Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Δυστυχως νομιζω αυτοι που εχουν ηδη λογαριασμο δεν γινεται να παιξουν απο steam. 

 

Όχι δεν γίνεται για αυτο λέω αν φτιαχτεί κατι απο την αρχή πείτε να κανονίσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα, ξεκίνησα με FTP και κάπου κοντά στα 20-30lvl (στο διάστημα που σου δίνει δοκιμαστικά για 10 ώρες το "mount"), αγόρασα από κλειδάδικο το "Path of Fire".

Μετά την αγορά και πέρασμα του κωδικού στην "ArenaNet" μου ξεκλείδωσε από μόνο του και το 1ο expansion. Μάλλον αναμενόμενο.

 

Επιπλέον από το "mount" αφαιρέθηκε ο δοκιμαστικός δωρεάν χρόνος και παρέμεινε ή και προστέθηκε ΜΟΝΙΜΑ σε όλους τους παίκτες.

(Ολοι κάτω των 40lvl και μόνο σε έναν ήταν δοκιμαστικά ενεργό, στους υπόλοιπους είχε ήδη τελειώσει η δωρεάν δοκιμή του).

Είναι φυσιολογικό αυτό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω, αν κατεβάσω το gw2 μέσα από το steam δε θα μπορώ να συνδεθώ με τα στοιχεία του λογαριασμού που έχω ήδη στο gw2 από όταν το πήρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dimitriskougou είπε

Να ρωτήσω, αν κατεβάσω το gw2 μέσα από το steam δε θα μπορώ να συνδεθώ με τα στοιχεία του λογαριασμού που έχω ήδη στο gw2 από όταν το πήρα;

θα μπορεις απλα δεν θα μπορείς να παίξεις του χαρακτήρες που ειχες στο gw2 ουτε θα έχεις οτιδηποτε ειχες αγοράσει απο expansion κτλπ , πρέπει να αρχίσεις απο την αρχή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, SPANK είπε

θα μπορεις απλα δεν θα μπορείς να παίξεις του χαρακτήρες που ειχες στο gw2 ουτε θα έχεις οτιδηποτε ειχες αγοράσει απο expansion κτλπ , πρέπει να αρχίσεις απο την αρχή

πωω...γιατί το έκαναν τόσο ανάπηρα; Τέσπα, ξενέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την άκαρπη προσπάθεια να βρω κάτι νέο να παίξω, επέστρεψα στο παιχνίδι.

Έκανα νέο χαρακτήρα, human-revenant, έχω και τα 3 expansions κάτι θα γίνει πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/9/2022 στις 1:44 ΜΜ, dimitriskougou είπε

πωω...γιατί το έκαναν τόσο ανάπηρα; Τέσπα, ξενέρα!

Μπορείς να τρέξεις και τo παλιο  εγκατεστημενο αρχείο παιχνιδιού

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάθει πλάκα με το πόσο πολύς κόσμος παίζει το παιχνίδι ακόμα.

Μιλάμε σε αρχικές περιοχές και γίνεται χαμός, βγαίνουν live event bosses και γίνεται πανηγύρι. Ότι ώρα και να χω μπει, μόνος δεν έχω βρεθεί ποτέ και δε λέμε για 3-4 άτομα ξέμπαρκα και γω.

Είμαστε στον Desolation server. 

Νομίζω το έχουμε ξαναπει και παλιότερα, βάλτε αυτό το εργαλείο να σας λύσει τα χέρια

Guild Wars 2 Tactical Overlay

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά είναι να απορεί κανείς, κάνεις άσχετο event σε άκυρο σημείο του χάρτη και πετιέται κόσμος και βοηθάει από το πουθενά. Έχει συμβεί πολλές φορές. Εκτός κι αν κάνει generate bots η anet χαχαχα. 

 

Τι κάνει το tactical overlay? Σταθερή αξία το  gw2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, spirit)earth)aflame είπε

Πραγματικά είναι να απορεί κανείς, κάνεις άσχετο event σε άκυρο σημείο του χάρτη και πετιέται κόσμος και βοηθάει από το πουθενά. Έχει συμβεί πολλές φορές. Εκτός κι αν κάνει generate bots η anet χαχαχα. 

 

Τι κάνει το tactical overlay? Σταθερή αξία το  gw2

taco2.jpg.367e8bfdc7695cf827eaa879dae5d38a.jpg

είναι ένα legit εργαλείο/addon που σε βοηθάει να βρεις τα quest paths και άλλα paths, να δεις πότε ξεκινάνε boss events και ένα σορό άλλα.

Στο ss τα έχω ανοιχτά όλα, αλλά δε παίζω έτσι εννοείται. Τα κλείνεις και το φέρνεις στα μέτρα σου.

https://www.reddit.com/r/GW2TacO/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά η επιλογή σέρβερ καθορίζει μόνο το WvW? δηλαδή αν έχεις friend κάποιον μπορείς να κάνεις Join το instance στο οποίο βρίσκεται ασχέτως σέρβερ σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, FiLw είπε

Αν θυμάμαι καλά η επιλογή σέρβερ καθορίζει μόνο το WvW? δηλαδή αν έχεις friend κάποιον μπορείς να κάνεις Join το instance στο οποίο βρίσκεται ασχέτως σέρβερ σωστά;

ναι όπως τα λες είναι. Αν είμαστε σε διαφορετικό σερβερ μπορούμε να παίξουμε μαζί, αλλά αν πάμε σε WvW τότε ο καθένας θα παίξει με τον σερβερ του και θα είμαστε αντίπαλοι.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Kαλησπερα.

Κατεβασα το παιχνιδι απο steam,και ψαχνω για ελληνικο guild.Eεν θελει καποιος να με βαλει στην παρεα του ας μου γραψει σε ποιον σερβερ ειναι και το guild που παιζει. 

Ψαχνω για ελληνες 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 7/4/2023 στις 5:42 ΜΜ, sakisRho είπε

Kαλησπερα.

Κατεβασα το παιχνιδι απο steam,και ψαχνω για ελληνικο guild.Eεν θελει καποιος να με βαλει στην παρεα του ας μου γραψει σε ποιον σερβερ ειναι και το guild που παιζει. 

Ψαχνω για ελληνες 😁

και εγω ψαχνω αν εχεις βρει κατι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...