Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το Aion βγήκε τον Νοέμβρη του 2008, απλά στην Ευρώπη και Αμερική ήρθε τον Σεπτέμβρη του 2009. Ένα χρόνο μετά δηλαδή, γι αυτό είναι και τόσο polished για 2 μηνών MMO :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάπποιος να μας πει τι χρειάζεται προκειμένου να παίξουμε σε κανα private server?

Απο που κατεβάζουμε client κτλ..

 

απο τους καλυτερους private servers http://infiniteaion.com

τον client ειτε τον κατεβαζεις απο εδω http://us.ncsoft.com/en/launcher/ncsoft-launcher.html ειτε απο κανενα rapidshare.συνολικα ειναι 10gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχετο τώρα αλλά θα το πω

είχα 2 accounts στο AION,ένα στο EU και ένα στο NA,διέκοψα και τους 2 accounts και τώρα έχω κολλήσει με το Dragon Age : Origins.

δεν πρόκειται να ασχοληθώ με το AION ξανά,φούσκα είναι και θα σκάσει,σε αναμονή του Guild Wars 2.

μην μου την "πέσετε" τώρα όλοι,αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη και περιμένω να την σεβαστείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχετο τώρα αλλά θα το πω

είχα 2 accounts στο AION,ένα στο EU και ένα στο NA,διέκοψα και τους 2 accounts και τώρα έχω κολλήσει με το Dragon Age : Origins.

δεν πρόκειται να ασχοληθώ με το AION ξανά,φούσκα είναι και θα σκάσει,σε αναμονή του Guild Wars 2.

μην μου την "πέσετε" τώρα όλοι,αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη και περιμένω να την σεβαστείτε.

 

Περι ορέξεως...:-D

 

Για εμένα πάντως το λιώσιμο καλά κρατεί:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδώ

 

και γενικά για οτιδήποτε θες απο drops/Mobs κτλ

 

Ευχαριστω να ρωτησω και κατι αλλο.Γενικα τα stigma ειναι drop ?Δεν εχω πολυ καταλαβει τι παιζει και πολυ με αυτα.... Γιατι αν ειναι ετσι κλαφτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω να ρωτησω και κατι αλλο.Γενικα τα stigma ειναι drop ?Δεν εχω πολυ καταλαβει τι παιζει και πολυ με αυτα.... Γιατι αν ειναι ετσι κλαφτα....

 

από drops τα βρίσκεις...εγώ έχω βρει αρκετά αλλά ποτέ για το class μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκε το καινουργιο patch και μας πήρε και μας σήκωσε :) ολα κατω , καμια ανακοίνωση

 

οσο για τη διαφορά σε wow και aion σε συνδρομητές, εγώ θα έλεγα ότι ίσως να είναι και μεγαλύτερη

 

αν δεν αντιμετωπίσουν και τα bots άμεσα...εκει να δεις πάρτυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...