Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απαντησαν αλλοι για εμενα...εσυ παλι πως εχεις κολησει με οτι παιχνιδι εχει βγει μεχρι τωρα, δεν το εχω καταλαβει.Παλι τα ιδια λεγαμε για το AOC και το warhammer...Αλλά ξεχασα, μολις ξεκινησες το game και βιαστηκες παλι να καταληξεις σε συμπερασματα...Καλη τυχη

 

Αν θεωρείς περιστασιακό κόλημα στο warhammer που έχω φτάσει σε rr60+ και που παίζω συνολικό χρόνο καθαρού παιχνιδιού ένα μήνα και σε premade wb τότε τι να σου πω..

Η αν θεωρείς ότι ξανά βλέπω περιστιασιακά ένα game σαν το aoc που έχω φτάσει σε lvl cap.

Νομίζω ότι εσύ βιάζεσε να κατηγορήσεις τα mmorpg και δεν κάθεσε να παίξεις ένα game μέχρι τέλους και να δεις τι έχει να σου προσφέρει. Αν δεν σου κάνει και δεν σου μοιάζει με το αγαπημένο σου wow το παρατάς αμέσως.

Να σε ρωτήσω τώρα. Πες μας σε τι lvl άφησες το aoc, το aion και το warhammer και στο warhammer σε τι rr ήσουν όταν το παράτησες..

Πες ότι σου αρέσει γιατί και να μην μου πεις την αλήθεια θα το καταλάβώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν θεωρείς περιστασιακό κόλημα στο warhammer που έχω φτάσει σε rr60+ και που παίζω συνολικό χρόνο καθαρού παιχνιδιού ένα μήνα και σε premade wb τότε τι να σου πω..

Η αν θεωρείς ότι ξανά βλέπω περιστιασιακά ένα game σαν το aoc που έχω φτάσει σε lvl cap.

Νομίζω ότι εσύ βιάζεσε να κατηγορήσεις τα mmorpg και δεν κάθεσε να παίξεις ένα game μέχρι τέλους και να δεις τι έχει να σου προσφέρει. Αν δεν σου κάνει και δεν σου μοιάζει με το αγαπημένο σου wow το παρατάς αμέσως.

Να σε ρωτήσω τώρα. Πες μας σε τι lvl άφησες το aoc, το aion και το warhammer και στο warhammer σε τι rr ήσουν όταν το παράτησες..

Πες ότι σου αρέσει γιατί και να μην μου πεις την αλήθεια θα το καταλάβώ.

 

τωρα εσυ περιμενεις απαντηση....δεν παιζεσαι...

Ραντεβου στο pacman online :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τότε ρε Xorxhs! δεν σου φταίνε τα game αλλά νομίζω ότι έχεις βαρεθεί να παίζεις mmorpg. Με το που στραβώσεις με ένα game και σαν noob το παρατάς και γυρνάς στα forum και μιλάς για την αθλιότητα του παιχνιδιού χωρίς να το έχεις δει καθόλου.

Πάντως αν βρω κάτι ακύρο στο game η ακόμα και να το βαρεθώ θα γράψω τους λόγους που το έκανα όπως έγινε και με το champions online.

Στο game τωρα. Νομίζω ότι για να μην αρέσει σε κάποιον τα γραφικά του παιχνιδιού και γενικά ο σχεδιασμός του κόσμου του θα πρέπει να είναι η τυφλός η τυφλός..

Μιλάμε οι άνθρωποι έχουν δώσει τον καλύτερο εαυτό τους στο να φτιάξουν ένα κόσμο σαν του aion. Εχούν προσέξει και την παραμικρή λεπτομέρεια και γενικά υπάρχει και ένα δέσιμο στις διάφορες περιοχές. Την ζωντάνια που είδα στο πρώτο forest που μπήκα δεν την έχω ξαναδεί σε κάποιο ανάλογο game του ειδους. Ούτε καν στο lotd που εκεί στο δάσος χανόσουνα στην κυριολεξία.

Τα quest είναι τα κλασικά που συναντάς σε κάποιο mmorpg δλδ πήγαινε και σκότωσε τόσα mob η βρες τα αντικείεμενα από έχουν κάποια mob αλλά υπάρχει πολύ καλό παράθυρο που σε ενημερώνει για την τοποθεσία και για τα mob με links. Πολύ καλή ιδέα.

Ενά άλλο καλό που βρήκα είναι ο τρόπος που γίνετε το gathering και γενικά νομίζω ότι αυτός θα είναι ο τρόπος που θα ανεβάζεις το crafting. Με τα λιγο που είδα έχει αρκετά ενδιαφέρων.

Πάρτε και μια φώτο για να προβληματισμό.. :P

 

aion0004d.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες για ότι άλλο θες αλλά όχι για το gathering!Δεν έχω δει πιο ηλίθιο, σπαστικό και αργοοοοοό σύστημα στην ζωή μου.

Σαν ένα βιντεάκι για το wow που σατήριζε το fail που έκανε ο char όταν πήγαινε να κάνει herbing.Δλδ πως κάνεις fail???δεν έιχες αρκετή δύναμη εκείνη την ώρα για να τραβήξεις το φυτό από την ρίζα?!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ώμος αυτόν τον τρόπο τον βρίσκω αρκετά rpg στα να αποκτάς εμπειρία για να κάνεις ectract διάφορα αντικείμενα. Ακριβώς ο ίδιος τρόπος χρησιμοποιείται σχεδόν σε πάρα πολλά rpg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Δλδ πως κάνεις fail???δεν έιχες αρκετή δύναμη εκείνη την ώρα για να τραβήξεις το φυτό από την ρίζα?!?!

