταυτότητα ενηλίκου για να μπορείς να παίζεις όσο θες.

Στην Ευρώπη-Αμερική φυσικά το παιχνίδι θα έρθει χωρίς τέτοιους γελοίους περιορισμούς.

Και στην Κίνα δηλαδή το ξεπερνάς και ανήλικος να είναι, κυκλοφορούν fake id's με την σέσουλα.

 

Πάντως θα συμφωνήσω, μην ετοιμάζεστε για 8'ωρα. Από 10-ωρα και πάνω:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να ειναι ετσι φιλε GabrielConnor και να μην ερθει εδω αλλα κατι μου λεει πως θα ερθει! Αφου το εχει και το L2, αν ηταν δε θα το εβαζαν ουτε εκει.....(vitality system) και μακαρι να εκοβε μονο το xp, κοβει και τα drops, τα λεφτα που πεφτουν, το damage, την defense σου και ολα σου στα στατιστικα. Ολα αυτα σταδιακα μεχρι που φτανεις στο σημειο να σκουντουφλας και να πεθαινεις! Το μονο καλο ειναι οτι ειπαν οτι δε θα κραταει μερα για να επανελθει οπως το L2, αλλα αρκουν κάποιες ωρες offline.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά το φοβόμουν Βασίλη και επιβεβαιώθηκα από το υλικό που ανέβασε ο aposperitis από την παρουσίαση εδώ στην Ελλάδα

 

ΥΓ...πολύ καλή δουλειά, μπράβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά το φοβόμουν Βασίλη και επιβεβαιώθηκα από το υλικό που ανέβασε ο aposperitis από την παρουσίαση εδώ στην Ελλάδα

 

ΥΓ...πολύ καλή δουλειά, μπράβο

 

Χμμμ, είμαι σχεδόν σίγουρος πως το είχε αναφέρει η Ευρωπαική Community manager στην GDC....

 

Θα προσπαθήσω να βρώ συνέντευξη.

 

Πάντως στην Κινέζικη version υπάρχει τρόπος να το παρακάμψεις, οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω εναν assasin μολισ 10 lvl και εχω μια ερωτηση. Κατω απο τις μπαρες του HP kai toy MP εχει μια μπαρα DP πρασινη.Ξερει να μου πει καποιος πως δουλευει και τι ειναι? Για παραδειγμα εχω ενα skill-ισως το καλυτερο που εχω για το lvl μου- και χρειαζεται λεει 200DP. Παρατηρησα οτι εχω 400+DP και δεν μπορω να το χρησιμοποιησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...