Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τι εννοεις wow 2005 γιατι τωρα δεν υπαρχει το wow

οι χρονολογιες ειναι europe release που εχω βαλει στα παιχνιδια.(παρεπιπτοντος το wow μετα το burning crusade πηρε κατηφορα με τα ολα του.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά εσύ πριν το πούλαγες 15 τώρα μετά από δύο μυνήματα το πήγες στα 20? Δλδ μετά από 30 μυνήματα θα το πουλάς όσο το κανονικο? :P

Δεν μπορώ να καταλάβω πόσο κόλημα έχετε φάει με το wow και μπένετε πάντα στα νήματα των άλλων mmoprg και σπαμαρετε συνέχεια.

Να πω κάτι για το game. Είναι ενοχλητικό που το warehouse είναι στην άλλη άκρη με το crafting table στην πρωτεύουσα. Μιλάμε σε τρώει ο ποδαρόδρομος για να κάνεις ενά απλό crafting άσε που πρέπει να ξέρεις τι πρέπει να κουβαλήσεις μαζί μην τα πέρνεις όλα και μπλοκάρει το inv σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντος στο aion ειμαι 44lvl μεχρι τα 42 δεν χρειαζετε grind και κανοντας τα solo quest ανεβαινεις 42-46 σου τελειωνουν τα solo quests και εχεις group quest σε 3 διαφορετικες περιοχες 2 instanced και 1 κανονικη που εκει ουσιαστικά ναι κανει grind αφου για να τελειωσεις αυτα τα quest θα μπεις αρκετες φορες ωστε να τα τελειωσεις και να φτασεις 46 οπου σου ανοιγουν και αλλα solo quests. Εχω στον official του Lineage2 char 80lvl και μπορω να πω οτι το παιχνιδι ποιο πολυ στο wow μοιαζει παρα το l2 σιγουρα το lvling ειναι ποιο δυσκολο απο το wow αλλα πολυ ποιο ευκολο απο το l2.

 

Εγω θελω να παω 50 που σιγουρα θελω πανω απο μηνα ακομα για να παω για να το κρίνω αν το game αξιζει ή οχι και καταποσο εχει ενδιαφερον στα 50. σιγουρα μετα τα 20lvl αρχιζει να επαναλαμβανετε κατα καποιο τροπο ιδιαιτερα μετα τα 30 και κουραζει λιγο και χανεις αυτο το αισθημα που εχεις στα πρωτα lvl. Ξερω καποια που εχετε μαθει στο wow και σε 1μηνα πας 80lvl και μετα λιωνεις στα instance φαινετε καπως αλλα εδω λιωνεις στα instance απο πριν δεν χρειαζετε να πας 50 για να ξεκινησει το παιχνίδι. Αλλα σιγουρα 45-50lvl περνεις πολλα skills που κανουν την διαφορα και στο pve και στο pvp το οποιο σιγουρα στα 50 θα φανει αν ειναι καλο ή οχι και για μενα ατομα που ειναι 25lvl και παιζουν 3 βδομαδες δεν μπορει να έχουν αποψη ενω παιζανε wow 3 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω διαβάσει ακόμα κανένα να μιλάει για το pvp κομμάτι του. Δεν ξέρω αν έχουν οργανωθεί τα guild και δίνουν massive μάχες.

Πάντως μου αρέσει αρκετά το crafting σύστημα που έχει. Αν και απαιτεί φοβερό grinding να το ανεβάσεις. Δεν γνωρίζω ποιό απο όλα αξίζει να ανεβάσεις και ποια ítem δινόνται μετά ακριβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω χτες πηγα rifting με ενα παρτι απο την clan μου γιατι κατι quests καναμε 100 kill ειχε πολυ πλακα, αλλα ειδα οτι μπροστα μας πετυχεναμε συνεχεια bots που τα σκοτωναμε αλλα ξανα ερχονταν το επιστευτο ειναι οτι οταν καθομασταν εξω απο κανα camp με elyos εκει που ηταν 2-3 ατομα σκαγανε 20 ατομα και τρογαμε ψοφο. Γενικα το συστημα με τα rifts εχει πλακα γιατι στην abyss ο αλλος πεταει και φευγει ενω εκει δεν εχει που να παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά εσύ πριν το πούλαγες 15 τώρα μετά από δύο μυνήματα το πήγες στα 20? Δλδ μετά από 30 μυνήματα θα το πουλάς όσο το κανονικο? :P

Δεν μπορώ να καταλάβω πόσο κόλημα έχετε φάει με το wow και μπένετε πάντα στα νήματα των άλλων mmoprg και σπαμαρετε συνέχεια.

Να πω κάτι για το game. Είναι ενοχλητικό που το warehouse είναι στην άλλη άκρη με το crafting table στην πρωτεύουσα. Μιλάμε σε τρώει ο ποδαρόδρομος για να κάνεις ενά απλό crafting άσε που πρέπει να ξέρεις τι πρέπει να κουβαλήσεις μαζί μην τα πέρνεις όλα και μπλοκάρει το inv σου.

 

Το αποπάνω ήταν για πλάκα , όντως δεν θα με χάλαγαν 20 ευρώ αν κάποιος θέλει να το παίξει χωρίς να τα σκάσει αδρά ... Αυτόν το καιρό σκέφτομαι να ξαναξεκινήσω warhammer είδη έκανα ένα τριαλ για να προσυλητήσω τους φίλους μου και να δω τις αλλαγές ... Τώρα πως έβγαλες το συμπέρασμα οτί σπαμμάρω ανελέητα και να σου πω και κάτι το δικαίωμα το έχω να λέω την άποψη μου είτε την διαβάσεις είτε όχι .

 

μάλλον πρέπει να αλλάξω αβαταρ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ το video απλά...τρελό ρετουσάρισμα σε γραφικά , σε animation, σε gameplay σε όλα

 

για να δούμε μήπως τελικά δεν είναι ξεγραμμένο το παιχνίδι...κρίμα με τέτοια potentials να πάει το game χαμένο από κάποιες απαράδεκτες τακτικές της NCsoft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινα δεν το πιστευο.αποκλειεται ουτε μια στο εκατομμυριο bots στο AION παιχνιδι τις NCsoft? ψεματα λεει το site eurogamer και για εμενα η εταιρεια πρεπει να του κανει μυνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινα δεν το πιστευο.αποκλειεται ουτε μια στο εκατομμυριο bots στο AION παιχνιδι τις NCsoft? ψεματα λεει το site eurogamer και για εμενα η εταιρεια πρεπει να του κανει μυνηση.

 

16.000 botters έφυγαν χτες στο ban wave, τουλάχιστον η NC West δείχνει διατεθημένη να το παλέψει. Καλά το trailer είναι από άλλο πλανήτη απλά.

 

για να δούμε μήπως τελικά δεν είναι ξεγραμμένο το παιχνίδι

 

Ξεγραμμένο; Χιχι, κάθε άλλο:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 3 μύρια συνδρομητές που κρατάνε ακόμα μόνο ξεγραμένο δεν μπορεις να πεις έναν τίτλο. Και μην ξεχνάμε ότι την ncsoft κατά βάση την ενδιαφέρει περισσότερο η αγορά της ασίας παρά εμείς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...