Μπορεί το κομμάτι που πήρες να το έφαγαν τα «ζιζάνια» οπότε fail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιδή έχω προσέξει ότι πολλοί ψάχνουν καλό single player στα mmo το τέλειο παιχνίδι για εσάς είναι το guild wars στο οποίο τυγχάνει να παίζω και μπορώ να εκφέρω άποψη.

Σε καμία περίπτωση δεν κάνω διαφήμηση στο παιχνίδι απλά ενημερώνω οτι από άποψη signge player δεν υπάρχει καλύτερο MMO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τότε ρε Xorxhs! δεν σου φταίνε τα game αλλά νομίζω ότι έχεις βαρεθεί να παίζεις mmorpg. Με το που στραβώσεις με ένα game και σαν noob το παρατάς και γυρνάς στα forum και μιλάς για την αθλιότητα του παιχνιδιού χωρίς να το έχεις δει καθόλου.

 

Τι χάπια παίρνεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά δεν γίνεται κάποιος που είναι κολλήμενος ακόμα με το WOW και παίζει, να το παρατήσει εύκολα για κάποιο άλλο ΜΜΟ...τέλος...πόσο μάλλον όταν τα πιο πολλά ΜΜΟs δεν σου τα δίνουν όλα στο πιάτο έτοιμα όπως κάνει το WOW

 

το ένα έχει γίνει πιο casual στο παίξιμο, το άλλο απαιτεί κάψιμο για το leveling, ψάξιμο και πειραματισμούς με τα skills για να αναπεξέλθεις στο pvp κτλ...κυρίως τα small groups pvp στο παιχνίδι είνα απόλαυση

 

ας ευχαριστηθεί ο καθένας το ΜΜΟ που θέλει και ας μην μπαίνει στο thread του παιχνιδιού που ΔΕΝ παίζει και να αρχίζει το θάξιμο χωρίς να έχει ασχοληθεί μαζί του και μη λέγοντας τι του αρέσει και τι όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι χάπια παίρνεις ?

 

Δώσε μου ένα λόγο ότι έχεις ασχοληθεί με τα game που θάβεις. Στο aoc σε τι lvl το παράτησες γιατί θυμάμαι σε ένα μήνα είχες βγει και σπάμαρες το topic με πάνω από 30 δικά σου μυνήματα.

Τα ίδια έκανες και στο warhammer που και εκεί δεν είπες ποτε σε τι lvl και σε τι rr το παράτησες.

Το ίδιο κάνεις τώρα και εδώ. Σπαμάρεις συνέχεια αρνητικά χωρίς να αναφέρεις το παραμικρό για το lvl που το έφτασες και πόσο ασχολήθηκες με το game.

Και όταν σου λένε κάτι αντίθετο αρχίζεις τα μυνήματα του στύλ τι χαπια πέρνεις κτλ

Προσωπικά όταν παρατάω ένα mmorpg αναφέρω και τους λόγους που το έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω την υποψία την οποία μου την έβαλε η απάντηση του φίλου chek2fire ότι

ο Xorxhs μπαίνει στις όποιες κλαν ή γκιλντ των παιχνιδιών που αγοράζει και πάει να παίξει

και επιδή κάνει σαχλαμάρες ή εμπάσει περιπτώση ανεπιθύμητη συμπεριφορά μέσα στο παιχνίδι τον διώχνουνε και του κάνουν την ζωή δύσκολη.

Έτσι μη μπορώντας να συνεχίσει να παίζει, το σταματάει και προσπαθεί να το θάψει όπου και όπως μπορεί.

Δεν ξερω γιατί το κάνει αυτό και ούτε με ενδιαφέρει να μάθω.

Αυτό που ζητάμε όλοι φαντάζομαι είναι να σταματήσει η διαμάχη γύρω απο ένα άτομο και να συνεχιστεί ήσυχα και ωραία το topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω την υποψία την οποία μου την έβαλε η απάντηση του φίλου chek2fire ότι

ο Xorxhs μπαίνει στις όποιες κλαν ή γκιλντ των παιχνιδιών που αγοράζει και πάει να παίξει

και επιδή κάνει σαχλαμάρες ή εμπάσει περιπτώση ανεπιθύμητη συμπεριφορά μέσα στο παιχνίδι τον διώχνουνε και του κάνουν την ζωή δύσκολη.

Έτσι μη μπορώντας να συνεχίσει να παίζει, το σταματάει και προσπαθεί να το θάψει όπου και όπως μπορεί.

Δεν ξερω γιατί το κάνει αυτό και ούτε με ενδιαφέρει να μάθω.

Αυτό που ζητάμε όλοι φαντάζομαι είναι να σταματήσει η διαμάχη γύρω απο ένα άτομο και να συνεχιστεί ήσυχα και ωραία το topic.

 

oops...i got exposed

Πλακωσε η παιδικη χαρα του check2fire ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Παιδιά έχω την υποψία την οποία μου την έβαλε η απάντηση του φίλου chek2fire ότι

ο Xorxhs μπαίνει στις όποιες κλαν ή γκιλντ των παιχνιδιών που αγοράζει και πάει να παίξει

και επιδή κάνει σαχλαμάρες ή εμπάσει περιπτώση ανεπιθύμητη συμπεριφορά μέσα στο παιχνίδι τον διώχνουνε και του κάνουν την ζωή δύσκολη.

Έτσι μη μπορώντας να συνεχίσει να παίζει, το σταματάει και προσπαθεί να το θάψει όπου και όπως μπορεί.

Δεν ξερω γιατί το κάνει αυτό και ούτε με ενδιαφέρει να μάθω.

Αυτό που ζητάμε όλοι φαντάζομαι είναι να σταματήσει η διαμάχη γύρω απο ένα άτομο και να συνεχιστεί ήσυχα και ωραία το topic.

 

screenshot or it didn't happen :P (οεο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...