Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ,,,

Και εγω παντως να σας πω οτι τον κινεζικο απο http://www.elitepvpers.de/forum/aion/230364-how-aion-faqs-guides-links.html σε μια μερα τον κατεβασα στην ουσια σε ενα βραδυ και την επομενη μερα το απογευματακι τον κατεβασα με τα updates να μου πηραν +1 ωρα επιπλεον.Τι να πω ;Αυτο εγινε την προηγουμενη εβδομαδα να σημειωσω οτι τα κατεβασα με την βοηθεια του Flashget και οτι εχω 24αρα συνδεση (ξερω το δευτερο που το αναφερω ειναι μ...α :) ) .

 

Μηπως ετυχα σε περιπτωση και εγω δεν ξερω.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα ,,,

Και εγω παντως να σας πω οτι τον κινεζικο απο http://www.elitepvpers.de/forum/aion/230364-how-aion-faqs-guides-links.html σε μια μερα τον κατεβασα στην ουσια σε ενα βραδυ και την επομενη μερα το απογευματακι τον κατεβασα με τα updates να μου πηραν +1 ωρα επιπλεον.Τι να πω ;Αυτο εγινε την προηγουμενη εβδομαδα να σημειωσω οτι τα κατεβασα με την βοηθεια του Flashget και οτι εχω 24αρα συνδεση (ξερω το δευτερο που το αναφερω ειναι μ...α :) ) .

 

Μηπως ετυχα σε περιπτωση και εγω δεν ξερω.........

παιδια με 50αρα γραμμη ειμαι ηρεμια !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια με 50αρα γραμμη ειμαι ηρεμια !

 

Δε μου λες, η 50-άρα ισούται με δύο 25-άρες; Ή μάλλον στην περίπτωσή μας, αφού δεν υπάρχουν 25-άρες γραμμές, με δύο 24-άρες; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω απο μια βολτα που περασα πριν απο Τσιμισκη λογω δουλειας προτιμω 2 Χ 24αρες, πω πω πανικος γινετε εξω:) χεχεχε

 

Άσε μη μου το θυμίζεις... Ήμουν το Νοέμβριο στη Θεσσαλονίκη (πρώτη φορά) και κόντεψα να γίνω μόνιμος κάτοικος Αριστοτέλους (στο πεζοδρόμιο, έξω από τον Τερκενλή συγκεκριμένα! ) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντεξα κι εγω και το εγκατεστησα και επαιξα 1 δευτερολεπτο αλλα επειδη επρεπε να αλλαξω τις ριθμησεις στο βιντεο πηγα να βαλω τα πατσ που το κανει αγγλικα και τα εκανα μπου..λο και δεν ανοιγει ο λαντσερ.και τωρα παλι απο τιν αρχι. Ξερει καποιος να μου πως ακριβως να το κανω αγγλικο?

 

επισης πρεπει οταν ερθει Ευρωπη να κανω αναβαθμηση και να παρω 24αρα οθονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αντεξα κι εγω και το εγκατεστησα και επαιξα 1 δευτερολεπτο αλλα επειδη επρεπε να αλλαξω τις ριθμησεις στο βιντεο πηγα να βαλω τα πατσ που το κανει αγγλικα και τα εκανα μπου..λο και δεν ανοιγει ο λαντσερ.και τωρα παλι απο τιν αρχι. Ξερει καποιος να μου πως ακριβως να το κανω αγγλικο?

 

επισης πρεπει οταν ερθει Ευρωπη να κανω αναβαθμηση και να παρω 24αρα οθονη...

 

Πας στο directory του παιχνιδιου, βρίσκεις τον φάκελο με το όνομα L10N και εκεί κάνεις copy το αγγλικο ENU.pak που κατέβασες. Επίσης για να δουλέψει 100% ίσως χρειαστεί να ορίσεις την γλώσσα του υπολογιστή σου σε Αγγλικά αν είσαι με Ελληνικά Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έδειξαν στις ειδήσεις σήμερα το παιχνίδι και λένε τέλος καλοκαιριού θα κυκλοφορήσει ευρώπη :*( δεν θα πιάσει μια γιατί όλοι θα καουν ξανά στο wow. :(

Το έχω βάλει να κατεβαίνει πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας στο directory του παιχνιδιου, βρίσκεις τον φάκελο με το όνομα L10N και εκεί κάνεις copy το αγγλικο ENU.pak που κατέβασες. Επίσης για να δουλέψει 100% ίσως χρειαστεί να ορίσεις την γλώσσα του υπολογιστή σου σε Αγγλικά αν είσαι με Ελληνικά Windows.

 

δεν μπορω να καταλαβω τι εκανα λα8ος. Αγγλικα εχω και μαλιστα επειδη την γλωσσα την ειχα στα ελληνικα την αλλα3α. Τωρα κσαναβαζω το πατσ και δεν ξερω αν 8α το 3αναρισκαρω.Εκτος αν σερνετε το παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys εγώ θα μπω στο team για τους private Aion servers...ελπίζω να έχουμε έναν καλό πρώτο server σε λίγο καιρό :)

ε ναι μην πληρωσεις τιποτα θα παθεις κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@confusio: αυτό που αξίζει σε αυτά τα παιχνίδια είναι το updated content -το οποίο στην περίπτωση του Αιον ακούγεται ότι θα είναι συχνό και πολύ. Οι 'private servers' μπορούν να σου το προσφέρουν αυτό;

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες ξαναπροσπαθησα να το κανω αγγλικα και ειχα μια προοδο,o lancer ανοιξε μπηκα στο παιχνιδι αλλα ηταν παλι κινεζικα. Τα προβληματα μπορει να ειναι 2 που εχω δει, οταν ανοιγω τον lancher μου λεει οτι για να δω καποιες σελιδες πρεπει να εγκαταστησω στο πισι μου την κινεζικη γλωσσα. Μηπως πρεπει να την βαλω ωστε το ENU.pak να μπορει να 'δει' και να 'μεταγλωτησει' τα κινεζικα? Επεισης μηπως πρεπει αφου βαλω το ENU.pak να αfαιρεσω το CHS.pak ? Τελος στις οδηγειες ελεγε οτι πειραζεις το versionInfo_Aion kai apo [updInfo]

CurrentVersion=9

SeparateStatus=0

UpdaterVersion=0

 

 

το κανεις

[updInfo]

CurrentVersion=3

SeparateStatus=3

UpdaterVersion=3

τι κανω με αυτο το πειραζω? (Την πρωτη φορα που το αλλαξα νομιζω οτι αυτο εφταιγε που δεν ανοιγε ο lancher)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι θα κυκλοφορισει μεσα Σεπτεμβριου τελικα. Με καλεσε η Ncsoft Ηellas (Beacon multimedia) για την επισημη παρουσιαση στην Ελλαδα, μαθαμε πααααρα πολλα πραματακια αλλα και εχω τραβηξει ολη την ιστορια σε βιντεο οπου πολυ συντομα θα ανεβει και στο site μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...